Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0853 05:56:46
EUR 35.0447 05:56:46
USD 32.2674 05:56:46
ALTIN ONS $2374.4250 05:56:46

Grafiği gönderen: LostPassenger

⭐⭐LostPassenger ()
Bitcoin

Yorumlar (44)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Erenabi ()

Siteyi Deco abiniz bıraksın demedi kendi bırakıcam dedi, güzel kardeşim hani ben sözü yerde kalmasın diye hatırlatıyım dedim.

Saygılar

HAZAR2323 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erenabi ()

30.50 altı kapanış yapınca istifa edicem dedi güzel kardeşim, Sonra bir mesaj yazdı bu son yazdığım mesaj dedi, Bu kardeşimin mal varisleri varsa yandı kardeşim.

Saygılar

1BeğenmedimŞikayet

Erenabi ()

Bitcoin için Erenabi yorumu (4 saat önce)
bitcoin için Erenabi yorumu (4 saat önce)
bitcoin için Erenabi
(2 gün önce)
Sabırlı bir yatırımcı olmanız umarım buradaki terste kalan güzel kardeşlerime sabretmeleri adına örnek olur.
Buralar satış yerleri değil artık bekleme ve alım yerleri ufak düşüşler panik yaptırmasın kimseye. Kısada yön yukarı

Saygılar Deco abinizden.

https://altin.in/erenabi

2 gün önceki sözlerim güzel kardeşim Deco abiniz ne görürse onu söyler ama siz hâlen UFO gören masum köylü modun'dasınız.

Saygılar

1BeğenmedimŞikayet

Erenabi ()

Evet güzel kardeşim Kurbanların ruhları. gökyüzüne doğru yükselemeye başlasın artık.

Saygılar ve iyi bayramlar.

Hikmet38 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Kesinlikle...

aspar için cevaplandı (yorumu göster)

-2BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Hocam merhaba boşverin inan uğraşmaya bile değmez

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alibey0001 ()

Kompedan 19, 20, 21 Mayıs da yükseliş başlıyor diyordu, tersten oldu çöküş başladı:)
Can sağlığı olsun herkes bir tahminde bulunur.
O tahmine göre herhangi bir yatırım yapmadım ama tarih verdiği için özellikle dikkat kesilmiştim.

Erenabi için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Ayse1903 ()

Tamm abi saolasın :)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Stop koy kendi satsın

Ayse1903 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Benim insanların yanılmalarıyla işim olmaz... benim derdim karakterleriyle olur...

Kendi yazdıgını kendi çürüten bunun gibi bi öyle bir böyle olanlarladır...

Peofilini düzgünce incele görürsün sen de... dün @aspar farketmiş soru sordu tuttu ona da sen Doğukan mısın dedi:))

Mehmet571 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayse1903 ()

Abi sana son bir sorum ozmn 31500 ortalama ile aldklrmi aldgm fiyata yaklstndq satıp dhaa aşşası için beklim diyorum nasıl olur snce yoksa kalsn mio

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet571 ()

Sen hiç şimdiye dek nokta atışı yapanı gördün mü nice prof uzmanlar milyonlarca kişiyi terse bıraktı
insan yanılabilir. sonuçta yine 30 un üstünde ve bu küçük hatalarını cımbızlamaya çalışmayın. bu dil ne sana ne ona hiçkimseye fayda vermez zarardan başka bunu bil kardeş

0BeğenmedimŞikayet

efişinado ()

Çok incitme, olur yanılgılar. Büyükler hoş görür

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Altı boş kardeşim şuan öyle gözüküyor

Ayse1903 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

O hiçbir zaman usta olamaz. Baskasının analizlerini yazar baskasının grafiklerini atar buraya

efişinado için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Menekşe_3544 ()

Sizin gibi global bir cevher engelleyenler kaybeder kaynakçı çırağından sana like :))

0BeğenmedimŞikayet

efişinado ()

Yarım puan yanılgıya olurdu be usta.

0BeğenmedimŞikayet

Ayse1903 ()

Dogukqn abibizede güzl bir yorum yapsn yön nedir ben tl bekliyorum bir tavsiyen vr mi bu fake bir yukslsmi snce altı dolumu yoksa

2BeğenmedimŞikayet

Erenabi ()

İşte güzel kardeşim Deco abilerini engelledikleri için kaybediyorlar.
Buda kibirlerinden, ben bilirim tarzında egolarından oluyor, Bak siz engellemediniz değerli analiz ve grafiklerimden faydalanıyorsunuz.

Saygılar

Menekşe_3544 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Önceki attıklarımı oku...

30k altı asla yok, hele de kapanıslar hiç yapmayacak dedi..

Mehmet571 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erenabi ()

Aynen güzel kardeşim 4 saat durursa istifa da ederim dedi, Aslan gibi kükreyip hodri meydan dedi ama, Sonra sibirya kedisi gibi miyavlamaya başladılar.

Saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet571 ()

Tmm kardeşim burdan direk bu rakamlardan birine dokunursa istifa etmeyecek anlamındadır.29 güçlü destek oldu bakalım

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Bak şimdi ne attım...

Ben öyle sözümü yemem konusmus olmak icin konusmam, 1 ay sonra gelip de yazıp cizmem demiş:))

0BeğenmedimŞikayet

Menekşe_3544 ()

Dego amca engellenir mi ya cripto kahini gibi adamsın :)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum