Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0905 02:00:28
EUR 35.1068 02:00:28
USD 32.1703 02:00:28
ALTIN ONS $2389.1050 02:00:28

Grafiği gönderen: Kzılhafiye1

Platinde Bir boğa görüldü gibi

Yorumlar (87)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

_işsiz_acemi_ ()

70k nakitim beklemede hocam

Kzılhafiye1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Hocam seni tatmin edecek kadar kar gördüğün yerde yolla gitsin bu arada nakitte beklenilse daha iyi fırsatlar oluşabilir ytd

_işsiz_acemi_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Gelir inş hocam 330 okadarda yüksek bir fiyat değil platine göre toparlar inş

Pasa67 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Perşembe iyi alım fırsatı verebilir cuma da çıkış yapılabilir burdan almak riskli görünüyor şimdilik ytd

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_işsiz_acemi_ ()

İlk defa yüklü bir miktar aldım ben sizinle yarın cıkıyımmı yoksa bekleyimmison sorum kusura bakmayın

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Kardeism gümüş için alım yapilirmi ne dersin birde senkn fikrini alal

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Gelirde geçer inş yani hedefi yüksek tutanlar 350 360 bekliyenler için söyledim yoksa 325 ler 330 lar gelir inş bayramdan sonra ytd

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Platinin dolardan sonra ikinci can damarı brent petrol an itibariyle 3.55 düşüşte çok ciddi düşüş yaşamış

1BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Hocam ortalamanız o kadar yüksek değil o seviyeler gelir inş onslarda bu ara olmaz denilen oluyor olur denilen olmuyor malesef derin bir dalgalanma mevcut pandeminin kalkmasıyla paralar ticarete yönelmeye başlıyor haliyle buda onslardaki hareketi kısıtlıyor malesef ki şuan onslar yeni bir fiyatlama durumunda buda haliyle üst seviyeleri aşağı çekmeye başlıyor yukarı hedefler bence bir müddet zor gibi onun için dikkatli olmak ta fayda var kar yapayım derken zarar oluşabilir ytd

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Kardeşim ben trend doğrultusunda ilerliyorum bu düşüş değilki zati platinde gün içi 5 tl iniş çıkışlar her daim oluyor yeni olan bir durum değil standardı bu platinde bakalım yarın ola hayr ola

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Hocam 2 gün önce yazdıklarım aynen geçerli değişiklik yok ytd

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hocam ben size mesaj atacaktim ayın yedisi değilde bugün duaebir diye aynen öyle oldu

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

İnş haberdar ederim sayfayı

isar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Bereketli olsun hocam dikkat edin

1BeğenmedimŞikayet

isar ()

Hocam yarin cikis yapacaksaniz bende yapacagim... zararda olsa yapacak bir sey yok... sizden haber bekliyorum... cikis yaparken haber ederseniz sevinirim...

1BeğenmedimŞikayet

_işsiz_acemi_ ()

Yüzde yanlış giriş yaptım yüzde 50 girdim hayırlısı yüzde elli duruyor teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Hocam yine bir yerlerde birileri bir şeyler kurcalıyorlar gün sonuna doğru toplar inş

isar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Gümüş ise biraz daha izlemek daha iyi olur

1BeğenmedimŞikayet

isar ()

Hocam dususmu basladi... bizi mahvetti bu platin...

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Platinde bu seviyeler iyi hocam ytd

1BeğenmedimŞikayet

_işsiz_acemi_ ()

İkisine olur zahmet olmazsa

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Hangisinin hocam

0BeğenmedimŞikayet

_işsiz_acemi_ ()

Merhaba tahmini alım yer yazarmısınız teşekkür ederim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum