Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 00:29:32
EUR 34.7748 00:29:32
USD 32.4684 00:29:32
ALTIN ONS $2337.9850 00:29:32

Konu: Btc 13.07.2021

⭐⭐LostPassenger ()
Bitcoin
33000 Altın da kalan rakamlarda kanalın alt bandını ziyaret etme riski vardır...

Yakın Çekim

Yorumlar (59)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Dot 10$a kadar sarkmaz ise yukarı yönlü 15.20 17.50 izlenebilir...

KRAL001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Bu nisan ayindaki ralli birdaha gelirmi yoksa bu film burda bitermi dot a güveniyorum be 19 $ gelse cikarim ben tepki bekliyorum alim icin acele ettim burdan alsam iyidi

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

1inchdeki miktar tamamen önemsiz. Sxpdeki de cok felaket sayılmaz. Ben onlara alıştım cüzdana bile bakmıyorum. burdaki arkadaşlara yardımcı olmaya çalışarak oyalıyorum kendimi zamanımı böyle geçiriyorum :)

Dediğim gibi ama 3 ay önce ayıya inanan biri olarak içerdeki miktarın daha daha fazlası hazırda bekliyor alım için...

KRAL001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Zarar cokmu baya tersmis

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Axs ile @sadettiin88 ilgileniyor. Yardımcı olacaktır sana da

Viran63 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

E yani istemeleri normal.. eğer ayı dönemi uzun sürerse ve bir sonraki boğada aklın almayacağı rakamlar görebiliriz btcde..

ElifSerra için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

%90sxp %10 1inch... sxp 3.20 den terste 1inch 5$ dan

Sinmaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Viran63 ()

Doğukan mrb axs için düşüncen nedir

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Sende hangi coinler var

0BeğenmedimŞikayet

ElifSerra ()

İşi bilenler daha çok düşmesini istiyor zaten anladığım kadarıyla. Tabi nakit biriktirmiş olmak ne iyi olurdu da ben 60bin zararı düzeltemedim ki elimde fazla nakit kalsın, kalanlarla bekliyoruz biz de işte

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Beklediğimin olmaması daha cok isime gelir. İçerdeki miktardan cok daha fazlası hazırda bekliyor...3 aydır nakit biriktirmeye calısın diye boşa demiyorum

0BeğenmedimŞikayet

ElifSerra ()

Anladım, hayırlısı bakalım inşallah beklediğin patlama olur da bırak zararı kurtarmayı kara geçersin. Ben de zaten hiç altcoin yok, ben hep bekliyorum:)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Maliyet gelsin ben topuk

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Tek tutanağım binance destekli olmasından bnb gibi durup durup birden patlarsa diye. Birde %35 civarı terste... ama diyorum trend dönerse tüm altcoinlerimi zararkes yapıp btc ye dönerim...

@KRAL001 Kasımdan beri ha bugüb ha yarın patlıcak boğa bitecek diye diye bekledik 64kları gördük... bu yüzden alsatcı olduk ama noldu yine düşüşe yakalandık.. hep bu sene boğa devam edecek diyenler yüzünden... şimdi de o kişilerin aynısı dönmüşler buraya yıl sonu suralara ucacak diyor...

0BeğenmedimŞikayet

Ozlem__ ()

bi daha ki boğa ya kaldı bizim hayaller o zaman:)

0BeğenmedimŞikayet

ElifSerra ()

Baştan gidişat için seninle aynı düşündüğümü belirterek bir soru sormak istiyorum:) senin elinde de yok mu sxp? Ben onunla ilgili bir öngörüye sahip değilim ama sen elinde neden tutuyorsun o zaman? Ara yükselmeler için mi? İrdelemek için değil sadece meraktan soruyorum vallahi:)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Negatif halim değil bu :) ılımlı halim... btc sallanmaya başladığında sxp 1.35 gördü anında :) evet var elimde, elimde var diye hayalci olamam Özlem

Ozlem__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ozlem__ ()

elinde sxp var doğukan bu kadar negatif olma yanarız:)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

0.50 1.00 arası

ZOYA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ZOYA ()

Sizin SXP beklentiniz nedir

0BeğenmedimŞikayet

Ayse1903 ()

Herkes bir an önce kurtulsun inşallh söyle bir nokta atışı dah versn süper olur burdn snraki durak nedir snce :)

0BeğenmedimŞikayet

Elif_Ada ()

Biz gerçekle yaşamaya devam edelim :) Sorarım sana ben, benim açımdan problem yok Doğukan :)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Ben anlarım sor sen bana :) @ntmen_x de anlar... ben o lafı bana kullanan hayal dünyasında yaşayanlar için yazdım

Elif_Ada için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Bırak biz cakma kalalım anın tadını cıkaralım, onlar sxp de yılsonu 75 beklesin beklesin yine beklesin...

Ayse1903 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elif_Ada ()

Bilen de bilmeyen de nedense hep bilmiyorum, anlamıyorum diyor :) Siz bilmeyin, anlamayın peki diyorum

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Bende dedim ama dimi duserken millet panik ben dönecek dedim tehlike devam

0BeğenmedimŞikayet

Ayse1903 ()

Ejejhe kime göre çakma bize göre orjinal :)

2BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Çakma usta Doğukan hepinize teşekkür eder...

@Ayse1903 @SARISEVMEZ @ankara55 @matmazel

Elif_Ada için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elif_Ada ()

Tebrikler Doğukan :)

1BeğenmedimŞikayet

SARISEVMEZ ()

yükselişleri de böyle gördüğün günlere inşallah :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum