Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 08:44:17
EUR 34.7591 08:44:17
USD 32.4645 08:44:17
ALTIN ONS $2376.1550 08:44:17

Konu: Btc dirençler

⭐⭐vedatblg07 ()
Bitcoin

Arkadaşlar anlaşılır olması için size hedefler işaretledim.
Mavi çizgimiz şuan için neredeyse güçlü desteğe dönüşmüş durumda. Zaten istediğimiz 40k direncini desteğe çevir mekti.
Yeşil çizgimiz şuanki ilk kırılımlı hedef noktamız. Eğerki 42400 civarı gün kapatırsa çok hızlı 44400 rakamına gidebiliriz yani sarı çizgiye.

İşte boğanın teyidini yapacak rakam orası arkadaşlar. Eğerki orada günlük kapanışlarla haftalık teyit alırsak yeni bir ralli için herşey hazır demektir. Ama sarı çizgi satış anlamında çok güçlü. Orayı kırmak kolay değil ama oraya gidene kadar hacimde büyüme olursa zorda olsa kıracaktır.
Oradan haftalık teyidi aldıkmı hedefler sırasıyla 50k psikolojik direnç ve yine kuvvetli dirençlerden 57k olur. Bu yükseliş için elverişli senaryodur şuanlık. Rakam olarak bunlar takip edilmeli, ama 40080 rakamı herzaman dikkatimizde olmalı. Çünkü Altın da gün kapanışları 35e kadar merhaba der. Şimdilik gece kapanışını görelim ve btc nin yapacağı manevraları görelim. Alım satım artık buralarda kişinin kendi kararı ancak 44 haftalık teyidi gelecek olursa altlar güzel yürür. O yüzden sizleri üzmeyecek rakamlardan küçük jetonlar alır beklersiniz. Zaten malda olanlar beklemeye devam. Fomo olmayın, kaçırılan bişey yok. Heryerden alınır heryerden satılır yeterki yanlış kararlar almayalım. Bol kazançlar

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Ekteki mavi destek takip

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Vedat kardeşim elinize sağlık teşekkür ederiz güzel paylaşım için sağolasınız takipteyiz

1BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Abi like ları grafik atamayan arkadaşlara gönder çok sağol, mahcup oluyorum. Benim like la işim yok, bizim işimiz tek gerçeğimiz PARA :)

Savaş06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

O vakit bir like daha... :))

vedatblg07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Siz sağolun rica ederim

Osman_DOĞAN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Estağfurullah abi Vedat desen kafi

Savaş06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Osman_DOĞAN ()

Haklısın
Bazı hocalar yazıyor yorumları analizleri bir tek kelimesini anlamıyoruz. !
Bak sen ne güzel açıklayıcı anlayacagımız dilden yazmışsın ellerine saglık ustam.

vedatblg07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

Emeğine bilgine sağlık Hocam.
Like...

0BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Estağfurullah abi ben teşekkür ederim

ARGENTUM63 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Estağfurullah, birbirimize yardım etmek için buradayız. Para yabancıya gitmese memlekette kalsa keşke

Osman_DOĞAN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ARGENTUM63 ()

Teşekkürler arkadaşım, çok açıklayıcı olmuş.

0BeğenmedimŞikayet

Osman_DOĞAN ()

Kardeşim ellerine saglık çok açıklayıcı ve anlaşılır yazmışsın çok tşk ederim.
Hiç olmazsa benim gibi acemilerde anlamış olduk sagolasın.

1BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Estağfurullah, yuvarlak hesap yazdım çünkü 50 civarı alıcı satıcı dövüşü olacak. Öncesi tabiki 44400 rakamı çok çok çok çok önemli

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

49 önemli üstad. Eline sağlık.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum