Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 01:47:10
EUR 34.9777 01:47:10
USD 32.5449 01:47:10
ALTIN ONS $2332.3700 01:47:10

Konu: gümüş

26 dolar DA DÜŞÜŞ VE DÖNÜŞ BEKLEDİĞİMİZ NOKTALARIN GÜNCEL HALİ.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Yorumlar (63)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Sanada liklere

LosAnarquista_60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Sağolasın gakkom

Zeki2323 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeki2323 ()

gakkoş bu rakama iyi bak 25780 üzerine çıkarsa korkma 27780 e kadar gitmek isteyecek çıkamazsa aşağı gider. durum bu görünen bu

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Iki yone acik olmayan burda ya herkesi terste birakir yada hic kimseye alim yaptirmaz.

Tun teknik olarak dondu dedik dondu ve 25.8 e cikti mi ? Cikti

Bakiyorum simdi de teknik olarak dusme ihtimali yuksek. 24.5 de alana satis yapilabilir demis miyim demisim. Burdan sonra alim vermeden cikarsa yanilmis olurum. Bu kadar basit.

Burdan cakilirsa da dogru tahmin etmis olurum.

Piyasayi kimse bilmez sadece analiz eder.

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Allahan Gurban olam senin topram

0BeğenmedimŞikayet

Zeki2323 ()

Allahına kurban senin Gakkoş dikkatli ol diyorum üzülmeyesin ilerde diyorum 25780 i geçmesi şar geçemezse durum iyi olmaz malesef

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Zeki gakkoş sana noli

0BeğenmedimŞikayet

Zeki2323 ()

dostum bak 25780 üzerine çıkarsa 27 780 e kadar gidecek. 25780 üzerine çıkamıyorsa düşer düşer yine düşer 22 500 lere kadar düşer. teknik bu olay bu bu yazı başka bir yerde de yok

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Tamam da 2 yönede açıksın

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Turkce meal mi yapayim sana iyi yapayim.

24.5 de ben alinir dedigim de alan arkadaslar 25.8 de satmazsa ordan 23 21 18 gelirse sonda hani bu donduydu demesin.

Yazinin turkce meali bu

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Bunuda sen söylemişsin

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

26, x dolarlarda buralari hedef gosterdik. Grafiklerle gosterdik.

2 gun once 24.45 de donus sinyali aldik. Buraya da yazdik dusus bitti gibi. Yukselisler fake olmazsa dondu dedik.

Alan alir almayan almaz. Ama gelip bos bos sen dusecek dedin de biz almadik yazmayin. Gözü yiyen risk aldi gözü yemeyen risk almadi.

Siz buralari hayal bile etmiyorken, 7.7 lerden 7.5 lerden alim yaparken ben buralari 2 ay onceden hedef yaptim. Laf diyebileceginiz biri degilim baska kapiya.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Incelemekte fayda olabilir. Suan kanal dibindeyiz altin da duser gumus de duserse bi alt kanala inebiliriz. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Gecen 25.5-26.77 bandinda 23.97 24.4 24.9 gelmezse yanildim derim dedim geldi :)

Simdi de 24.36 bana gore yuzde 90 gelmeli fedden once gelirse fedden korkmayabilir. Fed e kadar gelmezse o zaman izlerim duserse durum tehlikeli :)

Azra35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Tm dir teşekkür ederim 10 gr aldim

24.36 bekliyorum gelirse sizinle alicam ins

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Kalirsa evet :) olma ihtimali yuksek

Azra35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

25. 12 gelip altında 4 saat kalcak

24.36 için dogrumu

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Alt yorum gecerlidir. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Suan siyah bant ile yesil bant arasindayiz siyah bant asagi kirilirsa yani 25.12 altina inip 4 saat kalirsa 24.36 gelebilir.

Yukarda 25.4 var ve ustunde 4 saat kalabilirse 25.8 e kadar cikma durumu yuksek. Grafikleri incelemekte fayda olabilir.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Valla gecen haftadan beri alasim var 24.9 ilk aliyim bi dedim 25.46 ya cikti satmazdim orda :)

Bugun de 25.15 de bi aliyim dedim :) burdan da 25.6 gibi bekliyorum yada 25.8 ama oralara da ciksa satmiycagim icin dedim bekle biraz daha belki alirim duser pisman olurm alamadim yine :)

25.5 ilk geldiginde 4 kere elim gitti alamadim bunda daha 2 oldu :) 2 hakkim daha var sanirim :)

ALTINCIDAYI_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

Sen sakın sıkılma, 1 dolarlık etkin oluyor piyasalara, bırak millet ekmek yesin:)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

O zaman biliyorsun ons hedefim 28.33 du ustune cikmayacak gibi duruyordu. O yuzden sattim :)

Sattim sonra dustu 26.72 ye ama dusus beklntsi fazla oldugu icin birde surekli okuldayim yogunluk var o yuzden geri alamadim.

Ben alsaydim o zmaan bu dusus one bile gelirdi :))

0BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

En son sıkılıp dolara geçtiğinde yaklaşık 1 dolar daha çıkmıştı, sana ne ettin bekleseydin az daha yazmıştım hatırladın mı? Gerçi kat kat kardasın

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

30 ustu bende ucuk kacik :) 35-39 ilk 42 sonra arkasinda 80 ler 115 ler :)) tabi 5 yil icinde :))

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Bana da suan oyke geliyor aldigim andan sonra dusecekmis gibi :) dusmek icin benim almami bekliyor. Valla elimdeyken selale izliyorum satiyorum dusus bekliyorum 2 ay suruyor :)

Elimdeyken dusus bekliyorum ilk gun destek calisiyor donuyor rahatliyorum 1 2 gun sonra bi bakiyorum 1 lira dusmus bari kademe yap alistir :)

0BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

Sen alırsan düşer sakın alma, böyle durumlar iyi :)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

evet 36,5 bende görünen dahası da var 42 5. dalga kısa kalmazsa,
zaten 36,5 gelse de baya bir bekletir daha yukarıya öyle gider:))ytd
gelirse 35-36 hızlı olur! sonrası yavaş:))

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Sen dalgalari takip et arada dalganin disinda yukari beklentim yada asagi beklentim oldugunda hatirlat bana :)

Bu hafta da kirilim olmazsa alacagim sıkıldım valla olmadi terste kalirim :) 2021 de de terste kalmadim demem :)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

en az 28,8 en fazla 24,7 civarına yapar ona o zaman bir daha bakılır! ama bence 26,32 ye yapar onuda 3 ün 5inden sonra yapar!3 ün 1'inden muhtemelen 28,8-28,08 civarına yapıp 3ün 3 üne gider... neyse bunları konuşmak için erken gelirse bakalım:))

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Oralara cikarsa 28. x altina inmeden 35 lere falan cikabilir belki ama suan icin ben de 28.75 ustu yok gibi :) yukselisler basladiginda olusursa olusacak :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum