Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 03:53:05
EUR 34.7339 03:53:05
USD 32.5072 03:53:05
ALTIN ONS $2392.1450 03:53:05

Konu: Gons 1W Hamile Boğa (ytd)

Bu haftalık kapanışta da bir Hamile Boğamız mevcut. Bunun teyidi de ancak gelecek haftaki kapanışa belli olacak. Bence olumlu bir kapanış oldu.
Daha iyi de olabilirdi ama olsun gün haftayı doğurdu belki hafta da ay'ı doğurur. Artık nasipte ne varsa. Yatırım tavsiyesi olmadan. Herkese iyi geceler iyi tatiller.

Yorumlar (39)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hocam o yüzden sadece indikatörler yeterli olmuyor fmlar vs. 2 spekülasyonda her şey anında değişebiliyor. Evet önemli indikatörler fm lar ama her şey değil çok kez tecrübe ettim fake sinyaller verdiklerini. Zaten her şey o kadar kolay olsa millet niye zarar etsin ki bak indikatöre al sat :) Fm mi dersin gırla var. Geçen günkü fmlar ne oldu yukarı kırar gibi yapıp alta kırdı. Kimse yanlış anlamasın tabi söz meclisten dışarı ama altında çok şey var bence. Bak ne diyorsun 8 önemli indikatör al verdi ama sonra çakıldı. Bundan sonra da tersi olmayacağı ne malum... ytd

ALTINCIDAYI_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

Yerden göğe haklısın bir ay önce cuma günkü grafiğime baktım siyalci indikatörleri pek paylaşmam ama, 8 indikatör al verince ilginç geldi burada paylaştım salı günü çakıldı oradan hesap et indikatörleri :)

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

24.35 üzeri kapanış bile umuttur benim için. ytd

fizik3846 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sn fizik3846 elbette taşıyabilir. Ama işte her sinyal her zaman reel olmuyor bazen fake olabiliyor. Düşüş trendi devam edebilir ama gümüş fazlasıyla değişken. Yine de teknik olarak şu şekilde bir kapanış pek hoş olmayabilir açıkçası. Ama hala 2'li Dip ve yükseliş retest de yapmış olabilmekle beraber pull back yapmış ve düşüş onayı da almış olabilir. Lakin bu gümüşte ihtimaller bitmiyor işte. Açıkçası fazla umutlu olmasam da artık yine de tamamen umutsuz da sayılmam. ytd

fizik3846 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Duman oldum diye bir şarkı vardı baya duman ettiler cidden

sabır için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sabır ()

Bilinen tek şey var ayısı boğası siteyi duman etti :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim dostum. Yutan ayı hamile boğayı parçaladı.
Ondan öncesindeki haftalarda 3 kara karga zaten iyice yıpratmıştı dedik bari hamile boğa teyit alsın ama spenk güzel oyun yaptı fake yapıp umutlandırdı sonra yine yuttular malesef.

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Yanlış hatırlamıyorsam biri sormuştu sanki; ”hocam düşük ihtimali var mı ? ” diye :)) adamın içine doğmuş.

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Eline emeğine sağlık dostum

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Geçen haftaki hamile boğa bu hafta düşük yapmış oldu. Teyit alamadı. Hatta ayılar baya bir fazlasıyla yuttu özellikle de bugün itibariyle gördüğünüz üzere grafikte de mevcut.ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hamile boğayı merak eden arkadaşlar. Bu haftalık grafikteki oluşumdu. 25.50 üzeri kapanışlarda onay alabilir. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

Admin beni markaja aldı heralde saolsun adım attırmıyor:)

0BeğenmedimŞikayet

Zeki2323 ()

dostum gümüş onsta 2 saatlikte çalışırsa 26 500 hedefli bayrağı gördün mü

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aynen kral bu da zaten bi ihtimal kesinlik hiçbir zaman olmaz özellikle teyit almazsa sahte olması daha büyük sorun olur lakin tebrübelere ya da bu tarz oluşumlardan sonra grafik incelemelerine bakarak bir fikir edinilebilir. Şu olacak kesin diyen yalan söyler ama ihtimali görüp ona göre daha temkinli hareket etmek önemlidir. Ha üzerine başka oluşumlar olursa dediğin gibi terk edilmiş bebek güvercin yuvası vs o durumda ayrıca tekrar değerlendirmek gerekir aslında söylediğin şey çok önemlidir.
Buradan tüm bilmeyen arkadaşlar adına bunları açıklamak lazımdır. Yatırım tavsiyesi olmadan

Zeki2323 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeki2323 ()

dostum gümüş onsa 2 saatlikte bak bakalım bayrağı görecek misin

0BeğenmedimŞikayet

Zeki2323 ()

biliyorum dostum. piyasada kesinlik olmaz zaten. önemli olan tekniği doğru ve dürüst olarak ortaya koymak. herkes öğrense bence iyi olur birileri çıkıpda şu alacak dediğinde kimse panik yapmaz söylenenin doğru olup olmadığını kendisi de bilir zaten

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Haftaya kapanışta da teyit almazsa zaten iptal olur fake sinyal olur zaten biliyorsun bilmeyenler adına belirtmek istedim. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Zeki2323 ()

Tamam dostum

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hele bi önce doğsun da terk edilir mi bakalım başkan doğmamış bebeye don biçmeyelim biz önce bulduğumuzu inceleyip olmayanı olduğu zaman değerlendirmek daha makul olur bence.

1BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Eyvallah kardeşim sağolasın

1BeğenmedimŞikayet

Zeki2323 ()

Eyvallah dostum seni güldürebildiysek ne mutlu bize

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

:)))
Allah da seni güldürsün kardeşim. Bu iyiydi:)

0BeğenmedimŞikayet

Zeki2323 ()

dostum dikkat edersen hamile boğadan önce yani geçen haftalarda düşen blok boğa var ve bu haftayı dikkat et yeşil mumla kapadı

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bulursak onu da yazarız başkan hele bi yükselen trend gelsin de inşallah düşen trend sonunda bunlar ideal. Çifter çifter onay alınıyor bakalım bu da alacak mı haftaya. Günlükteki aldığı için haftalık daki de alır yönünde umutluyum. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Zeki2323 ()

Sen mumları iyi takip ediyorsun yakında ya güvercin yuvası yada terkedilmiş bebek bulacaksın olmadı aşağı kopan iki tavşan

0BeğenmedimŞikayet

Zeki2323 ()

kardeşin yakında terk edilmiş bebek bulursa şaşma

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ultrason çekiyoruz burada jinekolog hekim muayenesi yapıyoruz siz ebelik diyorsunuz cık cık cık teessüf ederim :))

1BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Sen yeter ki yaz kardeşim. İstediğin gibi yaz. Böyle yazman daha hoş oluyor:) sıkıntı yok

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum