Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 23:27:31
EUR 34.8238 23:27:31
USD 32.3379 23:27:31
ALTIN ONS $2301.8900 23:27:31

Grafiği gönderen: ASRN

Yorumlar (51)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

sol grafığe gonlu kaymış:)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ama o zamanlar FED faiz arttırıyordu. Kimse ons altının bu denli toparlayacagını öngörmüyordu.900 ler bekleniyordu. Bu yüzden alamayan çok oldu.

Çunku dipten almaya kalkanların çogu yükselirken alamıyor. Psikolojik olarak daha düşük seviyeden al(a)madıgı için yükselmesini kabul edemiyor ve yeni bir dip beklentisi olşuyor.

Ons altında sag tarafta ise yeni bir yükseliş dalgası var. Bu dalga ilk dalgadan çok daha fazla yukarıya gitmeli. Kısa orta vade düşüşler yeni bir uzun vade yükselişi hazırlıgıdır :)

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hocam grafiğin solu düşerken alma sağı yükselirken al :)

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Yükselirken mi yani yükseliş trendindeyken
yuksekken mi Tek parça almışsınızdır

6ncıyım için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Hayır. Sanmıyorum.

Bulut_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bulut_06 ()

Kulpmu oluşturuyoruz abi

0BeğenmedimŞikayet

6ncıyım ()

Yükselirken alınca en yüksekten alma riski var ki başıma gelmişti. Zarar etmiştim. Bu sefer tersini yaptım altın gördüğü yeri unutmaz diye bir söz var yine çıkar

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Peki o zaman bu grafige göre çıkıyor mu? düşüyor mu?

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hocam uzun lafın kısası yükselirken alan düşerken alana göre riskini azaltmış olur diye düşünüyorum

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Bu öyle birşeyki anlatması zor. Aylıkta sat veren bir enstürman günlükte al verebilir. Yada tam tersi. Mesela gram grafigi aylıkta nasıl günlükte nasıl :)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Evet ikili tepe diyebiliriz. Çunku fiyat oradan sert geri gelmiş :)

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

ben sadece formasyonu doğru görmüş müyüm diye sordum valla, bir şeyleri doğru görmüş olmak hoşuma gittiği için :) bu konuda pek umutlu değilim de kendimden henüz.

0BeğenmedimŞikayet

wearegolden ()

Hep had bildirir üslup sizin için hayatta çok yorucu olmalı..

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Est hocam Benim hatam düşen kademe alıma 540-396 grafiğini koysam yanlış anlaşılmalara mahal vermez daha net anlaşılır dı

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ben gram grafigine pek bakmam :)Çunku bagımsız iki parametreden olşuyor.

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ben yanlış anlamışım özür dilerim :)
Ama saglam destek yada iyi bir seviyede ben full girme taraftarıyım. Ama bu her enstürman için geçerli degildir.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hocam gram grafiğinin al sat kademesi değil o

Kademe alım Grafiğine odaklanın verilen mesaj yükselirken alın düşerken değil mesajı

Umarım ben anlatmışımdır sizde anlamışsınızdır

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

günaydın, 2 li tepe mi o acaba?

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Son grafikte bir degişim yok :)

mezopotamya_gugalanna için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Alıcı yükseliş trendi oldugunu nereden bilecek?

Gram grafigi aylıkta bakarsak yükseliş beklemek çok mantıklı görünmüyor gibi.Ama halen grama söylenenler var :)

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mezopotamya_gugalanna ()

asrin için söylemedim zaten; ))aynen "bu" diyorum

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

onlarca kere düşündüm "bunun" düşen bıçak tutulmaz derken haklı olduğunu. öyleyse bu konuda fikrini sormam doğaldır, değil mi? eylemlerimden ve sonuçlarından kendim sorumluyum, "bu" veya başka biri değil. "bu" veya başka biri bana para kazandırmakla yükümlü de değil, ancak canı isterse fikir verebilir, karar bana ait.

mezopotamya_gugalanna için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Yükseliş trendinde yükselişler ve düzeltmeler olur. Üstteki örnek grafiğe bakarsanız üç küçük düzeltme var.

0BeğenmedimŞikayet

mezopotamya_gugalanna ()

Allah aşkına sen buna o kadar danışıyorsun "hiç para kazandın mı" merak ediyorum gercekten; )))ve tebbessümle

0BeğenmedimŞikayet

mezopotamya_gugalanna ()

hoş geldin pano ve tebbessümle gecen haftaki grafiğinde varmı 1 değişme ; ))

3BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

İyi güzelde fiyatın o şekilde hareket edecegini Kim bilebilir ki? :)
Fiyat hareket ettikten sonra çizmesi kolay :)
Ben fiyatın o şekilde hareket edebilecegini söyleyebilen çıksın karşıma.

Yanlış anlama Sana muhalaefet olsun diye yazmadım :)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

öyleyse ne yapmıyorum, dolarla platin almıyorum şimdilik, 4 saatliğini açtım ve akşam yıldızı görür gibi oldum bu arada, uzak durayım. de mi?

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

akselc ()

Celik Hocam, Sonra 4 saatlikte al verince :
Buradaki 4 saatlikteki AL Ichimoku mu, Stochastic mi? Teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

gram sayfasında bildiklerimizi tekrar bilmediklerimizi öğrenerek devam ediyoruz hocam

Mennan_usta için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

mat19 ()

Aynen hocam inanın artık çok az giriyorum siteye

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum