Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 06:09:32
EUR 34.7748 06:09:32
USD 32.4684 06:09:32
ALTIN ONS $2337.9850 06:09:32

Grafiği gönderen: Varabey

3ün 2.dalga sadece 26.64 kuzey stop kabulü ytd

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Bakalım 2 ay önceki graf nasıl
Çallışmış ytd

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Sn mustafa onun zamanı gelecek çizilende oda var reddit olayı çıkmadan 31 usd lik grafik paylaşıldıgında burdakiler 20.00 ons bekliyordu düşüşü bitirsin sene sonu tahminim 35 ile 37 ons arası onuda yükselmeden çizip atacagız ytd

_MUSTAFA_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_MUSTAFA_ ()

Hayret etmiyoruz usta :) sen ne çizersen çalışıyor birazda yukarıya çizsen

Varabey için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Nostalji ve grafik 2 ay geçmiş öngörünün aynısı çalışmış hayret ytd

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

İii nin 4 hareket oluşumu tamamlanma süresi 4 hour ytd

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Aynen sn bunyamin @Varabey gorusleriniz guzel.
suan su dusen kanaldan cıkacak mı yoksa kanal dibini mi sececekler ona bakmak lazım . ytd

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Evet sn m. yıldız daha önce paylaştıgım teoriye göre fiyat 26.58 i kırarsa 28.24 e kadar gidip sonra tekrar konsolide olacagı idi şimdiki sayım teorisi şu şekilki fiyat 26.46 nın üstünde penetre olursa ki zor gözüküyor bogalar belki 1 veya 2 defa 26 yı zorlarlar spek kur paritesi ile yerel destekleri altlarından çekiyor bu teorinin çalışması muhtemeldir c2 konsolidasyon eksikligi yatırımcıyı orta uzun vade emtiaya çekemedi reddit gibi bir senaryo ve devamı bu senaryonun çalışmasına yol açaçaktır kur parite destegi geri çekilirse senaryoyu sizin çetvelinize uygun hale getirebilirler ytd

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Bunu diyorsunuz sanırım . ytd

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Bir 26.46 direnci görüp yarsayımı tamamla ikizim ytd

0BeğenmedimŞikayet

Arda22 ()

Ustalar akşama Fed Var. Coinleri ne yönde etkiler acaba?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Tabiki çok doğru dedin algoritmik çalışıyorlar 0 duygu.

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Dostum adamlar profesyonel acımazlar

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Estagfurullah sn fatih 001 bilmuhabbetimle

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İşte dostum tüm mesela bunlardan ibaret çünkü iyice saçmalamaya başladı özellikle son zamanlarda bazı bilindik piyasa araçları izlenim bu yönde. Gerçekten piyasalarda duygulardan ve fanatizmden kurtulmak gerekli ben de dahil kendimi sıyırmaya çalışıyorum.
Spekülatif manipülatif piyasalarda duygular sadece daha büyük hatalara yol açıyor malesef.

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Kıymetli bünyamin hocam
İyi ki varsın

3BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Pisikolojik algı problemi yaşamaktan kurtulmamız gerekiyor insanlara kar ve zarar kabul sistemini anlatmaya çalışıyorum gümüş sayfasında en son mesajım şöyleydi bünyamin olarak 26.58 geçerse 28.34 e kadar gider ordaki form eki buydu şimdi var fomoyu sen hesapla inan jeton sayfasının durumu daha hazin iki basit kural fare yakalayan kedi derdeki kavga eden iki balık birde ingiliz insanlarımız ögrenecek lakin duygusallıktan vaz geçince dostum ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Bende insallah dusurmezler diyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

6.90 dan alımı bitirmiştim
Ama içimden bi ses diyor ki
Her fed zamanı onsları düşürdüler gene düşürecekler diyor ytd

LosAnarquista_60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Evet son konusmamizda oyle birsey demisti. Bende duruma gore bakacagim dedim ama benim 3 ay onceki dusuncem ile suanki dusuncem hemen hemen ayni ytd

Buralardan donus bekliyordun ama donemeyebilir gibime geliyor.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eyvallah dostum ben de o nedenle sordum çünkü dediğin gibi fomo sıkıntısından daha uzak tutma ihtimalini ve diğer bazı açılardan değerlendirme yapmaya çalışıyorum son günlerde farklı applerin. Teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Dostum merhaba benim kullandıgım programlar catan6 basiac ve rötatif bu üçünün tek faydası varsayım görece teorileri fomofobik yatırım anlayışından uzakta kalmamı saglıyor hata yapıyormuyum elbette kendimi korumaya çalışıyorum ytd

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Evet
24.12
23.80 gibi diyor

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Onceden konusmustuk dipler onda bitmeye yakindi sanki

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Sn fatih001 farkında degilim hangi sayfaya düşüyor sadece bildirim gönderene cevap yazıyorum grafın anlamı şu parite fiyatı 26.46 yı geçemedigi müddetçe iii noktasına dogru fiyat konsolide olur ytd

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Tmm takip edeceğim
İyi ki varsın
@selcukcelik hocanın paylaşımlarına baktın mı hocam

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

25.12 yi gecerse diyebiliriz kardesim. 25.12 onemli

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bünyamin dost merhaba. Sen hangi uygulamayı kullanıyorsun bu grafikler için merak ettim

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Yandık o zaman hocam
24.50 den tepki 25.50 ye kadar ancak olur diyebilir miyiz yani

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Hocam benim kotu senaryo ile ayni dusunuyor kardesim malesef ki cunku teknik olarak 25.5 kirildi ve hafta kapanisi yapti 25.5 50 haftalik ortalama idi yani altinda hafta kaoanisi yapan urunun 100 haftalik ortalamaya gitmesi beklenir

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Yorumunu beklerim hocam grafik bilmiyorum ya ondan
İyi ki varsın

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum