Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 04:25:55
EUR 34.8238 04:25:55
USD 32.3379 04:25:55
ALTIN ONS $2301.8900 04:25:55

Konu: 45 k üzerinde kapanış gelmeden yeni alım yasak

Yorumlar (36)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

vanniska ()

bin kat mı? maksimum arzı tamamlandığında, bin kat artarsa piyasa değeri 6 trilyon dolar mı olacak. şu an dolaşımda olan miktarıyla bile 2 trilyon dolara denk geliyor. mümkünatı yok. 10 kat bile zorken nasıl bin kat artacakmış.

lord_of_the_attack için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Aspar senmisin şimdi; ))

Herkese iyi geceler biraz eldeki altcoinlere bakayım
Düşen artan varsa
Günlük pnl analizi btc inerken asagi füze btc artarken yukari nazlı çıkıyor
İniş hatti bitmeden vaziyet sıkıntı:)

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sefkuz ()

Tamam hocam çok tesekurler

1BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Bakariz ismi gibi güvenilir bir coin mi yarın

Sefkuz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sefkuz ()

1000tl safemon tl attım fazla değil şuan 5bin tl shib de 2000 tl de chzde başka bir yatırım yok

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Olamaz mı? Belki de direk onlardan biri

Osman_DOĞAN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Kardeşim geriye dönük yazılarımı okursun birinin yan hesabı isen nedesem. bos zaten birdaha yazarsan engeli basarim

COİN_USTAD için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Menekşe_3544 ()

Teşekkür ediyorum İbrahim bey

1BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Her ihtimal masada tabiki artık krtitik bir yerdeyiz tamam etiketlerim unutmassam

Menekşe_3544 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Sen kimsin kardeşim kimin yan hesabısin tanriyim demedim zaten kimseye bas git

COİN_USTAD için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Şuan bakamam yarın dersen gündüz bakarım nedir diye ama şunu ekliyeyim bu tarz coinlerin alımı çok risklidir full değil paranın 10 da biri ile alacaksın ? Ben nedersem diyeyim yarın ? Bu konuda anlaşalım etherium neo. btc bnb sxp gibi coinlerin dışında hicbirinin garantisi yok

0BeğenmedimŞikayet

Menekşe_3544 ()

Yüzde 30 nakit var al sat yapıyorum hocam sepet çakılı bekliyoruz acil Bi durum olursa benide etiketle lütfen 30 Ka altı kapanış yapıp 2 kezde ihlal etmişti şimdide düşeni kırıp aynısını yukarı yapıyor olabilir

0BeğenmedimŞikayet

Sefkuz ()

Hocam gate borsasında Safemoon var bir bakabilirmisiniz gelecek vadeden bir coin mi rica etsem

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Usdt olarak aldım TL olarak kaca geliyor bilmiyorum çarpı bin potansiyeli var aldım unuttum vadesiz süresiz aldım 5 senelik

Burakgold için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Hep vardı zaten ama ben hatırlıyor musun BTC 50 k demeden ayı mi değil mi bilemeyiz diye işte o kanal 44.600 lere kadar çekildi ozamandan bu zamana şimdi teşhis koymam gerekecek adım adım ilerlemek lazım yeni alımlar riskli şuan için nediyor dersen biliyorsun boğa bekliyorum. Ama şuanda alım yapmak riskli derdim bu.

Menekşe_3544 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Burakgold ()

? olarak 5 krş civarı mı yani?

0BeğenmedimŞikayet

Menekşe_3544 ()

Hocam riskli bir durum mu var bir haber mi aldınız

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Bn derken bnb mi?

1BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Bin kat bekliyecegim ben

KAPAKÇI_GELDİİİİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KAPAKÇI_GELDİİİİ ()

shib kaça kadar beklemeyi düşünüyor sun?

0BeğenmedimŞikayet

Sefkuz ()

Hocam uzun vade Bn de tutacagimda vadelimi tutalım yoksa

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum