Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0701 22:30:58
EUR 34.7698 22:30:58
USD 32.4664 22:30:58
ALTIN ONS $2322.0650 22:30:58

Konu: Eth/Usd ABCD İhtimali (ytd)

Etherium 2645 ve 2915 dolar üzeri kalıcılık sağlanabilirse orta uzun vadede 5100-6000 dolarlar gelme ihtimali olabilir. Kesinlik ve garanti içermez.ytd

Yorumlar (64)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Mantıklı aslında olabilr haklısın. Lakin ben yine de buradaki 5100-6000 arası düzeltme bekliyorum hadi İkisinin arası desem 5400 farazi. Tabi çanak da önemli sonuçta ath sürecinde olacak düzeltme olsa bile gelebilir. ytd

REST_IN_PEACEE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Riskli07 ()

Usta Shıb için de el on elimde yok dedi ama düştüğü yerden 2 misli daha çıktı. Eos da da mal toplama olmasın alttan?

0BeğenmedimŞikayet

__RİSK__ ()

Anladım hocam sagolun

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Valla 3 aydan fazla oldu bunu atalı :)) ve stabil yürümüş sonrasında düzeltme beklerim ama daha sonrasına bakılır. Senin hedef kaçtı?

0BeğenmedimŞikayet

__RİSK__ ()

Eos haber nedir hocam gireyim haberi varsa

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Bende ole dusundumde ilede gitmiyor bolede:))

Mustafaaslan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaslan ()

Aksi haberler geliyorsa yürümesi yakındır :)

KRAL001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba. Eos hiç tercih etmediğim bi coin teknik grafiği de hoşuma gitmediği için kendi çalışma tarzında fazla bir şey çıkaramadım. Şu an için verimli olabilecek bir varlık olduğunu düşünmüyorum. Düşeni kırdığı halde yükselmiyor. Biraz daha zamanı var gibi gördüğüm kadarıyla. yyd

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Yoyow aciklama yapti ceosu yonetimdekiler rahat durmuyor

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaslan ()

Merhaba eos çalışmanız varmı

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hepşanslı ()

Umarım bu rakamları görür

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Güzel rakam teknik ve psikolojik olarak. ytd

Hepşanslı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hepşanslı ()

1100 gibi satış girmiştim, çok tesekkurler

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba. Buralardan 450 dolar civarına kadar düzeltme ihtimali olmakla birlikte düzeltme olsa da olmasa da 1000 dolar ana hedefi bulunmaktadır benim görebildiğim bu şekilde. ytd

Hepşanslı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hepşanslı ()

Hocam bnb için yorumunuz nedir? Çalışmanız varmı

3BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Günaydın. Aylar önce ETH için çizdiğim bu çalışma gayet stabil şekilde hedefine ilerlemiş ve sonlara yakınlaşmış olduğu görünmektedir. Herkese bereketli kazançlar.ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Buralar tarlaykene. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

BossVurguncu
(3 hafta önce)

Eth. 3.167 üzerinde kaldığı sürece 3600-3.800-3.900 bandına gidecek gibi bir görünüm var. ytd
Kesin garanti demiyoruz tabiki bu piyasada hiç bir şeyin garantisi olmaz. Teknik projeksiyon olarak tabiki. ytd

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ve dediğimiz gibi de oldu. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eyvallah kral teşekkürler bol kazançlar.

ARI_KAN_2301 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ARI_KAN_2301 ()

Emeğine yüreğine sağlık kral

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eth. 3.167 üzerinde kaldığı sürece 3600-3.800-3.900 bandına gidecek gibi bir görünüm var. ytd
Kesin garanti demiyoruz tabiki bu piyasada hiç bir şeyin garantisi olmaz. Teknik projeksiyon olarak tabiki. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kesin garanti demiyoruz tabiki bu piyasada hiç bir şeyin garantisi olmaz. Teknik projeksiyon olarak tabiki. ytd @ARI_KAN_2301

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bunu diyordum kral ve alt grafiği @ARI_KAN_2301

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum