Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 16:40:14
EUR 34.9839 16:40:14
USD 32.2051 16:40:14
ALTIN ONS $2414.8350 16:40:14

Konu: bitco. senaryo. ytd

Yorumlar (35)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

ric. ; )

@zeynep01

zeynep01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

zeynep01 ()

Eline emeğine sağlık:) @legend84

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Ayvayı yedik o zaman tersten cikamicaksak ben yıl sonu belki çıkarız tersten dedim en kötü. Umarız çıkarız öyle birşey olmaz.

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Estagfirullah dostum. Herşey gönlünce olsun

mevlutefe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Nezaman yaptin zarar kes

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

İnsan dostunu düşmanını böyle günler de tanır.. merak etme zaten yine her zaman olduğu gibi hesap silecekler yakında...

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Kaybetmiş insan psikolojisi kötü birşey... yükselişe inanmaya calısmak, yükseleceğini söyleyenlere inanmak kolay iş...

Zor ve asıl mantıklı olan ise var olanı kabullenip kendine yeni bir yol haritası çizebilmek...

-1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Bir kere bir fırsat vermeli bir daha büyük bir düşüş olacaksa şayet ondan önce bir cıkıs sansı daha vermeli... Verse dahi bunun seni tersten cıkaracağını düşünmüyorum üzgünüm cnku cok tepede rakamların..

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Aynen beklim en iyisi ben tokenler bir kaç gün sonra salarsa toplarim onlar daha iyi

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Uzun bir süre dayan bence. Zaten malın varmıs içeride yükselirse de bırak o değer kazansın. Bak şimdi mevlütefe yazdı bunu

KRAL001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Nasıl cikacaz bu tersten o zaman yıl sonu eski seviyelerine dahi gelemez diyorsunuz hcam?

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

düzeltiyorum 39660 civarı bir daha baktım:)
gartley formosyonu! ytd

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

%50 nakit nerden atalim 30 altimi

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Hayırlı olsun olayı çözdün :)

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Evet baya taşlandım :))

Ama sorun değil. Şimdi tek bir nokta kaldı jubile icin... bana 15 yasaltı cock gibi 30k altı yok gelirse sana hocam dicem diyen bir eski arkadas var. Bu muhabbete cok gülüp git psikolojini düzelt dedim... orası geldiğinde dile getiricem bunu da...

Ama hocası olmucam üzgünün, cunku 2 senedir piyasada olup da grafiğin g sinden anlamamıs adam öğrencim olamaz...

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Batman in yüzünü gördüm bende:) yanlız hcam sol pelerin var ama sağ pelerin yok. Olmaması sıkıntı sol pelerin gibi olursa asagilari gelicek düşecek yine btc ne yazıkki. :/

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Gitsin tabi

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

ikili tepenin hedefi 32600 civarı! ytd

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Nasılsın dostum ?

Bosver dikkate alan almıştır...

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

bir fm var 31800den sonra 40500 e gidebilir! ytd

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Ben ful al sat yaptim icin geliyo bak simdi 0.4352 raven aliyom 0.4373 birakiyo biseler btc ye bakarak yapiyom riskli ama ful oldugu icin birakiyo 3 5 yoksa birakmaz :))) komik oluyor biraz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum