Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0738 10:57:37
EUR 34.9956 10:57:37
USD 32.5691 10:57:37
ALTIN ONS $2345.0150 10:57:37

Konu: Gons.4s. Üçgen. Flama mı(ytd)

4 saatlikte üçgen ve flama ihtimali. Aslında bu tarz fmlara pek güvenmem gümüşte ama yine de atmış olalım her iki yöne de ihtimalli. Tercihen yukarı çünkü yükselen flama. Lakin alta kırarsa da aksi ihtimalleri.ytd

Yorumlar (68)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Onur74 ()

Hayırlı bereketli haftalar hocam, grafiginiz güncelliğini koruyor mu

ellilot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Valla katkısı olmasına sevindim amaç sadece para kazanmak değil bilgi kazanmak da güzel aslında bilgi hazinesi parayı da çekebilir giderek sonuçta :))
Est. Benim de like hakkım erken doldu atamıyorum borcum olsun

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim. Ben de bu konuda denemelere devam ediyorum geliştirmek ve daha yararlı olmak adına.
25.90-26.10 seviyelerinden çok fazla geri çekilme olmazsa olumlu gidecek gibi görünmekte. Şimdilik bunu izleyip sonrasında ilerledikçe güncelleme yapmaya çalışacağım. Sizin de çalışmalarınızın devamını bekliyorum

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben denemelere devam. Asla bu çalışmaya bakarak işlem yapmayınız.ytd

0BeğenmedimŞikayet

Zeki2323 ()

Eyvallah can dost

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Ben de seni tebrik ederim can dost

Zeki2323 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim usta

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bolu_İstanbul ()

Başlasın artık. Saçlarımız beyazladı:)

0BeğenmedimŞikayet

Zeki2323 ()

Aynen dostum eline sağlık

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Galiba bunu diyorsun @Zeki2323 ustam?

1BeğenmedimŞikayet

Zeki2323 ()

Değerli dostlar bu sayfada sizlerin grafiklerine itibar edilir. gerçekleri her daim yazdığınız içinde sizleri takdir ediyorum
@LosAnarquista_60
@LosAnarquista_60
@Murat5635

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Est. kral güzel görüşlerin için teşekkür ederim. Olabildiğince her ihtimali değerlendirmeye çalışıyorum kendimce ama bu ihtimaller dünyasında her şey beklenir

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bugün ABD açılışı önemli alacaklar gibi düşünüyorum öncesinde Avrupa ve Asya satarsa belki daha iyi alabilirler. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Zeki2323 ()

bu sayfada birkaç arkadaş var bu işten anlıyorlar. o yüzden gümüş sayfası şanslı

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Gümüş ons'un 25800 destek yapması lazım.25500 altın da kapanış olumsuz 24 doların altına sarkma olur. ytd..

ftaskaya için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İdare eder abi sağ olasın elimden geldiğince
Ben mesela en başından beri yükseliş yönünde umutluyum hala da öyle
Hala tehlike geçmiş değil zaten
Ve alta da ihtimaller baya var
Ki bazı kafamda soru işareti olan şeyler biraz düşündürüyor. ytd

0BeğenmedimŞikayet

ftaskaya ()

gümüş yapması gerekn tepkiyi sınırlı yaptı hatta hiç yapmadı fed öncesi olduğu yerin altından daha aşağı gitti ve eski yerine geri geldi.. trend cizme olasılığı düşüncen nedir..

vatansever1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeki2323 ()

dostum benim ne demek istediğimi sen gayet güzel anlıyorsun zaten

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eyvallah abi sağ olasın. Lakin seninkileri de merak ediyoruz umarım tez zamanda açılır

0BeğenmedimŞikayet

Zeki2323 ()

dostum sen grafik atıyorsun yeter bu bize

0BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Destek olup like atalım sn @Zeki2323 beye grafik için ve @admin rica edelim yıldız.

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bazılarına yıldız olmasa da veriyorlardı yetki

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

1BeğenmedimŞikayet

Zeki2323 ()

Eyvallah dostum sağolasın

Levent06_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Zeki2323 ()

dostum o da olur bir gün

1BeğenmedimŞikayet

ellilot ()

evet hocam kademeli ilk etap öyle görünüyor 6,74 dip gibi bugün dahada netleşicektir die düşünüyorum ytd

vatansever1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Selam,717 723 TL beklentinizmi var gümüş te

1BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Like ları bol tutalım yetkiniz olsun grafik paylaşımı için:))

1BeğenmedimŞikayet

ellilot ()

acele yok herşey sıra ile

manuş_baba için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum