Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 11:04:17
EUR 34.7339 11:04:17
USD 32.5072 11:04:17
ALTIN ONS $2392.1450 11:04:17

Konu: Gümüş ons 4S Elmas-2.0

Geçen sefer aşağı kıran Günlükteki Elmas fmdan sonra bu da 2. Elmas benzeri bir yapı oluşuyor/muş gibi 4 saatlikte
Adından da anlaşılacağı gibi
Çok değerli bir fm olup
Trend dönüş fm olarak da bilinir.
Detaylı çalışmadım eskiz olarak
hazırlayıp paylaşmak istedim.
Dikkat çekici olduğu için.
Asla yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (93)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ne demek... Ben de daha az bakıyorum şimdilik ekstrem bi durum var mı bilemiyorum

Çakıltaş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

İnş. Boss Bir dün çok takip edemedim malesef. Ama izlemedeyim. Yardımların için çok sağol.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim Çakıl artık bu hafta Cuma verileri de güzel gelirse atlatırsak daha güzel olacak umarım. ytd

1BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Teşekkürler Boss eline emeğine sağlık

7BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Günaydın herkese güzel bir hafta dilerim. Gümüş 27 Ağustos Cuma günü oluşan Yutan Boğa dün kapanış itibariyle teyit almış görünüyor.
Günlükte önemli seviye 24.26 üzerinde günlük kapanışlar alındığı taktirde (3 gün önemli ya da haftalık) gümüş ons için yükseliş daha net şekilde ilerleyebilir. Lakin dolar için aynı şeyi söylemek namümkün görünmekte. Bu sebeple onsta görünüm pozitife dönse de dolar etkisiyle gümüş ve altın gram TL açısından yükselişler daha kısıtlı olabilecektir.ytd
Herkese bereketli kazançlar

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bundan önceki 2 3 elmas yukarı kırar gibi fake atıp alta kırdı bari bu öyle olmaz inşallah. ytd

__Deniz__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Dipte olunca yukarı kiriyo diye biliyorum

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ya gümüşte fmları tuzak yaptırıp daha çok trend yönünde kırıklarını tebrübe ettikçe insan çekiniyor ister istemez. Fm olması daha çok gerer oldu cidden. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

2-3 elmas aşağı kırınca artık insan cidden geriliyor. Bu kez yukarı olmasını istiyoruz inşallah nasip. ytd

Çalıkuşu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

İnş. kırarda herkes bir rahat nefes alır. Ben şahsen bu elmaslardan korkuyorum hatırlarsan. Bu sefer bir güzellik olsun artık

1BeğenmedimŞikayet

Çalıkuşu ()

InşALLAH yukarı kırılır emeğinize saglık
Çok gerginlik yaptı

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkürler Çakıl. Nasip bakalım. 2 3 kez elmaslar alta kırdı bari bu kez yukarı kırsa iyi olurdu gerçekten. ytd

1BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Emeğine sağlık hadi hayırlısı

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bakalım bu kez bu elmas fm oluşumu nereye kıracak. Umarım bu kez yukarı olur. Salı önemli görünüyor teknik olarak.ytd

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sn. Uslanmaz sen neden benimle ilgili güzel yorumlar atan beni seven takip eden dile getiren kişilere ve üzerinden de bana taş atıyorsun. Bu 2 oldu fark ettiğim.
@EYLÜL_BERİL arkadaşımız grafik ile ilgili bir şey belirtmemiş, beğenilerini ifade etmiş teveccüh gösterip takip etiğinden beri gördüklerini yazmış:
"Çünkü çok yorum yazan oluyor ve iyi analiz yapanları bulmak ve takibe almak zaman alıyor, yazılarınızı geriye dönük okuyorum. Bu hafta başı itibari ile süreci çok iyi yönettiniz. Sayın iflasın da dediği gibi bende sizi sayın Kaptana benzettim. Allah ikinizdende razı olsun. Şu günlerde Kaptan yazmıyor ve benim gibi yönünü bulmakta zorlanan kişilere yardımınız dokunuyor. Bilin istedim. Hayırlı günleriniz, bol kazançlarınız olsun. "
Bu size hiç yapılmayan bi durum mu bunda ne var. Grafik ile ilgili olarak bir şey de dememiş.
Ben zaten kimseye yatırım tavsiyesi olsun diye yazmıyorum ama bir emek verip ihtimalleri değerlendiriyorum bunu da gören bir kişi teşekkür ve dua ettiyse ne olmuş. Size hiç mi güzel bir yorum dua eden ya da dua eden yok.
Benim attığım grafikte siz bir şey göremezsiniz belki başkası görür. Sadece grafik değil burada bir çok haber değişik durumları da paylaşan biriyim. Hatta derin piyasa araştırma ve analizleri, teorik çalışmalar da yapıyorum. Hepsinde de ayrı ayrı uyarılar zaten atıyorum.
Hatta yıldızlarımı dahi açmıyorum. Kimseyi yanıltmamak adına.
Birilerini bir şekilde uyarmak istiyorsanız bunu benim paylaşımlarımda ve benim takipçilerimle arama girerek yapmayın. Belki iyi niyetli ve yapıcı olabilirsiniz lakin yaptığınız yorumlarda hiç hoş değil. Yorumlarınızı kendi kişiselinizde paylaşımlarınızda vs yaparsanız sevinirim, benim paylaşımlarım üzerinden değil.

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

Uslanmaz_35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim ne demek inş pırlanta gibi güzel olur her şey.

1BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Eline emeğine sağlık gönlü güzel insan

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eylül çok teşekkür ederim. İşte yaklaşık ne kadar oldu bilmiyorum 2 aya yakındır uğraşıyorum analizlerim zaten genellikle 1-3 aya yayılıyor. Kaptan kim görmedim merak ettim.
Amin bilmukabele inşallah sizden de.
Umarım öyle olur.
Ben teşekkür ederim.

EYLÜL_BERİL için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_35 ()

Değerli kardeşim lütfen yanlış anlama. Bu platform da kar etmek için hoca arayanlarmı dersin , zararını kurtarmak için birilerine güvenmek isteyenlermi dersin , zararı kurtarmak için görüşlere uyup zarar üstüne zarar edenlermi dersin vb. bir çok insanlar var.

Düşün her hocanın görüşü aynı olmadığı gibi her hocanında ayrı takipçileri var. Her kafadan ses geldiğine göre ve kafa karışıklığı ile bu tür yorumu gördüklerinde mantıklı hareket etmeyip başarılı bulduğunuz kişilere göre hareket edebilirler. Gel gelelim tahmin tutmadığında zarar edenlerde olabilir ki daha kötüsü herkes aynı değildir stop yapar ve zararı kesinleşir ve psikolojisi bozulur.

Kötü niyetli olduğunuzu düşünsem daha ağır yorumlarım olurdu ancak sadece bu bakış açısını benimseyip dikkat etmeniz için ufak bir uyarıydı. Saygılarımla

0BeğenmedimŞikayet

EYLÜL_BERİL ()

Sayın Uslanmaz nasıl ağır sözler yazmışsınız öyle. Yazdıklarımdan nasıl böyle yorumlar çıkarttınız çok şaşırdım ve çok üzüldüm. Ah almak mı? Allah korusun. Ben daha emek veren insanların hakkı geçer diye korkuyorum. Sayın Kaptan sayesinde kazandığımı (ki bugün Kaptanımada yazdım, yorumlarını sabırsızlıkla bekliyorum )ve sayın Boss un yazdıklarını ona benzettiğimi yazdım. Ve Allah razı olsun dedim. Siz abartıdan ve tutarsızlıktan bahsetmişsiniz. Hiç tanımadığımız insanlar emek harcayıp , paylaşım yapıyorsa ve bunu okuyan kişinin taktirine bırakıyorsa, bizlere hayır duasından başka ne düşer? Sizede emek harcayıp yazdığınız için beğeni yaptım. Lütfen kırıcı olmayan. saygılarımla.

0BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_35 ()

Merhaba,

Ben grafikte tepe ve dip görüyorum. Yanı sıra grafik analiz emeği dışında hiç bir piyasa analizi , hiç bir haber akışı , hiç bir yön tarifi , hiç bir bağdaştırma ve yön akışında mantık görmüyorum.

Sayın boss yanlış anlamasın sadece aşırı duygu yüklü , sanki milyonlar kazandırmış ve muhtaçmışsınız vb. gibi yorumuza istinaden yazıyorum. Bu kadar abartarak yazmanız belki de emeğiyle alın teriiyle para kazanan kişileri yanlış yönlendirip hata yapmalarına ve para kaybetmelerine neden olursunuz. Aynı zaman da ah da alırsınız.

Lütfen dikkatli yorumlar ile daha yapıcı ve tutarlı yorumlar yapınız. Saygılarımla.

0BeğenmedimŞikayet

EYLÜL_BERİL ()

Sayın uslanmaz, daha bir tane evim bile yok. Aslında sayın Kaptanı takip ettiğim için almıştım. Ama Pandemi nedeniyle işler bozulunca sattık. İnsallah doğru ve helal kazançlarla almak için uğraşıyorum. Grafiğe gelince güzel günlerin bizi beklediği sonucunu çıkardım. insallah doğru yorumlamışımdır. Tabiki hersey bilen Rabbim nasip ederse. Ve Sayın Boss a emekleri için teşekkür etmek istedim. Sizede hayırlı kazançlar dilerim.

2BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_35 ()

Sen grafikten ne anladın da evini barkını sayın bossa adar gibi konuşuyorsun ? :)

0BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Kaç ons kadar mesela fiyatı :) sormakta mahsur var mı sn @BossVurguncu

0BeğenmedimŞikayet

EYLÜL_BERİL ()

Sayın Boss emeğinize sağlık. Çok teşekkür ederim. Sizi geç farkettiğim için çok üzgünüm, Çünkü çok yorum yazan oluyor ve iyi analiz yapanları bulmak ve takibe almak zaman alıyor, yazılarınızı geriye dönük okuyorum. Bu hafta başı itibari ile süreci çok iyi yönettiniz. Sayın iflasın da dediği gibi bende sizi sayın Kaptana benzettim. Allah ikinizdende razı olsun. Şu günlerde Kaptan yazmıyor ve benim gibi yönünü bulmakta zorlanan kişilere yardımınız dokunuyor. Bilin istedim. Hayırlı günleriniz, bol kazançlarınız olsun. (Bu arada ikinizde 24.40 dan döner dediniz. insallah da öyle olsun.)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet inşallah gerçekleşirse baya pahalı :)
Rica ederim Emelll pırlanta gibi kalbinle mutlu ol :)

Emelll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Yaaa çok güzel, çok naziksin :)

Sanırım burda pahalı bir elmastan bahsediyoruz, iyi iyi :)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

@Çakıltaş size de hediyemdir :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

@Emelll sana da hediyem olsun :)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Size de gelsin Nâz @Nazende00 :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum