Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0724 05:19:00
EUR 34.6825 05:19:00
USD 32.3196 05:19:00
ALTIN ONS $2323.6700 05:19:00

Konu: Egitim amaçlıdır lütfen yatirim amaçlı degerlendir

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Piyasa da her sey var ustad döviz ; dolar euro vs. , emtia ; gram veya gümüş vb gibi.. borsa ve sanal para buralarda dolanıyor hepsinden olsun elinde unutma parçalı

Mehmetkoc için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Aynen cok guzel dedin isin sirri burda dostum para piyasadan cikmiyor hep bir taraftan bir tarafa akiyor sen de hepsinde olursa parayı takip etmene bile gerek kalmaz :)))

__Deniz__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmetkoc ()

Sepet derken dolar altın Euro gümüş karışık mi aliyorsunuz?

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

haklısın cok ıyı oluyo.. bırı cok duserse dıgerlerden bozup ortalama dusurebılıyosun

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

O yuzden sepet iyidir dostum uzun vadeciysen bir ürüne bel bağlamayacaksın ; doviz emtia sanal borsa vs.

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

gorduk gorduk hemde nasıl gorduk. ] bu pıyasa herseye gebe

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Olabilir dostum neden olmasın her sey mümkün bu piyasada ornegi geçmişimde var;540 gormus bir gram şurdan doner burdan doner diye diye 392 yi görmedik mi:))

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

bende oralar gelırse tekrar alırım . ] 477 ler hayaldı gercek oldu .. 560 da hayal gıbı ama nıye olmasın degılmı .]

1BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Olabilir dost beklerim sabirla :)) cok bekledim biraz daha beklerim :))

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

bu grafıgın calışacagını dusunuyorum ama once 540 560 gıbı bıyere duzeltme yapmalı dıye dusunuyorum ..

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Yani şöyle söyleyim şuan dolar sayesinde gram tl buralara geldi daha ons sahneye çıkmadı onu bekliyorum

1BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Bu gragik ve benzerleri çalışıyor @__Deniz__ devami gelirmi bekliyeceğim doatum

0BeğenmedimŞikayet

Myflover ()

Sonuç grafikten anlamamda k bakma

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum