Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0677 11:55:32
EUR 34.8148 11:55:32
USD 32.5872 11:55:32
ALTIN ONS $2302.0250 11:55:32

Konu: Gümüş Ons 1W Elliot: Yıldızların Yolu-2.0 (YTD)

Merhaba gümüş sayfası sakinleri.
Dün hazırladığım Elliot analizi çalışmamın
biraz daha açıklamalı ve sade versiyonu diyebilirim.
Haftalık grafik üzerindeki çalışmamdır.
Birçok açıklamam ve yorumum üzerinde yazdım.
Yazmadığım bir şey o da 5. dalga sadece 31.75-85 lerde
bitebilir yahut biraz sarkma taşma yapması beklenebilir.
Bilemiyorum umarım her şey doğru ilerlerse teknik anlamda
1 ay kalmış olabilir yaklaşık. Belki de hiç tutmaz kim bilir...

Asla yatırım tavsiyesi olmayan hayali kurgusal bir senaryodur.
Elliot alanında kendimi denemek ve geliştirme adına yaptığım deneysel bir analiz çalışmamdır.
Farklı fikirleri olanlar da yazarsa sevinirim.
Saygılarımla, teşekkürler iyi haftalar dilerim herkese.

Yorumlar (247)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

3BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yani h. sonundayız ortaya attığımız tarih ve teorileri değerlendirmek güzel oldu bu boşlukta. Biz yine de destek direnç takibi yapalım ama önemli böyle önemli günlere de dikkat edelim ekstra olarak.
Bu arada geçen yıl da Hicri yılbaşı günü 2 dolarlık sert bi düşüş olmuş.
Zaten o tarihlerde de aynı muhabbet dönmüştü diye hatırlıyorum

Benim_ciğerim_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Serkan66 ()

Üstadım gümüş için 7 li rakamlar Eylül ayında gelme ihtimali var mı

1BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

Sevgili dostlarım cumartesi piyasa kapalı
Hani ortam boşken hem sohbet hemde istişare babında belirtmek istedim siz değerli arkadaşların da değişik tezleri vardık muhakkak
Yi nede en mantıklısı
Destek ve dirençleri takip etmek olacak

@İlla_edep @Fatih001
@BossVurguncu @Beyaz_martı

İlla_edep için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Bu yoruma da like gider.

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

bro
bu hafta yukselisin fitilini yakarlar mi
ne dersin
fed tutanaklari ve konusmalar var
")

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Tesadüf mü bence asla değil. 9 ağustos benim çalışmalardan çıkardığım bir tarihti o yüzden bi sordum sayfaya, o gün önemli bir şey mi var diye, Ciğer abi Hicri Yılbaşı o gün deyince içkillenmiştim ama. Amin inşallah dostum

ÇANCILAR_PET_SHOP için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

16 ve 22 Ağustos da yani açılış 23 Ağustos, bari inşallah daha kötü bir durumlar olmaz diyeyim. 9 ağustos ile geçmiş gitmiş olsun... ytd

Hay_Hacamat_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Tuzak kuranların en hayırlısı Allah'tır

Kendi kazdıkları kuyuya kendileri düşer inşallah

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Ciğer abim neden olmasın dediklerin mantıksız değil
Bunu yazınca aklıma 10 muharrem aşure günü çarsamba acaba diye geldi
Yine yaparlar mı acaba

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Abi bu konu dışı değil ki esasen garip gelebilir millete ama. Ben de yazmadım ama belirtmek istedim. aslında 9 ağustos seninle konuştuk hicri yılbaşı dediğin günden beri de bi içkillenmiştim bunlar altın gümüşe sahip bir sıkıntı yaparlar diye Asya piyasalarına daha açılmadan sürpriz geldi. Lakin abi stoklar aynı esasen satış yok tamamen algoritmik robot oyunu.

0BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

Bravo size @BossVurguncu peki 16 Ağustos ve 22 ağustos arasi ne olur? Yukari mi iğne atar

1BeğenmedimŞikayet

Beyaz_martı ()

O gece ben takipdeydim sistemler kitlendi az daha devam etseydi ons 1500 dusecekdi

1BeğenmedimŞikayet

Beyaz_martı ()

Onu bilerek yapdilar en ufak borsada yatırımcı uyurken stopları patlatıp onsu bedava aldılar stopu patlayan yaya kaldı ons 90 dolar yükseldi büyük para

0BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

adına ne derseniz stop patlaması spek oyunu balına satışı kardeşim

Beyaz_martı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Beyaz_martı ()

Ondan değil bilerek stopları patlattım bir çok yatırımcıyı avladilar

1BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

Aslında kardeşim muharem 1 i ve museviler ve altının çokça sahibi balinalar çoğu yahuda musevileri spek satış yaptılar bu konuda araştırmam ve incelem var onlarda ve bizdeki kutsal gün dönümleri
Gece 2 deki satış asya kanadından gelişmekte olan ülkeler için yapılan spekülasyon yani bize yapıldı
Konu dışı olduğu için çok yazıp belirtmek istemedim birazda siyasiye kaçıyor oda yasak zaten YTD

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet üstad o da ilginç oldu 9 ağustosa denk gelmesi. Ne demiştik 9 ağustos tarihi önemli ya dip ya zirve çıkabilecek bir tarih ama gönül zirveden yanaydı. Algoritmik saldırı ile dibe vururdular ilginç gerçekten o tarihe denk gelmesi. Diğer önemli günler 16 ve 22 ağustos diye söylemiştik, yani bu pazartesi ve 23 ağustos pazartesi de dikkatle izleyelim bakalım. ytd

1BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Peki şaşırdık mı ciğerim:(

1BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

Sayın @BossVurguncu
Bak ne buldum
9 ağustos gecesi balinanın altın satışı
Hicri yılbaşına denk getirdi

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba. Yeni çalışmalar yapıyorum bugün, bir tane daha paylaştım ama en sonuncusunu hazırladım, birazdan tekrar paylaşım yapacağım. Teşekkür ederim ilginiz ve bilgiler için

fizik3846 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hmm bi ara ona detaylı ineyim ben yine usta denemek iyi olur

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Flat ... anytree... zigzag seklinde bakarmısın sayıma. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

@ellilot hocam senden bu çalışmaya yorum alabilir miyim sence bu deneysel çalışmamdaki sayımımın doğru olma olasılığı nasıldır?

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Günaydın. Teşekkürler kral bakalım şu Ağustos geçsin de fazla yazmak istemiyorum zaten.
Bunlar da Hammer kadar değerliler :) ytd

İflasssss için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İflasssss ()

Kral iyilik yap denize at ben her grafiğini inceliyorum fikirlerin ve çalışmaların çok güzel ins dahada faydalı olacaksın bizlere herkesi memnun edemezsin biliyorsun ama başarılısın bunu kimse degistiremez salla ötesini

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Est. Sen yine vefalı birisin. Ve bir şeyi unutmamış söylüyorsun ne güzel. Benim için de güzel görüşlerin düşüncelerin adına teşekkür ederim.
Valla burada çok sinyal verdim aslında artık sayısını unuttum ama kimse dönüp de hatırlamadı bile. Hatta sen farketmişsin sandım o yüzden dedim hatırlıyor musun diye.

0BeğenmedimŞikayet

İflasssss ()

Yanlis alarm ama sende iyi bi kardesimsin kral takip ediyorum seni de o tam efsane idi ne dese pat pat olurdu kusturduler gitti Hammer sinyali var hocam yine ins zafer yakın bu 15 gün yukselis bende de gözüküyor ama kısmet takibimdesin degerili bilgilerini esirgeme iyi geceler

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

O kim ben aylar önce bir Boğa Hammer sinyali var demiştim sonrasında yırtılmıştı. Bir de yutan boğa sonrasında. Ben onları diyorsun sandım :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yok kral ne kafası benim en son attıklarım geçen hafta teyitli yutan boğa ama geri çekilip tuzak yaptı galiba, ve bu hafta teyitli hamile boğa :) ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum