Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1165 04:07:12
EUR 38.1305 04:07:12
USD 34.1246 04:07:12
ALTIN ONS $2622.1000 04:07:12

Konu: BTC Grafik 10.07.2021

Günaydın değerli dostlar,

Haftasonu mutlu, huzurlu ve sevdiklerinizle her daim ve hep birlikte olmanız temennsiyle..

BTC son seanslarda ki düşüşünü 32.101$ seviyesinden destek alarak ve güç topladığı bugünün en yükseği 34261.04$'a kadar çıkardığı görülmektedir.. btc 'nin 32.101$'ın Altın da ise risklerin aşağı yönde destekleri yoklaması sözkonusu olabilirdi şimdilik bu seviyenin altına sarkmadigi ve saatlik grafik akışında ise 20-50-100 SMA gibi HO'larin üstünde ve 200 SMA direnciyle karşı karşıyadır.. BTC'nin saatlik grafik akışında bugün test edilen 34261.04$'in üstünde ve kısacası düşen trend çizgisinin üstünde net kapanışlar yapması halinde 35K$ civarı tepe bölgesi ve bunun üstünde tutunmalar ve akümüle olması halinde 35.960$'a doğru kapıların açılması şeklinde beklenebilir..

BTC şuan grafikte de gözüken ve % 0.236 - % 0.382 FiB seviyelerinin üstünde ve pozitif bölgededir.. BTC şimdilik 20-50-100 SMA gibi HO'larin üstünde tutunmaya çalıştığı, BTC'nin aşağı yukarı son seanslarda ki yüksek seviyesi olan 35.960$'dan en düşük 32.101$'a doğru dalgalanmanın % 0.236 FiB seviyesi üstünde tutunması (33011.72$) kısacası şuan 50 SMA desteğine tekabül ediyor olduğu ve bu seviyenin altında kapanışlar aşağı yönde 32.800$ bollinger altbandina doğru kısa vadeli düşürebilir.. BTC kısacası % 0.382 FiB oranının üstünde kalması bile pozitiflik durumunu ortaya çıkartacak olmasıdır.. Aşağı yönde önemli destek 32.101$ civari ve haftalık 50 MA 31.450$ şimdilik en kötü senaryo da ki en yakın HO destek konumundadır..

50 haftalık MA'nin altında kapanışlar özellikle BTC'nin (30.500$-30.000$)'lık ana destek bölgesine doğru aşağı yönde riskleri uzatabilir.. Aşağı yukarı son seanslarda ki 35.960$'dan en düşük 32.101$'a doğru dalgalanmanın % 0.5 FİB direnç seviyesinin üstünde net kapanışlar BTC'nin kısacası 200 SMA HO'sini kırmayı deneyecek olması ve üstünde adım adım direnç çizgisinin üstüne çıkması ve ardından 35.000$'lik direnç bölgesine gitmesi sözkonusu olacak ve bu 35K$'in üstünde hedef hedefi son zamanlarda test edilen 35.960$'i kırma denemesi olacaktır.. Saatlik MACD şimdilik düşüş bölgesinden çıkmış durumda, RSİ ise 50 seviyesinin üstünde pozitif durumda olduğudur..
Şimdilik bol kazançlar..

Yorumlar (4)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Fercuneyt ()

Hocam emeğinize sağlık. Sayenizde destek ve dirençler hakkında bilgi sahibi oluyoruz. Ben şahsen hiçbirşey bilmiyordum btc düştükçe aldım bu düşüşün sonu hiç gelmedi ve panik satışı... artık destek ve direnç harici al sat yapılmayacağını ve sabretmeyi öğrenmiş oldum inş. zarari sayenizde çıkartmaya çalışacağım 32500 den btc5long tayım btc haicinde de alabilecegim bir tavsiyeniz olursa çok sevinirim. Teşekur ediyorum

1BeğenmedimŞikayet

gümüşşşşş ()

Günaydın Hocam ... Emeğinize sağlık hakkınızı helal edin.

1BeğenmedimŞikayet

baskatip35 ()

Emeğinize sağlık hocam. Bunları oturup yazması bile vaktinizi alıyor. Size maddi faydası yok ama manevi faydası olur umarım. Hakkınızı helal edin. Saygılar

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam elinize sağlık teşekkür ederiz güzel paylaşım için sağolasınız takipteyiz pür dikkat
Size de Hayırlı Huzurlu tatiller bol kazançlar olsun İnşaALLAH...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum