Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0716 13:31:55
EUR 34.7147 13:31:55
USD 32.3717 13:31:55
ALTIN ONS $2296.5650 13:31:55

Konu: Btcusdt güncel wyckoff

⭐⭐Luciferr01 ()
Bitcoin

Gördüğünüz sarı dikey ve yatay çizgiler wyckoff döngülerinin kırılım günleri. Hep dediğim 29 Temmuza çok az kaldı kırılım birkaç gün sapma ile orada gelecek düşüş ve yatay döngü bitip yükseliş sürecine yavaş yavaş geçeceğiz. Malum sürekli kötü haberler geliyor bundan kaynaklı biraz sekteye uğradı. Benden kaynaklı mağdur olan varsa üzülmeyin bende terste kaldım. Fakat sabrım ve inancım tam aldıklarım yanmadı çöpe gitmedi soğuk cüzdanımda ve bir kısmıda borsalarda dağınık halde. Bu hafta kapanışı olarak 31380 üzeri mum kapatmamız halinde bayram yükselişi için teyit almış olacağız. Korkmuyorum korkanlarada elimden geldiğince destek alıyorum. Terste kalmak zarar etmiş olduğunuzu göstermez. Kar etmek için biraz zaman geçmesi gerektiğini gösterir..

Bu arada grafik için tek yıldız beklerken yönetim sağolsun üç tane birden vermişler. Sayfada daha aktif olacağım bundan sonra. Huzurlu mutlu haftasonları herkese :)

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, Altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

teacher45 ()

Usta holo yorumu alabilirmiyim.

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

29 Temmuzda görüşelim diyenler buradalar mı?

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Haklısınız hocam. Bize gereken sadece zaman

Vlkyasan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vlkyasan ()

rabbim kazancımızda bereketini bol eylesin sevgiyle kalın biz biraz daha dikkat edecegiz coga tamah bizi köerleştirir bunu öğrendik

2BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Böyle eleştiriye can feda sayın hocam. Elbetteki hatalarımız yanılma paylarımız olacak. Ama ben istiyorum ki kimse zararına bir anlık öfkeyle farklı söylemlerle malını satmasın. Bu beni üzer. Para aslanın ağzında bu dönemde. Bana uyan terste bekler bir gün kazanma umuduyla. Peki ya zararına mal satanlar elde malda olmayınca nasıl kaybettiğini kazanacak ? Saygılar hürmetler efendim

0BeğenmedimŞikayet

Vlkyasan ()

dogukan kardeşim suclamıyorum sadece biraz daha dikkat .. bizdede hata var sen ve bir kaç arkadaş 10/15 mayıs tarihlerinde soylemiştiniz inancımız hep kazanmak olunca işimize gelmemişti ::) bereketli kazançlar kardesim

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hocam çeşitli senaryolar dolanıyor. 30k altı iğne attı birkaç kez. Grayscaledeki kilitli bitcoinler ortalığı karıştırdı. Olur mu bilmem ama 25k civarı yeni bir iğne atabilir. Önümüzdeki hafta tesladan açıklamalar gelecek bu düşüşe bir dur diyebilir tesla ve hacim girebilir . Şuan için aşağı ve yukarı hareket yapmak için küçük paralar yeterli oluyor işlem hacmi düşük olduğundan. Satım için değil fakat elde nakit olanlar btc emirlerini girebilirler fırsatları değerlendirmek adına

KRAL001 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Vlkyasan ()

@Luciferr01 değerli kardesim seni seviyoruz bir cogumuz umut pompalıyorsun seninde zamanında hatalarınla yol yuruduk biraz sana güvendik sürekli yükselişlerden bahsettin suclamıyorum seni soylevlerini sevdik işimize geldi yükseliş sozlerin asıl suclu biziz ama bak bugun nerdeyiz teknik bilgimiz olmayınca birilerine guvenmek zorunda kalıyorsun burda @celik2119 hocam var cogu sevmez çünkü cogu zaman inecek diyor ama inanmadıgımız için sevmiyoruz (ben seviyorum :))] yani biraz daha az umut versen diyorum ::) saygıyla kalın kazancınız bereketli olsun lütfen yalnış anlamayın sadece biraz eleştiri yaptım

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Son durum nedir btc çöküş devammi burda durmasi tutunması olumlumu acaba birazda silkeleme bir alt bant 30.600 kadar sarkarmi acaba

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Buyrun saha sizindir:)

Roketci_1234 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Artık roketleri takıp boy gösterme zamanı hocam inşallah :)

0BeğenmedimŞikayet

Vlkyasan ()

hocam baya sayfadan uzak kaldınız veya yazmıyorsunuz hosgeldiniz elinize emeginize saglık

0BeğenmedimŞikayet

Erbil07 ()

Elinize emeğinize sağlk hocam, maşallah:)

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Teşekkürler hocam :)

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Grafik yetkiniz Hayırlı uğurlu olsun Hocam Elinize sağlık sağolasın takipteyiz...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum