Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0693 05:07:16
EUR 34.8142 05:07:16
USD 32.5338 05:07:16
ALTIN ONS $2368.1250 05:07:16

Grafiği gönderen: LostPassenger

⭐⭐LostPassenger ()
Bitcoin

Zararkes kanıtım... 1inchi satıp parcalı sekilde zararkeslere devam edip zararı cıkartıcam demiştim...

Hepinizin yetkisi var alsatlarınızı görelim buyrun..

Yorumlar (40)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

40ı zorluyoruz tek görebildiğim suan icin bu. Üstüne cıktıgımızda da cok sert hareketler bekliyorum cift yönlü.. kimileri para götürürken kimileri de terse girecek.. ama genel anlamda beklediğim yönün aşağı yönde olması..

Midland için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Karam4 ()

Sana atıyo şu anda :)

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Oda doğru hocam ama bı an gelir katmerler BTC 0.06 benjodan buralarda sonrası malum kur skorbordda

aspar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Uzun vade kazandırır evet ama önemli olan o vade içinde elinde ki mal miktarını da ne kadar arttığına bağlıdır

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

İşin ucunda mal eksiltmek var neme lazım şu ortamda ytd

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Bu işler böyle dosy uzun vade her daim kazanır ytd.

Switchb4ckk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

İyidir sayın deco siz bilirsiniz orasını artık :)

Erenabi için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Erenabi ()

Güzel kardeşim oda olur zamanla iş bizde bitiyor. analiz, destek mestek hikâye.

Saygılar

alihoroz3344 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Erenabi ()

İyidir güzel kardeşim aspar siz nasılsınız, Bir iki grafik paylaşıyım dedim bu kargaşada boşa gider diye paylaşmadım takipçilerinin gözünden kaçabilir.

Saygılar.

aspar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Benden ne istiyorsan yapayım beni azat ed bitti gitti Rabbim yar ve yardımcın olsun @LostPassenger de sende benim gözümde aynısınız farkınız yok sadece bir şey abartılınca ne kadar rahatsız edici oluyor görün istedim bakın ben nasıl rahatsız ettiysem aynı şeyi tekrar tekrar söyleyerek siz yapıyorsunuz yinede hakkınızı helal edin art niyetli değilim Selametle

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Gördüğüme mi inancam yoksa R olayına mı tabiki gördüğüme inancam dosy ")

1BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Bu gözler 29000 deyken 24000 ısrarla grafik atıp hedef verip zararkes önereni gördü ama bugün o şahıs inkar ediyor az şeffaf olmalı insan ne diyim

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Sayın deco naber :)

0BeğenmedimŞikayet

alihoroz3344 ()

:)) seni gecemiyoruz ozaman

1BeğenmedimŞikayet

Erenabi ()

Teessüf ederim güzel kardeşim, Orada ben varım.

Saygılar.

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ersoy33 ()

Birşey bilse boğada para kazanirdi zaten sen yazdıkça prim yapiyolar boşver değmez almış yaninada ekibini saksakci tayfa

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Psikolojimiz bozuldu artık şurda birlik beraberlik olsun

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Anlık işlemi yoksa hayali al sat dosy 3 aylık üyeler 15 günlük üyeler başka amaç pesindeler bizde tosuncuk bitmez ytd.

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Tamam ne güzel siz eleştiriden vazgeçin valla başta ben lost ile ilgili bir şey yazmam grafik atın

0BeğenmedimŞikayet

Midland ()

Öncekinde 6 defa geri geldi saymıştım yanlış hatırlamıyosam...

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum