Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 13:19:59
EUR 35.0047 13:19:59
USD 32.5739 13:19:59
ALTIN ONS $2348.9050 13:19:59

Konu: gümüş renkli anlatım ytd

⭐⭐Murat5635 ()
Gümüş

moru geçemedikçe laciverte iniyorduk oda bizi kırmızıya gönderdi yetmezmiş gibi son iki denemede lacivert bey direnç konusunda mora arka çıktı, bizi yine kırmızının kollarına itti artık kırmızı benden bu kadar derse alta bir siyah gelir yok bu sefer yukarı gider moru kırarsak lacivert artık daha yukarda :) hadi bir de böyle anlatayım :)

Yorumlar (52)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

kesin diye bir şey yok kardeşim :) beklenti diyelim

Avaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

eyvallah kardeşim sende öyle

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Avaz ()

Haklisin usta alan cikicak diyor almiyan dusucek diyor keske alanda almiyanda dogruyu soylese

kasaryaza için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Avaz ()

O zaman 8 gelir kesin :))

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Cansın sen can
Sen gümüş sayfasına fazla gelmesen de
Ben altın sayfasına gelir seni ve hakan abiyi takip ederim hocam
İyi ki varsın

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

tamam şimdi çoğunluk 6 diyorsa ben 8 diyeyim :)

0BeğenmedimŞikayet

Avaz ()

Hatirliyorum sen soyledin ama kac kere 7.77 yapti 7.73 baya durdu yanilti herkesi 5 kere de 7.63 al sat yapti gene 7.73 geldi gene durdu artik dediler dip 58 yani ordan kafamiz karisti kimse bu kadar dusuceyini bilemezdi siz soylediniz ama cogunluk 8 diyince hepimiz birden batik ha )

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

tamam kardeşim de herkes demişsin bak ben gümüş sayfasına fazla gelmem o bahsettiğin dönem girdim 7.70 ten gümüş alınmaz dedim ve 7.20 ye kadar alım planlayan grafik attım yani bu mesajıda benim grafiğin altına yazdın diye cevapladım
şimdi de sayfaya bakıyorum biri 6.50 ye diğeri 5.80 ne düşürüyor gümüşü 1 ay sonra onlarda kaybolmasın

0BeğenmedimŞikayet

kasaryaza ()

Ne diyim dostum 7.80 tepenin dibini 7.58 bulana ne diyim ben merak etme bak 7.50 den sonra kimler gelcek kimler sayfaya

0BeğenmedimŞikayet

Avaz ()

Onlar kendini biliyor siz ustunuze almayin

0BeğenmedimŞikayet

Avaz ()

abe ozamanlar kac kisi dip 58 dedi simdi hic biri piyasada yok
sonuc herkesi terste biraktilar

kasaryaza için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kasaryaza ()

Dip 7.58 nerden çıktı gümüşün dibi yoktur spek ne derseo

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

herkes derken kardeşim
geneli demek daha iyi olmaz mı

1BeğenmedimŞikayet

Avaz ()

Hic uzulme helal para asla bir yere gitmez sabret fazlasiyla gelicek insallah 7.70 ken herkes dip 7.58 diyordu ne oldu demeki buyuk konusmamak lazim hepimizi yaktilar.

Şeker_kız_Candey_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

@Avaz aynen çok etkilendim. uçacak diyenlerden. teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

Avaz ()

Bu kadar umutsuzlasma ya cikar altin kendi deyerini kazandi sira gumuste gumus tam deyerine gelmemis henuz bak ciktiginda bozuk artik acele etme dip neresiyse ordan al milete kanip alma ucacak diyen cok mahlesef

0BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

@Gzdee Gözdecim 2 kere sordugunu ve net cevabı hatırlıyorum. keşke sana sorup parça mı deseydim. hep parça yaptım. ilk defa full aldım tek rakam hem de. kısa koşu bana çileli maraton oldu. duana talibim fazlasıyla. çok ihtiyacım var. dul anamın parası ya en çok o koyuyor bana. bide alma demişti gümüş. altından şaşma demişti.

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

o gun ıkı kere sormama rağmenfıyat tepede dıe nıyetım yoktu ama nedense ucuncuye net cevap gelınce dayanamadım azda olsa aldım ama senın olayına kendı hesabım gıbı uzuluyorum ınan keske kademe yazsaydım sana o arada, haftaya bence kıpırdamaya baslar

1BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

@Gzdee Ah de mi Gözdecim. hep iç sesi dinlemek gerekiyormuş. Labtek hoca da öyle dedi. iç ses önemli. saçlarım agardı yeminlen

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

durust konusursak o gun ıslem acmazdık ama oldu ıste

0BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

@Altınkıız eski alımlarım duruyor.

Altınkıız için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

@Murat5635 degmezmiş hiç hemde. hep parçalı yapıyordum. basiret baglanması, kısmetsizlik mi akılsızlık. tl de olsaydım altın alırdım 490 lardan. ben çok kötü ögrenciyim. Hocalarımızdan, Sizden Allah razı olsun. uyarı yaptınız.

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

4 kuruş için değer mi riske hemde full
aylardır bu sitede neyin nasıl yapılması gerektiğini risk kar analizini , kademeli alımı anlatmaya uğraşıyoruz ama kendimi çok başarısız görüyorum

0BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

@Altınkıız yarı gümüş yarı altındayım. keşke altında duraydım. sen ne yaptın

Altınkıız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

@Murat5635 Hocam nasıl üzülüyorum Allahım şahit. kısa koşu yapacaktım. 7.80 de satacaktım güya. yakalanan tavşan misali. zararım çok.

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Yukarıya gidiyorsa hiç durmasın)))

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

ha sen aşağıya baktın ben yukarı diyorum :)

Nur_71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Çok düşer gerçi ne kadar düşerse okadarda yükselir diye biliyorum yanlışmı biliyorumki ))

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

niye ki gitsin :)

Nur_71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Ablam aldığım gibi duruyor al sat yapamadim biraz cesaret gerek galiba umarim mor çizgiye gitmez ))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum