Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 01:06:58
EUR 34.7339 01:06:58
USD 32.5072 01:06:58
ALTIN ONS $2392.1450 01:06:58

Grafiği gönderen: VforVendetta•

Merhaba arkadaşlar. Benim gram gümüş fiyatlamasında kur desteği beklediğimi dile getiriyorum ancak ons fiyatlamasından çekindiğimi de belirtiyorum.

Burada önemli olan terste olan arkadaşlar için önce hangisinin fiyatlaması etkili olacak bu önemli bence. Aşağıdaki grafikte İki adet önemli direnç ve bir adet önemli destek ve bunlar arasında fib. ext. düzletme kademelerini grafiğe yansıttım.

Asıl olan dikey kırımızı hattın yani satış baskısı kuran hattın yukarı kırılması bunu başarırsa diğer direnç mavi yatay direnci takip edeceğim. Ancak grafikteki kırımızı satış baskısı yaratan direnç yukarı kırılmadıkça ( Yukarı kırıp devamında üzerinde tutunması lazımdır ) dikkat etmekte fayda var. Yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (46)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Estağfurullah dostum

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Zeki2323 ()

Eyvallah dostum hayırlı bol kazançların olsun

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Güzel günlerin olsun
Görüşmek üzere inşaallah can dostum

Zeki2323 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Zeki2323 ()

can dostum bu gün köye gideceğim

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Aynen hocam
İyi ki varsın

VforVendetta• için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Gram yine dört ayak üzerine düştü :)

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Tamam GBP usd tehlikeli eleman doğru düzgün bakmak lazım. Akşam dönerim.

kasaryaza için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

kasaryaza ()

evet dostum sağolasın

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Merahaba . Akşam inceleyim dostum GBP sana dönüş yaparım. GBP usd değil mi?

kasaryaza için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

kasaryaza ()

dostum merhaba gbp ye nedersin

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Ben full usd de bekliyorum. Usd deki artışın gramı da destekleyeceğini düşünüyorum. Ama onstan tedirginim. Gereksiz yere onsun riskini almamak için usd de bekleyeceğim. Yatırım tavsiyesi değildir.

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Gram gumuste Saatlik macd histogram dönüşe başladı , şimdi bunun 4 h göstergede dönüşü desteklemesi için önümüzdeki 7-8 saat önemli . 4 h macd dönüşe başlarsa gram biraz nefes alır. Yatırım tavsiyesi değildir.

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Merhaba teşekkür ederim onsa çok güvenmiyorum ama kurdan destek geleceğini düşünüyorum. Hayırlısı olsun diyelim.

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

elıne sağlık arkadasım, ons ağustosta hep haraketlı olurdu ama bu sene bu rıtuele uymayacak gıbı

1BeğenmedimŞikayet

Zeki2323 ()

Rica ederim dostum emeğe saygı

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eyvallah rica ederim.

Saka_Er için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Saka_Er ()

Eline sağlık kardeş.

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Geçmiş süreçlerde bir şey öğrendim. Genelde fikir alış verişinde bulunurken fiyat dip yaptığında kimse buradan alınır mı diye sormaz daha ne kadar düşecek diye sorar , fiyat artışa geçip yolu yarıladıktan sonra buradan alınır mı diye sorular gelmektedir. Kimseye al sat diyemeyiz elbette ama genelde böyle oluyor ...

Unutmayın bizde herşeyin fiyatı usd ye bağlıdır.

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eyvallah teşekkür ederim.

Zeki2323 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Zeki2323 ()

Eline sağlı dostum

5BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

En solda saatlik göstergeler , Ortada 4 saatlik göstergeler, sağda da günlük göstergler mevcut. Bence gram gümüşte saatlik ve 4 saatlik göstergeler düşük . Bunlarda yaşanacak toparlanma günlük göstergeleri toparlayabilir.

Ancak asıl geçilmesi gereken direnç ekli yorumdaki grafikte paylaşmıştım. Şu an için ekli grafikteki satış baskısı yaratan direnci kırmadı. Önce saatlik gösterge ve devamında 4 saatlik toparlanmalı ki günlük göstergede artış görelim. Bence kur desteği ile bunlar gerçekleşebilir. Yatırım tavsiyesi değildir.

1BeğenmedimŞikayet

ayse_fidan ()

İyi geceler alış zamanı bilgilendirir iseniz sevinirim

vatansever1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Evet, emir vermiştim
7835 7850 7860 TL'den üç parça emrim vardı, sadece 7835 TL'den olan emrim, fibabankta satıldı.
Sonra geri kalanı toplamda 7670 TL'den sattım dolar aldım.
Sonra gümüş 7160 TL kadar düştü.7200 TL'den gümüş aldım 7300 TL üzeri sattım.

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Faiz ile ilgili açıklama olduğu gece sattınız sanırım, banka o fiyata bize sattırmamıştı.

2BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Hayırlı olsun . İyi yakalamışsınız.

1BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Ben 7835 TL gümüş sattım, isteyene dekont atarım.

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Şimdi fiyat vermek doğru olmaz, zamanı gelirse, düşerse kademeli alım yapacam.
TDI haftasından sonra gümüş yükselmez ise o zaman işler kötüye gidiyor demektir. ytd

ayse_fidan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eyvallah dostum.

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Eline gönlüne sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Ben görmedim canlı fiyatta.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum