Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 04:05:59
EUR 34.8238 04:05:59
USD 32.3379 04:05:59
ALTIN ONS $2301.8900 04:05:59

Konu: Fisher / Günlük / Gram Gümüş

Merhaba arkadaşlar. Faydalı olabileceğini düşündüğüm bir göstergeyi özellikle 10-15 günlük periyotlarda alım satım yapan , TL bazlı işlem yapan gramcı arkadaşlarla paylaşmak istedim.Burada hedef vermedim sadece fisher göstergesinin günlük grafiklerde al ve sat sinyalinin yıl başından bu yana 9 adet alım ve 9 adet satımda nasıl çalıştığını açıkladım.

Hayırlı olsun.

Yorumlar (52)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Teşekkür ederim size de iyi bayramlar.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ellerinize sağlık. Hayırlı huzurlu bayramlar dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Merhaba teşekkür ederim değerli arkadaşım. Size de iyi bayramlar.

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

elıne sağlık bahsettığın ındıkatorlere arasında fısher herkesın anlayacağı dılde yalın, güzel bayramlar değerlı dostum

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Sağol dostum sana da iyi bayramlar. Gram gümüşe bakıyordum, kur tarafı destek verecek gibi ons tarafı zayıflatıyor ama kur tarafı destek verecek gibi.

aspar için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Tşkler hocam hayırlı bayramlar dilerim. Selametle kalınız

VforVendetta• için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Selam dostum teşekkür ederim , sana da hayırlı akşamlar.

aspar için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Hocam merhaba hayırlıakşamlar

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Aynen dostum al sat ciddi bir risk ve otokontrol ister. Yapılamadığı zaman mevcudu azaltır. Haklısın.

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

®RiSK bakın hocam al/sat için en basit haliyle @VforVendetta• anlatmış bu şekilde al sat yapamıyor ve işlemlerinizin sonun da miktar artıramıyorsanız uygun yerden alın ve yatın paranızı kaptırmayın

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

Risk almayalım deyi hiç bozmadan pozisyonu bekledik hata etmişiz 7.50 bekledim orda bi harakiri yapacaktım 7.45 den döndü nasip böyle imiş buradan dönmesi gerekir dönerse sıkıntı yok salarsa helvaları kavururuz

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Valla millete rakam yazıyorum genede erken alım yapıyorlar :) onuda anlamıyorum. Düşüş bitince al işte ne acele ediyorsunuz zaten bugünlerde uçan kaçan birşey yok acele edip yanlış kararlar vermeyin. ytd Biz tersteyiz ne kadar gram arttırsak kâr diyoruz. Yeni başlayanlara tavsiyemdir, fed kararına kadar bekleyin onslerin durumu faiz kararından sonra belli olur muhtemelen... ytd

vatansever1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Bundan iki hafta önce 6960 TL beklentim vardı, çok kere yazdım, sonra vazgeçtim 7200 tllerden aldım. Şimdi bakıyorum da hedefim geldi sayılır.

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

7,40 a çıktı al sat yaptım, bir tepki çıkışı olursa diye risk alıp bekledim beklemez olaydım. Tam verdiğim rakam olmasada 7,04te durdu. benim hesabıma göre tam 7 de durması gerekiyordu :) belli olmaz şimdi açılınca onuda yaparlar ytd

(25700/31,1)x8,48=7,00 küsür gümüş TL fiyatı bunu 7,19 da iken yazdım kendimde 7,19 dan 1 hafta önce alım yapmıştım :) onu çıkıp tekrar alttan almamakla hata yaptım. ytd

Abbas_usta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

7.12 ilk direnç 7.3 üstüne atarsa önü açık daha aşağısı uçurum şef :))

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Daha bu başlangıç yani bunun devamıda gelebilir, ben ağustos eylülde yukarı attı attı, atamazsa kışın gümüşün çıkacağına hiç inanasım gelmiyor. Şu an grafikte 4 satlikte dipte, macd yarım daire oldu ama düz gidiyor, bunun anlamı eğer bu seviyede durup yukarı dönemezse düşüş devam eder. Destekler sağlamsa aşağı gitmez o zaman millet alıma geçer yukarı atar. Bekleyip görecez gece açılınca... ytd

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

Azdan az çoktan çok gider şef

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

bu sefer yön dibin dibinde :)

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Tabi çoğu şey için geçerli. Onun içinde kullanılabilir. Ben daha önce gram altın ve usd için kullanıyordum.

@Fatih001 eyvallah dostum.

Hyusuf için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hyusuf ()

Xagtry için göndermişssinniz ancak aynı teknik xagusd için de geçerli doğru mudur?

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Emeğine sağlık
İyi ki varsın
Bugün yine 3 tane gönderdim

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Merhaba rica ederim. Kullandıkça eliniz alıştıkça daha da faydası olur diye düşünüyorum.

yldrm1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

yldrm1 ()

Dostum tebrik ediyorum, gerçekten çok güzel bir sinyalmiş ve diğerlerinden daha önce haber verdiğini gözlemledim şimdi 1s ve 4s lerde incelediğimde, teşekkür ediyorum katkınız için.

0BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

Rica ederim.

Azra35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Anladım ins olur o kadar çok kişi tersteki sitede

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Anladım teşekkür ederim

Yalnızİnsan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

Yön nereye şef roket dedikçe şelale olduk :))

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Bildiğim kadarı ile gaplı açılması için siyasi, politik bir olay olması lazım genelde, tüm gaplı açılışlarda genelde 2 ülke anlaşmazlığı sonucu dolara yükleniyorlar buda doları fırlatıyor. örneğin geçen abd çin gerginliği patlak verdi asya bir anda 7,20 den 8 küsüre çıkarttı doları gibi... durduk yere oluyorsa bana hiç denk gelmedi şahsen ytd

0BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

Anladım, gaplı açılımlar genel olarak olağanüstü durumlarda oluyor..
Mesela amerika dünyayı etkileyecek bir şey açıklasa..
Yada beklenmedik ekonomik durumlar bir anda ön plana atılsa..
Yada Teslanın artık biz araçlarımızın şasesinde şu kadar gümüş kullanacağız gibi bir açıklaması gibi :)))
Durumlarda gaplı açılım beklenebilir…

0BeğenmedimŞikayet

selcuk0650 ()

Keşke olsa :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum