Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0668 22:07:09
EUR 34.7866 22:07:09
USD 32.5863 22:07:09
ALTIN ONS $2393.6200 22:07:09

Konu: Benjo

⭐⭐USTAMM ()
Gümüş
Benjo turuncu bayrak içinde harekete devam ediyor. 8.486x şu anda bayrak desteği.
Ytd

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Abi yukselis ne zaman olacak 30.5 dolar felan yandi gitti

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ekonomikss ()

Ustamm sizi gördüğüme çok sevindim. İyisinizdir inşallah 200 günlük ortalama 25.49 dan geçiyor. Sanırım sizde ordan aşağı inmez diye düşünüyorsunuz. Gümüş bayram öncesi çok üzdü bizi dönsün artik buralardan. Bişeyler yapın:(

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Insallah kirmaz yoksa asagisi ucurum

0BeğenmedimŞikayet

Alperr1212 ()

Pardon hocam grafik atmışsınız yeni gördüm şimdi. Az önceki sorumun cevabı o grafikteymis. teşekkürler

Alperr1212 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kasaryaza ()

Nerdesin güzel insan özletiyor sun kendini ama

0BeğenmedimŞikayet

deniz7171 ()

Yani ustu bir nebze umut var mi diyosun hocam

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

25.45 bugün için önemli
Ytd

Sinmaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alperr1212 ()

Hocam siz hep 7.13/7.15 üstü başka altı başka dediniz..7.03 şuan biraz daha açıklama alabilirmiyiz ne kadar risk var nereye kadar gidebilir? :(

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

22.80 dusmesi olasiliklimi sizcede 25.43 alti cok riskli gozukuyor bende gram bozup 2 gun once 7.2197 full gumus aldim rasyoda gumus aleyhine bakalim ne olucak

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Bugün 7 altını gördük grafikte. Önemli olan rakam 7.13.
7.13 alti yüksek riskli.
Ytd

Sinmaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Gumus 7tl altina salarmi? Sizce ustamm

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Mümkündür
Ytd

beratayaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mat19 ()

Hocam yaklaşık 3 haftadır düzeltme hareketi olarak 8.50 bekliyordum nitekim geldi fakat 8.50 kırılırmı sizce

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Bende beklemiyorum 8.48 altina inmez dedim ama 1 3 dk lik grafiklerde igneler 8.46 ya degmis hep

0BeğenmedimŞikayet

beratayaz ()

Kardesim icim oku bulutunun altindaki 8.28 test edileeck ustam

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Bayrağı aşağı kırmasını beklemiyorum.
Ytd

LosAnarquista_60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Benim grafigi az ihlal etti guzel seyler goruyor musun yoksa asagi gideri var mi :) icimi rahatlat az :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum