Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0736 09:13:39
EUR 34.9933 09:13:39
USD 32.5713 09:13:39
ALTIN ONS $2319.8250 09:13:39

Konu: Gümüş ons 22.07.2021

⭐⭐USTAMM ()
Gümüş

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

Evet abi bir resim çekilmisligimiz var
Yuvalama çorbası
Tuzda balık sipariş ediyordu hatırladığım
Gurup geliyordular

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Öyle mi? Sizde hatırası çoktur o zaman Sinyor Bartu'nun.

Benim_ciğerim_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

pelsin ()

Evet bayağı oldu görüşmeyeli

0BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

Ooo Kardeşim @pelsin çok uzun zaman oldu görüşmeyeli
Ben iyiyim tesekur ederim sizde iyisinizdir
Bayramınız mübarek olsun

pelsin için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

Aynen bende onu yazacaktım abi
Allah rahmet etsin

Şurdan tanıyorum 2008 yılları kaşıbeyazda çalışırken daimi müşterimizdi

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Sinyor Bartu aynı zamanda Türk millî takımı formasını hem basketbol hem de futbol sporunda giyen ilk ve tek sporcudur. )

1BeğenmedimŞikayet

pelsin ()

İyi bayramlar nasılsın iyi misin

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Maşallah :)

1BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

Sinyor Can bartu
Avrupa kupasinda oynayan
ilk türk futbolcu
Çerkez asıllı türk gurur kaynagimiz

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Hayırlı Bayramlar Dostum. Sinyor Bartu kim? :)

1BeğenmedimŞikayet

Ayfah ()

Sizinle aynı fikirdeyim.

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Saygılı ve bir o kadar saygın olduğunuz konusunda hiç şüphem yok. Var olun.

1BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

eyvallah tşklr

1BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

Ustam sinyor özledim
Bayramınız mübarek olsun
Önce sağlık ve huzurlu geçsin

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Estagfirullah Kardeşim. Her görüş değerlidir ve her görüşe saygı duyarım. Haklı olabilirsiniz. Hayırlı Bayramlar.

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Sayın üstadım, sizin kadar bilgim olmadığı gibi, burada emek veren ustalardan öğrendiklerimle, iki tane fevkalade olay harici dip seviyelerin kademeli bir şekilde yükseldiği, tepe seviyelerin ise neredeyse hep aynı kaldığını görüyorum. Grafik paylaşmıyorumama bana kalırsa 28. xx belki zorlarsa 29. xx bu trendin tepe noktası. Şu ara uzun dalışın diplerini test ediyoruz gibi bir görüntü var. 24. xx seviyeleri alta kırılmayacak düşüncesi bende netleşmeye başladı. Yoklasa bile anlık haber akışlarına bağlı olarak gerçekleşir ve gittiği hızla geri döner diyorum acizane. Çıkış hissi henüz yoksa da eli kulağındadır. YTD.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum