Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0730 18:02:58
EUR 35.1127 18:02:58
USD 32.6998 18:02:58
ALTIN ONS $2323.2700 18:02:58

Konu: Rsi 41.1560

rsi 41.1560

Yorumlar (44)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Hocam ben eskiden bu altin gumuse bulasmadan once parite yapiyordum hep dovizdeydim kur şokuna karşi kendimi koruyordum.

Dolar sterlin euro japonyeni norveckronu rusrublesi hepsinden analiz yapiyordum en dusugunu alip cikinca satiyordum digerine geciyordum.

Sonra altin ile dolar sterlin euro arasi islem yaptim.

Gecen temmuzdan sonra gumuse bi bulastim valla dolae gumuste takili kaldim :) yuzde 40 kar var bi yuzde 40 da kardan zarar oldu gumus bana :)

Aslinda dolar zaafim demiyelim de doviz diyebilirim :)

Varabey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Sn los anarquesta her yatırımcının bir eksik tarafı ve zaafı vardır sizinkide usd galiba ytd

LosAnarquista_60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Hocam ben risk gordugum an cikiyorum 27.4 de sattim 3 parca halinde 27.66 da satmadim 27.9 beklerken sonra onu da sattim dersler yogun diye 26.72 de alasim gelmedi 27.4 de 28.33 gecmez diye dusunuyordum o yuzden almadim. O gunden beri dolardayim su dolari satmayi ogrenseydim bi 60 70 kurus karim olacakti :) alirken satarken acelem olmuyorda dolara gecince dolar satma huyum yok onu unuttum iyice :)

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Altının düşmesine en büyük üretici çin izin vermiyor gümüşte ithalatçı ve üretici oldugu için spekle bir oynuyor sn lpsanarquesta aslında c dalgalarında alıp iv 5 hareketlerinde satıp beklemek en güzeli ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Oyle hocam ben ilk 1770 alti kapanis yaptiginda 1820 gecmeden bir alt kanala gider diye korkuyordum ama altin 0.5 cikmadan dusmem dedi. Simdi de dusmuyor sasirtici bir sekilde.

Ne kadar plan yaparsak yapalim oyunu kuranlar bizi bir sekilde gafil avlamaya calisiyor

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Emtia bitmeyen bşr gölge oyunu s n losanarquesta ne kadar donanımlı olsanızda çiftin parite pozu bir bakmışsınız kurdan dolayı zarar veya kar ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Hocam 2 aydir almadim zaten az daha sabirliyimdir elim gitti gitti durdu bi alt kanala inecek diye bir aydir bekliyorum. Gecen hafta aslinda 26.77 geldigi gun 25.5 kirilcak gibi geldi gun ici uyari yaptim o yuzden ama 25.8 ler de durdu yine. Bakalim haftaya da dusmezse dusmez artik

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Ben açmamış olsam 25.43 takip ederim sn losanarquesta sıkılmaktansa garantiye almak daha iyidir ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Bakalim bunyamin hocam bende o dogrultuda olabilir diye islem acmiyorum ama beklemekten de sıkıldım gibi :)

1BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

Selam kardeşim bugün alımlarımı bitirdim
Fuul gümüşe geçtim

Yukkawan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

iyiyim sizleri görünce daha iyi olduk sağolun

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Şu anda emtiada rötatif güney sn los anarquesta teknik bunu söylüyor ve elimde emtia var %2.1 zararken bunu söyliyebilirim ytd

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Ben biraz uzattım sanırım:)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Evet hocam adamlar ne isterse onu yapiyorlar. 1802 alti kapatirsa zaten dusus kanalina tekrar girmis olacak ve 1770 altinda hafta kapanisi yaparsa ons altin benim 1560 beklentim var ytd olurmu bilmiyorum ama yaparsa izlerim

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Fare yakalayan kedinin rengi önemli ddgildir dostum

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

23.64 döndügünde konuşmuştuk erken döndügünü 28.24 ü geçemeyecegi belliydi usd bazlı köpügü geri alırlarsa odaha ilginçleştirebilir olayı altın ons için kritik 1802 usd gümüş için 25.43 ve rasyo bazlı tobo bende 21.83 aşafısı yok eliota yeni histogram bantları belirli düşüşün yatay düzeltmesiyse bu ve aktif hale getirirlerse dumping oluşabilir sn los anarquesta ne kadar teknik konuşssakta her şey adamların elinde binlerce ton emtiaları trilyonlarca paraları var ytd

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Kendi söylese daha iyi:)
Neydi dostum senin farelerle ilgili meşhur sözün @Varabey
"Kedinin rengi önemli değil! fareyi yakalaması önemli"

kasaryaza için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Hocam cok yazmam ama korkum 18.7 yada 20.20

Hatirlarsiniz ilk aldigim zamanda elimde gumus varken 23.6 gelirse 19.8 bekliyordum. Suan o durumdayim asagida ve yukardaki yerleri gormeye calisiyorum.

Asagi bana biraz derin geldi emin olmadan alamadim.

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Kritik deger 25.43 sn losanarquesta eger altında bir deger kapanışı baya aşagıya götürür emtianın kozu londra adamlar iki dakikada herşeyi degiştirebiliyorlar dün herşey olumlu iken bugün karabasan oldu alım yapmadıysanız tevafuk olmuş hayırlısı ytd

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Hoş bulduk sn invicible lion saygıdeger dostum

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kasaryaza ()

Aaaa neymiş güzel insan ben bilmiom ddf

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Onun bir anlamı var:)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Hoş geldiniz sevgili dostum

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Tesekur ederim hocam. Izlemeye devam edelim biraz daha bende alim yapmadim bekliyorum.

Bu hafta kapanisini gorup haftayada yukari yonlu hareketlenme olmazsa asagi dogru bir histogram olusturma durumu bende fazlasiyla mwvcut malesef

0BeğenmedimŞikayet

kasaryaza ()

Fotodanda nick tende tanıom seni dostum ama foto muhteşem ddd

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Hayırlı olsun dostum bende nick farklı foto aynı

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Rötatif attım sn los anarquesta öngörü şu 25.43 üstü olumlu altında bir deger olumsuz ve alt histogram açar emtia ara boga mumları atıyor ayı boga tuzagıysa durum farklılaşır teknik ve rsi yönü ve minumum günceli güney yönlü yinede spek bu herşey beklenir ytd

0BeğenmedimŞikayet

kasaryaza ()

Dostum şifreden dolayı nick gitti bide resim atalım dedik herşey dahada şeffaf olsun ddd

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Sn ticaret adamı dostum resim farklı nick farklı

0BeğenmedimŞikayet

kasaryaza ()

Ooo ticaret adamı dostum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum