Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0730 06:37:25
EUR 34.9631 06:37:25
USD 32.5605 06:37:25
ALTIN ONS $2333.3300 06:37:25

Konu: ALİCE Teşekkürler...

⭐⭐LostPassenger ()
Bitcoin

9 Temmuzda tek tek hedeflerini verdiğim Alice ile vedalaşma vakti geldi :)

Hepinize bol Şanslar...

Şapkadan da Tavşan Çıkaramam :)))

Yorumlar (184)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

kbr_kvl ()

Kanka Eos ta destek dirençlere zamanın varsa bakabilir misin

Fanatikgumuscu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kbr_kvl ()

İyi diyelim iyi olsun kanka, cesaret toplamaya çalışıyorum :) cüzdan aklıma geldikçe boş durmayım diyorum ama cesaret koskoca SIFIR :((

Fanatikgumuscu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

Kanka naber komedileri izliyorsun dimi üç gündür dün hele bu gün grafikler sürekli değişiyor mu kanka :- ) hahahahayyttt

kbr_kvl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Aynen canım dün Cocos çok dikkatimi çekti cesaret edemedim 61 den 80 gördü girseydim çok iyi olacaktı

0BeğenmedimŞikayet

kbr_kvl ()

Cesaret konusunda senin gibiyim bende canım, son günlerde binance de çok güzel yükselen coinler vardı, biz onları keşfedebilsek, 2-3 al satta zarar falan kalmaz ama hangi coin yükselecek bilemiyoruz ki

ElifBlt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Bende düşünüyorum ama ne alacağım konusunda çok kararsızım skl sanki yürür gibi ama cesaret edemiyorum destek direnç grafik bilmek gerekiyor

0BeğenmedimŞikayet

kbr_kvl ()

Canım izleye izleye zaten zararımız daha çok büyüdü, btt lerin hepsini satıp eos aldım, yükselince biraz sattım, alttan tekrar aldım, sonra işlerden dolayı ne satacak yer ne de alacak yeri bulamadım, sonuç yine hüsran maalesef

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Aynen canım al sat kısmına geç kaldık aslında toparlayabilirdik kısmet işte izle izle nereye kadar bilmiyorum çok canım sıkılıyo :(

0BeğenmedimŞikayet

kbr_kvl ()

Selam Elif, sende ki zararda bende ki zararda koyduğumuz nakite göre büyüdükçe büyüdü, satmadığın sürece zararda değilsin yalanına kapıldık gittik ikimizde :( zararı azaltmak için koyduğumuz nakitte eride gitti, bize öyle bir coin lazım ki elimizdekilerin hepsini satıp en az 3x-4x yapmamız lazım

0BeğenmedimŞikayet

Beste ()

Konu nedir

He_key için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ankara55 ()

Eps aldım sattığım yerine

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Zor karar. Kendin vermelisin. Yapacaksan bile parca bölerek yap. Sonra zarar büyümesin

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Bende btt leri satıp al satamı geçsem nakit yok çünkü 17 bin usdt zarar kolay kolay kurtaramam ama en azından azaltabilirim bekliyorum madem boş boş beklemeyeyim ne diyosun sence birşeyler yapayım mı

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Bitcoin için LostPassenger
(15 saat önce)

3600 rakamı görüyorum ama riski fazla...

Ucbes oynamada olsun...

ankara55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ankara55 ()

Vallaha tesadüf bu kadar olur

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Cok güzel tadında sattın

0BeğenmedimŞikayet

ankara55 ()

Sanki biliyormuş gibi emiri 35.80 koydum bu kadar tesadüf

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Tebrikler Elif... Alsat ile 1 haftada cok güzel zararlar cıkarıldı

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

An itibariyle 17 usdt zarar Doğukan en ufak Cocos var elimde oda yürüdü yine kurtarmadı sanırım beni yıl sonu beklentisi bile kurtarmayacak çok güzel al sat yaptım en son doge de terste kaldım

0BeğenmedimŞikayet

ankara55 ()

Tlm erkenmi sattım

0BeğenmedimŞikayet

ankara55 ()

Ben eps alayım o zaman

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Bende eps ile 1inch arasında kaldım... 1inch de tobo var gibi.. ama ters coin işte. Zararkes yaptığım coin bir de

@ankara55

EMRAHBEY için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

EMRAHBEY ()

Doğukan bey valla bende 4 den zarardayim ocağımi söndürdü yok öle olcak uzaya çıkacak 100 dolar olcak buda bana ders olsun extra olarak coin alacağım 1inch mi tercih edersiniz bakemi

0BeğenmedimŞikayet

ARI_KAN_2301 ()

Sizden de ustam haklıya hakkini teslim etmek lazım

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Soner058 ()

Günaydın doğukan uyumuşum msjı görmedim alice yine yükselmiş dediğin gibi uzak durmak lazım ama iyide yükselmiş gıdıklamıyor değil :)

0BeğenmedimŞikayet

ankara55 ()

Evet iyi kardı çok teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Günaydın bereketli olsun.. Güzel karlar almıssın artık riski cok fazla sürekli yükselemez.

0BeğenmedimŞikayet

Osman_DOĞAN ()

Nokta atışı maşaALLAH:)))

0BeğenmedimŞikayet

ankara55 ()

Teşekkür ederim varol

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum