Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0752 23:33:01
EUR 34.9491 23:33:01
USD 32.4826 23:33:01
ALTIN ONS $2331.4550 23:33:01

Konu: Onsta ekşın formasyonu :)

⭐⭐ALTINCIDAYI_ ()
Gümüş

Yorumlar (52)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Omervrl ()

Evet aynen yok ihtiyacım bekleyecegiz halada düşüyor

Çalıkuşu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çalıkuşu ()

Ihtiyacın yoksa takma varsa takabilirsin :) inşALLAH beyazlamadan çikarız ya takma demek kolayda işte ne diyem yapcak diyecek bişey yok sabır demekden başka

Omervrl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Omervrl ()

Hayırlısı olsun inşALLAH ne kadar beklersek artık benim saçlar beyazlar herhalde

0BeğenmedimŞikayet

Çalıkuşu ()

Ben hem çok yukardan ve xararkeside çok aşağıdan kaldım çift taraflı terso :)
Artık bi tarafa gidip dönce bari tez zamanda

1BeğenmedimŞikayet

Omervrl ()

İnşALLAH, zaten şuan beklemekten başka care kalmadı çok yukarda asılı kaldık hayırlısı

1BeğenmedimŞikayet

Çalıkuşu ()

Nasip. iste bazen eli kolu baglaniyo insanin bende az daha satis yapsaymisim. yukrdan bu kezde decam eder diye korktum sonumuz hayırlısıyla iyi olur kazançlı günleri görüüz inşALLAH

1BeğenmedimŞikayet

Omervrl ()

Hayirlısı olsun bende 7, biraz zararkes yapacaktım elim gitmedi yapsam iyi olacakmış

1BeğenmedimŞikayet

Çalıkuşu ()

Aslm evet satış yaptım gecem dedimya yükümı hafiflettim ben sora çıktı

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet hocam profilimde de belirtmiştim iktisat üzerine hocam
Fikirlerimin anlaşılmadığını düşündüğüm için bıraktım
Ve başka mevzular da oldu
Böyle daha mutluyum :)

Antidepresann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Aaa gerçekten mi ? Hocam kova Burcu olduğunuzu öğrenince akademik hayatı var mı acaba diye aklımdan geçirmiştim ben biliyor musunuz ? :) yüksek sonrası mı bıraktınız hocam ? Doktora sonrası bırakanı kolay kolay görmedim yoksa. Alanınız ne üzerineydi?

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Omervrl ()

Slm hayırlı günler hayırlı cumalar bereketli bol kazançlar olsun zarar derken satışmı yaptın

1BeğenmedimŞikayet

Gümüş7 ()

@Antidepresann Öğrencisin hatırladım. daha önceki yorumlarını okumuştum bölüm muhasebe olduğunu şimdi öğrendim. Bende abimin şirketinde önmuhasebeclik yaptım on sene. işi öğrendikçe zevkli olduğunu söyleyebilirim. ama bu işin uzmanlığı nasıl yorum yapmak sana düşer tabi. Ama maşallahın var edebiyattada iyisin yazarlığında alâ sını yaparsın kardeşim. başarılar diliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Elmas55 ()

Tamam teşekkür ederim

ALTINCIDAYI_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

Yükseliş alametleri diyelim kısaca, netten araştırabilirsin

Elmas55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elmas55 ()

Kusura bakmayın ben grafiklerden malesef ki hiç anlamıyorum. Bayrak ve flama nedir ne anlama gelir acaba

1BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

25.20 üzeri benim korkum onstan yana yok, benim çekincem hep dolardandı ve gerçekleşti, geçenki çöküş 24.50 ler comex in yalan haberi den kaynaklıydı

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hayırlı uğurlu olsun başarılarının devamını dilerim :)
Akademik geçmişi olan biri olarak o işin zorluklarını pek iyi bilirim Ben bırakmıştım sana kolay gelsin hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Çok teşekkür ederim :)

Gümüş7 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Akademik alanda hocam. Üniversitelerin derslerde okutabilmesi ya da ek kaynak olarak kullanabilmesi için yazdığımız Kitaplar var. Bölüm olarak üstleniyoruz. Daha tüm bir kitabı tek başıma yazacak yeterliliğe gelemedim. 40 fırın etmek beni bekliyor :) ben muhasebe alanında doktora yapıyorum, bilmem biliyor musunuz ? Arkadaşınız geleceğin Prof u olacak inşallah :))
@Gümüş7 ayrı ayrı aynı cevabı yazmak istemedim. Kusuruma bakma :)

1BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

Hayır, oraları görmedende olabilir, ama 25.20 de flamanın alt tabanı dikkat ettiysen hem flama hem bayrak var bu grafikte

0BeğenmedimŞikayet

Elmas55 ()

Peki 25.20 ye düşüp ordanmı bu hareketlenmeyi yapmasını bekliyorsunuz. Teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş7 ()

Vayyy benimm kardeşim yazarmış : ) Muvaffakiyetler dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aynen :)) kitap dediniz? Merak ettim

1BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Başarıyı nerede gördüğüne bağlı abi.

Kimi insan vardır; başarıyı güldürmekte görür.

Kimi insan vardır; başarıyı güldürürken düşündürmekte görür.

Umarım siz güldürürken düşündürebildiklerimdensinizdir ; ))

vatansever1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

size cevap yazdım ama sayfaya düşmedi yanlış anlamayın. Sayfamda açıklamıştım vaktiniz varsa bakabilirsiniz.

vatansever1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Satürn'ün çocuklarıyız hocam. Bizi bizden başkası anlamaz ;)

1BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

Haftaya cuma Abd tdi verisine kadar bu bayrak devam ederse, oradan yukarısert hareketler beklerim, Hatta çarşamba günkü öncü tdi verisindede kopma olabilir, hatta hatta :) pazartesi çin, abd, almanya, vs pmi verisi günü toplu halde olduklarından illaki bir yöne hareket etkileri olur diye düşünüyorum ytd

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

“Ne ben ne de kimse bilebilir. ” olacaktı. Anlatım bozukluğu yaptım.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İşte benim hep anlatmak istediğim de buydu :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum