Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 02:40:26
EUR 34.7339 02:40:26
USD 32.5072 02:40:26
ALTIN ONS $2392.1450 02:40:26

Konu: BTC Grafik 31.07.2021

Günaydın değerli dostlar..

Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte mutlu ve huzurlu bir haftasonu geçirmeniz dileğiyle..

BTC son seanslarda 39.000$-40K$ civarı seviyelerinin üzerinde pozitif bir bölgede olduğu ve dün bir düzeltme yaparak grafiktede gözüken dünkü en düşük seviyesi 38331.77$'a kadar bir salınım yapmış olduğudur.. btc her ne kadar kısa vadede yukarı yönlü 40.000$'ın üstüne çıksada kapanışlar yapamamış ve bugün ise hem 40K$'in üstünde günüde 100 günlük MA'nin üstünde kapatmış ve buda bugünkü aylık kapanışla birlikte bu seviyenin üstünde hedefin yeniden 200 günlük MA'ya doğru adım adım gitmesi sözkonusu olacaktır.. BTC kısacası, dünde grafikler üzerinden belirttiğim gibi 39.000$'in Altın da 38.800$-38.500$ gibi önemli destek seviyelerinin altına sarksada üstüne çıkarak tutunmayı başardı ve 40K$ gibi bir seviyenin üstünde geçtiğimiz Mayıs'tan sonra ilk defa 100 günlük MA'nin üstünde bir kapanış gerçekleştirdi.. BTC şimdilik saatlik grafik akışında 20-50-100-200 SMA gibi tüm HO'larin üstünde pozitif bir görünüme sahiptir..

BTC'nin 20 Temmuz'daki dip noktası 29296.39$'dan gelen ve şuan güncel olarak 39.400$'a yakın bir destekle oluşan 100 SMA'yada yakın bir yükseliş trend çizgisinin mevcut oluşumu göze çarpıyor olduğudur.. BTC'nin son seanslarda belirttiğim gibi 40K$'in üstünde tutunması (42.000$-42.500$) seviyelerinide hedef alması oldu.. 3 gün önceki zirvesi 40927.53$'un üstünde bugün en yüksek seviyesi ise 42411.32$'a kadar çıkartmış görünüyor.. Son seanslardaki en düşük 38331.77$'dan bugün görülen son zirvesi 42411.37$'a doğru aşağı yukarı hareketlenmenin % 0.5 FiB seviyesi (40371.55$) kısacası şuan saatlik görünümde MA20'ye tekabül ediyor olduğu ve destek konumundadır.. Yukarı yönde, aylik- haftalik kapanışlar BTC'nin yeniden 40.000$'in üstünde kalması akümüle olup tutunması ve ardından 100 günlük MA'nin üstünde bugünde kapanışlar yapması 200 günlük MA seviyeside olan 44.700$ civarına ve üst seviye ve bölgelerine doğru gitmesi beklenebilir..

En belirleyici bölge şimdilik 42.5K$ bölgesinin kırılmasıyla 200 günlük MA'nin üstünde adım adım BTC'nin Nisan'da ki zirvesine doğru gitmesi beklenebilir.. BTC 40K$'in üstünde tutunması ve günlük 100 MA'nin üzerinde kalması BTC'nin yönüne yukarı devamı niteliğinde olması şeklinde olacaktır.. Aşağı yönde önemli destekler saatlik görünümde 20-50 SMA HO'laridir ve bu seviyelerin altında 100 SMA ve trend çizgisinin altında kapanışlar yapması aşağı yönde riskleri daha uzatması ve güç alması şeklinde beklenebilir.. BTC trend desteği üstünde kalmaya devam ettikçe trendin yönü daima yukarı yönde olması sözkonusudur.. Saatlik MACD şimdilik pozitif bir bölgede seyrine devam ediyor olduğu, RSI ise 50 seviyesinin oldukça üzerinde o da pozitifliğini koruyor..
Şimdilik bol kazançlar..

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Barca 122 almak istyodum coinde zarar vardi hata yaptim ekleme yaptim oda zarar olunca tokene gectim barcayi çok istyodum psg de nasipte yokmus elimdekileride tutmak istyorum bakalim gecen sezon milan 250 gordu juwda 250 civariydi burdan 200 e gitse 4x ikiside yapar bana yeter sezon sonu dipten toplar yine beklerim bakalim ytd

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Selam Atakan, 2 gün önce DOT/USDT ile ilgili grafik paylaşmış ve analiz yapmıştım ordan bakabilirsin detaylı olarak ve her koinin bir direnci/desteği var bugün LİNK yukarı yönde gider yarın DOT hepsinin bir sırası var ve LİNK defiyle bağlantılı projeli ve büyük kurumsal firmalarla ortaklıkları da mevcut ve günlükte 17.15$-18.7$ gibi önemli desteklerin üstünde pozitif..

DOT/USDT günlük görünümde ki dirence takılmış durumda 16$'da burayı aşması ve tutunmasınin ardından sonra ki hedef 5 Temmuz'daki tepesi ve test ettiği çok önemli ve yükselişin teyidi olması da beklenen 17.668$ seviyesidir ve bu seviye aynı zamanda haftalık 50 MA direncidir.. Bu seviyenin üstünde 23.3$-27$ günlükteki dirençlerine doğru gitmesi sözkonusu olacaktır..

Atakan_07 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Sabir edenler kazanicak insallah ustam

1BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Selamlar hocam dot çok ucuz kalmadı mı diğerlerine göre Link Üni ye göre , şuan en az 170 180 tl olmadı lazımken 135tllerde

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Aynen kardeşim ligler bitince akümüle olduğunu görüyorum şimdi ligler başlayınca daha iyi konumda olacaklardır ve özellikle BAR'da tutmani tavsiye ederim, PSG- BAR- ATM- MİLAN- ASR bunlar genelde birlikte hareket edebiliyorlar bilgin olsun..

KRAL001 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler sayın @Sinmaz herşeyin bir zamanı var ve o sabrı göstermemiz gerekir ki bu piyasada olanların öncelikle 1. kuralı SABIR olduğunu unutmamasi gerekir..

Allah'a emanet kardeşim sende kendine iyi bak, bol kazançlar..

Sinmaz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Tesekkur ederim hocam milan 54 aldim 79 gordu tutuyorum elimde hala juwentus 73 aldim 114 gordu tutuyorum elimde salmalar ola bilir ama maçlar basladimi iyi olcak ytd

1BeğenmedimŞikayet

Sevda88 ()

Günaydın efendim sizden ether yorumu rica edebilir miyim)

1BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Ustam eline saglik aydinlattin bizleri kendine iyi bak

0BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Estağfurullah abi çok teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler Vedat, sana bereketli ve bol kazançlar sen işini bilirsin strateji dahilinde ilerlemen, sabrın ve teknik bilgin sayesinde kazancın bol olsun..

İyi günler..

vedatblg07 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Zaten ben bildim ben yaptım demeye hiç gerek olmadığını düşünüyorum birbirimizin kalbini kırmaya gerek yok bazı şeyleri görmezden gelmek gerekir.. Bu piyasada olanlar için özellikle, her 2 yönde de mutlaka stratejiye bağlı ilerlememiz olsun..

Piyasa yapıcılar tekrarlamak gerekirse biktirincaya kadar git- geller yaptiracaklar ama BTC'nin sağlam adımlarla tabanını oluşturduğu da bir gerçektir..

Algı hep aynı olacaktır panikle sattirip kaybettirecekler.. Biraz duruş ve sabır bizim icin gerçekten önemli bir konudur..

Gerçekten duruşumuzun olması gerekir ki paramızın yanı sıra ticarettede her zaman duruş ister kar'ı ve zararıyla..

Tokenler ligler başlayınca özellikle maçlardan 2-3 gün önce yüksek oranda yükselebiliyor.. Şimdiden almak mantıklı ve maç günü hemen satmak terse düşmemek tersi çok pis olur ve bekletir bunları da göze almaniz ve aklınızda tutmanız olsun..

Bol kazançlar..

1BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Sana afiyet olsun abi, çok şükür almaya satmaya çalışıyoruz bizde işte

1BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Paylasimlariniz ste icin onemli hiç yoktan ben demistim yok icinde surekli bilgi yolunuz açık olsun sizede bol kazançlar bende son 38 bekliyodum fazlası geldi tokende takiliyorum benim alanım orasi ytd

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler Vedat kahvaltı öncesi günlük analizi paylaştık sonrasında da çocuklarla birlikte eğlenme vakti diyelim.. Sende iyisindir umarım, nasıl gidiyor? ..

vedatblg07 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın değerli @Pimapenci , Sizlere değer verenlerden, emek veren ve ışık tutanlardan yol gösteren tüm dostlardan Rabbim razı olsun ben tşk ederim..

Pimapenci için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Üstad Nasılsın hoşgeldin, emeğine sağlık. Nasıl geçiyor haftasonu

11BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

BTC'deki dünkü düşüşte bazı temel haberlerin etkisi olsa da teknik analizde de bu düşüşün olması gerekirdi.. Bugün BTC aylık kapanış yarın ise haftalık kapanışlar yapacak şayet 40.000$'in üstünde kalması pozitif seyrine yukarı yönlü devam etmesi olacaktır ve 30.000$'li rakamlari bir daha test eder mi etmez mi zaman gösterecek ve 20 Temmuz'daki yükselen trend desteği üstünde kaldıkça üstseviyeleri ve bölgelere doğru gitmesi şeklinde olacaktır.. Art arda 10 gündür bir yükselen ve günlük RSI'nın 70'in üzerine bile çıkan bir BTC'de teknik olarak biraz geri çekilme olması makul karşılanması gerekliydi bunu da dün 38331.77$'a kadar şimdilik yapmış olduğudur..

Bunun yanı sıra ret yenilen bölgenin 40K$'in üstünde ve son seanslarda ki 40927.53$ bölgesinin şuan üstünde ve günlük MA100 seviyesininde üstünde pozitif ve bugün kapanışlar yaptığı da gözlerden kaçmıyor..

Yükselişin devamı için 40K$'in ve 100 günlük MA'nin üstünde kalması akümüle olması önemli ve BTC ne kadar yatay konumda olursa altlara para akışıda olacaktır.. BTC'de trend desteği üstünde kalması ve 200 günlük MA'yi da destek yaparsa haftalık 44.700$'in üstünde net kapanışlar yapması adım adım zirve seviyesine doğru gitmesi sözkonusu olacaktır bunlar kısacası adım adım ve sağlıklı olarak gün gün analiz yapılması da önemlidir..

Ben 20 günlük MA'yi destek yapıp 50 günlük MA'yida destek yaptığı ve üstünde kapanışlar yaptığı zamanda ifade etmiştim ama uzun uzun yazmamda ki sebepler size ışık tutuyor olsa da, okunmuyor, ve atlaniliyor o da ayrı bir konudur ne diyelim yapacak birşey yok..

Bol kazançlar hayırlı günler..

Sinmaz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Pimapenci ()

Günaydın hocam hic üşenmeden bıkmadan hergün bizleri bilgilendiriyorsunuz gerçekten hakkınız ödenmez Allah razı olsun sizden bereketli kazanclariniz olur inşallah hocam

1BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Ustam trend dondu galiba ne dersin

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Rabbim cümlesinden razı olsun bol kazançlar ve mutlu bir haftasonu geçirmeniz dileğiyle inşaAllah..

Guclu0 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Guclu0 ()

Anladım hocam çok teşekkür ederim Allah razı olsun

3BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler değerli kardeşim, Şuan BTC. Dominans haftalık grafikte haftalık MA20 seviyesi de olan % 49'un üstünde şayet bu hafta kapanışlar gerçekleştirirse altlarin biraz daha bekletmesi sözkonusu.. Şuan günlükte de çok önemli desteklerin üstünde pozitif görünümde BTC şayet yatay bir konuma geçerse altlar geçici olarak hareketlenebilir şuan kısa vadeli düşünmek ve 1-4 sat ve özellikle günlük düşünmek kendini riske atmayanlar için diyelim ve özellikle ETH önderliğinde ve guncellemesiyle birlikte altlarin kıpırdaması olabilir.. BTC'nin art arda 10 gündür yükselen ve günlük RSI'ın 74 civarına kadar çıktığı bir BTC'de teknik olarak biraz geri çekilme olmasını makul karşılanması gereklidir ve onun için 40.000$'in üstünde kalması yatay bir konumda BTC'nin altlara fırsat vermesi beklenebilir bu 3-4 gün değilde bir hafta yatay kalmasidir yoksa BTC'ye paralar akmaya devam eder altlarda nasibini az almasi şeklinde olur..

Guclu0 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Guclu0 ()

Günaydın hocam emeğine sağlık sizce altlar ne zaman hareketlenir

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler Kral hayırlı günler berreketli ve bol kazançlar..

1BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Eline saglik

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum