Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0840 14:02:14
EUR 35.0141 14:02:14
USD 32.2792 14:02:14
ALTIN ONS $2386.6100 14:02:14

Konu: gümüş ons nu ve pu

ben neden almıyorum alan neden alıyor. ytd

Yorumlar (47)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

mogan ()

eyvallah. grafiğin içine her zaman yaptığınız gibi açıklayıcı not eklersiniz değil mi?

LosAnarquista_60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Tamam kardesim bakayim birazdan atayim

mogan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mogan ()

üstad size zahmet bir de ons altın için çalışma yapabilir misiniz?

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Forex bana tehlikeli :) orda islem acmiyorum da turk borsalari islem acarim :)

Kriyt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Sadece alış yapma forex ile işlem yapıyorsan günlük aş sat yap. Yeri gelir sell ver. Sadece alım düşünme yani tabi forexde isen. Bir de sadece Türkiye hisse düşünme dax, sp, nasdaq VS. Gibi ve diğer forex hisselerine bakabilirsin.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

2 aydir alim yapmiyorum
1560-1610
18.7-21.8 beklentim hala duruyor.

Hisselere gececegim ama once bist100 112-121 bandina gelsin oyle gececegim belki saglam dusen hisseler olur diye bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Dostum açıkçası benim 1580 hedefim vardı. Ama artık pek emin olamasam da 1670 ve altını yoklayacaktır. Özellikle Kasım başı 1640 hedefi zaman çalışmasında net olarak çıkıyor. Dün powell güvercini. Peki sence onsun durumu şu an nedir? Ben 1830 ü
Geçemezse ki beklentim geçmemesi aşağı yol alırız. Fed şahinleştiği an 1640 lar uzak değil. Yükseldikçe sell mantığı daha baskın bende. Kasayı sağlam tut yeter. Ne zaman faiz artar yatmaya bağlar sonra hep beraber Buy poza geçeriz. Macd uzun zamandır sell veriyordu ta ki fed kararı ile değişmiştir bakmadım henüz. Macd biraz geç tepki verir rsi ile destekle macdi ve asla duygusal bakma. Altın düşmez bilmem ne VS. Ben artık hisselere ağırlık verdim kesinlikle öneririm. Hisse tadı alınca onsun yüzüne bakmazsun:)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Ozaman izlemeye devam edelim biraz daha durumlar netlessin haftada ki pus ortadan kalksin.

25.5 10 aylik ortalama
25.8 de 50 haftalik ortalama

Asagida 21.8 100 haftatalik ortalama
Asagida 18.7 50 100 ve 200 aylik ortalama

Macd de sat vermeye dogru gidiyorken 1 dolar olmadi yukardan almak daha mantikli yukselis olacaksa.

Sizin fikriniz nedir bu sira

0BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Gösterdiğiniz çizimde saatlikte de günlükte de pozitif uyuşmazlık var. Ama önemli olan günlük gibi uyuşmazlık. Yani zaman dilimi büyürse geçerlilik ihtimali de büyür. Ama işleme giriş yeriniz günlükte kırmızı mum kapandı ve net uyuşmazlık varsa piyasa açıldığı gibi işleme girmeniz gerekirdi. Burada bir önemli durum daha var bu uyuşmazlıklar haber akışı ile bağlantılı olmamalı. Yani dün fed tahvili azalsa ise hiç bir işe yaramadı. Bunu sıradan günlerde yakalamanın lazım. Yani bugün kü yükseliş uyuşmazlık kaynaklı değil fed bağlantılı.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Yok estagfurullah. Bilgi icin tesekur ederim. 4 saatlikte gumusu inceleyebilir misiniz ve 1 saatlikte uyumsuzluk var mi nu olandan

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Gunlukte bakarken kapanisimi takip edeyim ?

Saatlikte bakarken saatlik kapanisi yapmasini mi bekliyeyim ?

Soylediginiz bu mu yoksa daha mi farkli tam anliyamadim kusura bakmayin

0BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Aşağıdakş uyuşmazlık ta yani pozitif olanda uyuşmazlık net var. Ama siz bu eğimi oluştururken mumdan muma çizeceksin aksi halde eğim fazla veya eksik çıkabilir. Bu da uyuşmazlık beklentisindeki momentum da sizi yanıltabilir. Ama gene de aşağıda net pozitif uyuşmazlık var. Ve önemli olan aşırı satış bölgesinde olması. Yukarıda tam bir uyuşmazlık yok. Mumdan muma çizin iğneleri görmeyin. Ve aşırı satış ve alım bölgesi değil. Ayrıca uyuşmazlık belirtisi in olduğu yerde destek ve direnç başlangıcı olarak da bulursanız süper olur. Asla ego gibi düşünmeyin ama bu bilgileri pek kimse bilmez ve altın değerindedir.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

O zaman bekleyelim tepede uyumsuzluk yapmasini.

Genelde rsi de

Rsi yukari cikiyorken deger onceki tepeleri gecemiyorsa dusus derinlesiyor.

Bu sira zaten iki yonede fake attigi icin hem nu hem pu oluyor ama bakalim hangisi olacak

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Tam anlamadim biraz daha acabilir misiniz

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Kardeşim belki yanlış biliyorum ama bu uyumsuzluklar diplerde ve tepelerde iş görüyor diye biliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Dostum rsi asla iğneleri baz almaz. Bunu bilmezsen uyuşmazlık var diye düşünüp işleme girersin ve hata edersin.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

@Murat5635 burada yanlislik var mi 4 saatlik destekliyor gibi sadece dusus kismini incelemek lazim gibi 24.9 altina inmezse yukselise daha olumlu 24.5 lere gelip ikili dip yapamazsa artik dususlere olumlu bakariz gibi duruyor.

Sizin dusunceniz nedir

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum