Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 01:03:25
EUR 34.9777 01:03:25
USD 32.5368 01:03:25
ALTIN ONS $2332.7550 01:03:25

Konu: söz sukut gümüş altındır :)

dolar tl de gerı cekılmeyıde sayarsak usd 8.5 veya 8.4 dıp beklentım var gumuste 1 ve 4saatlık yon asagı suan ıcın. gumuste dıp 6.9 veya 7 cıvarı denıyor ama bu sadce tahmın ytd

Yorumlar (39)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

14 uzerı yukarı gıder

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Anladım bismillah deyip alicam artık ya gece ya sabah 14 14.30 arası bir yerden ne tarafa giderse

35oğuz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

valla abam mb suan kdr ufak dokunuslar yaptı 10 20 kurusluk ya bu sekıl ızın verecek yukselmesıne yada mudehale edecek ama artık mudehale etse bıle dolar satmak ıle 14 Altın a dusuremıyor faız dısında yanı:)

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

panpa ben gumusu hıc takıp edemıyorum cunku bırsuru sey takıp ettıgım ıcın ona yetısemıyorum onu tesla hocamız ıyı bılıyor bende soruyorum :)

svedrif için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

svedrif ()

evet napıoz oğuz bey gümüşler gaplı açarsa satalımmı?

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Oğuz ne diyon yarın dolar yukarı mı sabahı mı bekleyeyim gece açılışta mı alalım

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Ahahahaha:))) ben gramciydim gümüşçü değil söyle duzeltsinler:)))

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

hunharca gumus alan yatırımcı dıye yazmıslar abam:))

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Oksun selda 09 diyi adımı yazdılar mı ki agaclara:)))

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

dıkılı bır agacım bıle yok demezsın artık:)) ben thısırt ıstedım agacı dıksek ne olur yakıyorlar egıtım sart:)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Yok beee o yıldızı düşük çenemden aldım ben ilk 10 a girdimdi ya hani ağaç diktiler çok konuşan ilk 10:)))

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, Altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

eskı grafık abam o aman dıyım :)) gızleme ac yıldızını dosta dusmana karsı :))

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Allah canini almaya ben rakamlara bakmadim ki:))) tarihe pardon:))) var gizli

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

aa bu benım grafık bak 2021de bıle net bılmısım gordun mu dolar dıp ve gumus vaybe:)) devaju yasattın bıze sımdı :) senın yıldızın varmı ya :)

1BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Gümüş mü düşecek kardeş dolar düşer mı 10 15 güne saticam ama; ))

0BeğenmedimŞikayet

Edanur07 ()

Bende öyle düşündügüm için bakmıyorum kanka ünümüz kış agustosun ortasına geldik geçensene bu zamanlar altın ralli yapıyordu birde bu yıla bak:/ sanırım gerileme devrine girecek ytd.

1BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Sen yoksun diye saldi kanka:) dahada salar kanka gumustede cok sulur tersteyoz yine birdaha almicam ne gram ne gumus anca 450 altina inerse alirim dahada almam faize devam:)

Edanur07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Edanur07 ()

Al işte gram salmış kanka.)

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Keske gram alsaydim:)

-1BeğenmedimŞikayet

Edanur07 ()

Kanka o önceden beri var. )senin canin sagolsun ne dedim gülü susuz seni likesiz bırakmam değerli kardeşim:)))

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Yildiz almisin bu arada benim yildizi sen mi aldin gı:) azcik layk at da bende alam:)

1BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Aynen kanka yoktum bende bayram ve yurtdisindan misafirler geldi onlarla ilgilendik giremedim siteye:) bir kerede sen yaz hep ben yaziyom gadasini aldigim:)

-1BeğenmedimŞikayet

Edanur07 ()

@35oğuz35 kankaaa bir ses ver bir haftadır yoktum ama sende yoksun anlaşılan degilse slmsız bırakmassın:(

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Çalış işin ne:)

0BeğenmedimŞikayet

Edanur07 ()

İşteyim:))

0BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Aylavyu abam :))

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Vayyy aylavyu abam:)

Öznurr_16 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Kendin yıldızsımki sen..

1BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Kesinlikle dogru dolar suan icin guzel alim verecek gibi gumus dususde gram ayni yatay dolar dususde

sanatsanat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Gumus dusuyor altin yerinde sayiyor gumuse gore altin suan icin daha olumlu sadece dolar isi bozdu

Enes0641 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum