Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 17:32:38
EUR 34.7339 17:32:38
USD 32.5072 17:32:38
ALTIN ONS $2392.1450 17:32:38

Konu: Gümüş ons Elmas Fm İhtimali (ytd)

Sevgili dostlar gümüş onsta elmas
benzeri bir yapı var gibi.
Dikkat ederseniz simetrik
Üçgen/flama ile başladık,
megafon ile devam ettik,
şimdi ise elmas geliyor
Adından da anlaşılacağı gibi
Çok değerli bir fm olup
Trend dönüş fm olarak da bilinir.
Detaylı çalışmadım eskiz olarak
hazırlayıp paylaşmak istedim.
Dikkat çekici olduğu için.
Asla yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (80)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Deniz58 ()

Manda kaymağı çok pahalı anca güzel kar olursa alırım ben yoksa almam :)))

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Camış piyasaları güçlendi bugünkü kapanışla. Canım manda kaymağı çekti ya kazanalım da inşallah balla iyi gider :) ytd

kaybedenler için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hayırlısı ne diyelim en azından o da iyi sonuçta inatlaşıp devam daha beter yorulacak :)

Zararkes__ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hocam keşke bir şeyler kazanabilmek olsa amaç bir şeyler öğrenebilmek. Ama daha çok rekabet oluyor bencillik kibir oluyor malesef.

VforVendetta• için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Aynen haklısınız. Burada amaç fikir alış verişi olmalı. Ben çok kişi tanıdım burada çok sevdiğim insanlar olduğu gibi sevmediklerimde oldu. Burada önemli olan 3-5 krs kazanayım de aram iyi olsundan ziyade ben bu adamdan ne öğrenirim neye dikkat ediyorlar nete bakiyorlar olmalı.

1BeğenmedimŞikayet

kaybedenler ()

Boşver takma, biz gece camışlar ne yapacak ona bakalım. Ben beğendim like

0BeğenmedimŞikayet

Zararkes__ ()

Rüzgara göre yön değiştirmek evet işte öyle bir şey. :)

4BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Olsunlar bakalım :) sonuçta özgür bir platform ama ister istemez bu durumları dikkat çekiyor, hem onları daha çok beğeniyorlar :)

kaybedenler için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kaybedenler ()

Onlar sayfanın bülbülleri :))

4BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hele bir de düşerken ortaya çıkıp daha çok düşecek ile çıkarken ortaya çıkıp daha çok çıkacak diyenler,
Üstelik bir de sürekli son ana kadar düşüş ya da çıkış olacağını söyleyip en ufak dönüşte R yapıp rüzgara göre dil değiştirenler var. Ama olsun bakalım onlar da lazım sayfaya belki de.

2BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Hayırlısı olsun diyelim :) @Zeki2323 aynen haklısınız.

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

ben flüt çalıyordum çocukken, şimdi onu bile çalamıyorum benden usta musta olmaz diyorum o kadar :))

-1BeğenmedimŞikayet

Zeki2323 ()

çok doğru söylemiş. işte bu mantığa sahip olsak kimse bizi terse düşüremez

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Benim eskiden bir dostum vardı kendine üstad denildiğinde , kardeş hayırdır ud mu çalıyoruz ne üstadı derdi :)

Zeki2323 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeki2323 ()

işte onları o duruma getiren yine biz olduk. bazılarına tek eleştiri yazsan hemen engel yiyorsun. Halbuki burada herkes amatör

4BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Kesinlikle haklısınız. Hepimiz amatör sayılırız. Burada usta diye hitap edilince kendini gerçekten usta sananlar var maalesef.

2BeğenmedimŞikayet

Zeki2323 ()

Kardeş hepimiz amatörüz bu işi kimse tam olarak bilemez

Taplocu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Taplocu ()

Tmm tşkler hocam benim amatör calışmam da 6.55 son gibi gördüm. ama dedigim gibi amatörce

0BeğenmedimŞikayet

Zeki2323 ()

dostum gümüş gramda orta vadede 6 nın altına düşmesini beklemiyorum. uzun vadede ve geniş bantta 4.82 altı kesin gelmez

0BeğenmedimŞikayet

kasaryaza ()

Hayırlısı olsun ben parite severim ama aklımdaki rakam gelmeden takip etmem o rakam gelirse de beklemem

Davut_GS1905 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Taplocu ()

Düşüş olursa TL bazınta nereye gelebilir.

0BeğenmedimŞikayet

Davut_GS1905 ()

Çalıştığım yerde inan alımı satımı bile bazen kaçırıyorum sürekli takip etmem için ekran başında olmam lazım stressiz ortamda olmam lazım yanlışlıkla verdiğim emri iptal etmediğim bile oluyo kafa rahat değil anlıyacağın

kasaryaza için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeki2323 ()

Gümüş için Zeki2323 yorumu (13 saat önce) Cevap yaz
Gümüş için Zeki2323 yorumu (1 gün önce) Cevap yaz
değerli dostlar gümüş gramda 7.13 üzerine çıkarsa 7.63 kadar yükselmek isteyebilir. çıkamazsa ne olur düşüş devam eder

https://altin.in/zeki2323/2

0BeğenmedimŞikayet

kasaryaza ()

Parite den anlasan emin ol bidaha bırakmazsın ama çok takip ve hızlı hareket istio

0BeğenmedimŞikayet

Davut_GS1905 ()

Ben pariteden anlamam düz emtia yada dolar alır satarım :)

0BeğenmedimŞikayet

Taplocu ()

Hocam Gümüş TL bazında tahmini düşüşü nereye kadar olur . dünkü düşüş öncesi hep uyardınız kackere dikkatimi cektiniz . saygılar

0BeğenmedimŞikayet

kasaryaza ()

Az daha hocam bakarsın 8.20 lerden nasip olur

horozcu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

Hocam alana satana pek bisi diyemiyoruz

0BeğenmedimŞikayet

kasaryaza ()

Usd de parite şansın çok çeşitli

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum