Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0785 08:33:07
EUR 34.8068 08:33:07
USD 32.2517 08:33:07
ALTIN ONS $2343.8550 08:33:07

Konu: BTC Saatlik Grafik Görünümü

Değerli dostlar,

BTC'de grafikte gözüken ve saatlik akışında sabahta belirttiğim gibi en düşük 34.044$'in Altın da kapanışlar yapması halinde % 0.236 FiB seviyesine kadar düşüş ve salınım yapacağını ve şimdilik en düşük 33.320$ seviyesine kadar riskleri uzatmış görünüyor ve 4 saatlik grafikte de gözüken aslında % 0.382 oranı 100 SMA HO'yi da temsil ediyor bu seviyenin üstünde kapanışlar yapması halinde yeniden 200 SMA kırmızı HO kısacası % 0.5 FiB seviyesine de denk geliyor olduğu tutunması ve bu seviyenin üzerinde kapanışlar yapması durumunda ve adım adım % 0.618 FiB seviyesi ve saatlik MA20'de ki seviyeye doğru gidişatı tetiklemesi olacaktır.. % 0.236 FiB seviyesi üstünde kalamaz, tutunamazsa şayet 32700.05$'a doğru riskleri uzatabilir.. btc günlük MA20 34.540$ seviyesinin üstünde kapanışlar yapmış olması bile tuzaklarla dolu bir zaman diliminde olduğumuzu günlük MA20'de tutunması önemli şayet, en az 2 günlük kapanışlar yetmezse garantili olan arkadaşlar haftalık kapanışlara odaklanması gerekir.. BTC'de boğa/ayı tuzaklarının bol olduğu bir süreçten geçiliyor ki dirençler üzerinde günlük kapanışlar yapıldıktan sonra fiyatın yeniden düştüğünü gözlemlediğimiz bu zor süreçte formasyonlara bile biraz daha şüpheci yaklaşmanızı ve stopsuz işlem yapmamanızı tavsiye ederim..
Bol kazançlar..

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Hamarat ()

Çok tşk ederim bu kadar açıklayıcı yazdığınız için

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

ETH haftalık grafikte ve haftalık MA20 2.313$'in üstünde kaldığı sürece pozitif ve yukarı yönlü ivmesine devam etmesi beklenmelidir.. Günlük görünümde de şuan önemli desteklere tutunuyor ve 2.389$'i geçtiği takdirde adım adım en önemli direnç seviyesi 2.550$'a doğru gitmesi sözkonusu olacaktır.. Güncellemesinden dolayı özellikle takip edilmesi önemli ama işi bozan BTC'yi de yakından takip etmek bir o kadar önemarzediyor olduğu, ve BAL'a gelirsek şayet haftalık grafik şuan nötr durumda günlük görünümde ise 25.4$'in üstünde tutunması önemli bu seviye altına sarkarsa şayet, 19.75$'a kadar riskler aşağı yönde uzayabilir.. 25.4$'in üstünde günlük kaldığı sürece adım adım önemli dirençler 37$-42$ seviyelerine doğru gidebilir..

Hamarat için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

htcslk ()

Bende bal varzaten hocam defi olanlar hangisi onu bilmiyordum eksik olmayın örnek yazmışsınız tamam hocam ön izleme yaparım destek ve dirence göre takip ederim açıklamalar için çok teşekkür ederim Allah razı olsun emeğinize sağlık hocam. @CoDeX©

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Defi olan koinleri takip edebilirsiniz ETH- AAVE- MKR- SUSHİ- BALANCER- SNX- SUSHİ- D ODO- CRV gibi örnek veriyorum bunlardan ayrı spor tokenleri de birbiriyle bağlantılı ve yukarı ivme yapmasi genelde birbiriyle hareket etmesi olasılık dahilindedir.. BİNANCE'da çoğu mevcut BAR- ATM- ASR- JUV- PSG gibi tokenler genelde birlikte hareket edebilir ama öncelikle sabırlı bir şekilde araştırmanız ve ön izleme yapmanız önceliğiniz olsun ki her altkoin ve token alımında BTC'nin destek/direncine göre hareket etmeniz olsun..

htcslk için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hamarat ()

@CoDeX© iyi günler hocam bendede bal var 150 tl alımım şuan güzel karda satsammı bilemedim eth güncellemesinden çıkş yaptı eth devam edermi çıkışına sizce

1BeğenmedimŞikayet

htcslk ()

Hocam özür dilerim benim coinler hakkında hiç bir bilgim yok defi nft dediğinizi ben direk binanceden arama yaptım tabii bulamadım nftusd diye grafik çizelgesinde gördüm mesela o mu örnek olan alınması için başında defi mi yani çok özür dilerim bilmediğim için anlamaya çalışıyorum sizi yordum kusura bakmayın @CoDeX©

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

ETH'un atak yapma ihtimali hala yüksek özellikle güncellemesinden dolayı ve diğer defi koinlerini de ister istemez etkileme durumunu ortaya çıkartacaktır.. BTC altdesteklere geldiği zaman DEFİ- NFT gibi birbiriyle bağlantılı koinleri takip edebilir ve trade edebilirsiniz..

htcslk için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

htcslk ()

Selamlar @CoDeX© Peki hocam bu dediğiniz örneğin içinde olan kısada atak yapacak olan bir coin öneriniz olabilir mi?

1BeğenmedimŞikayet

Ayse1903 ()

Tamm teşekkür ederim takip edicm birz maker aldm bakalım

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

@Ayse1903 defi ile bağlantılı olan altkoinleri birlikte takip edebilirsiniz.. Alttaki yorumda dün belirtmiştim..

0BeğenmedimŞikayet

ank_murat ()

Merhaba ustam xrp hakkında yorumunuz nedir acaba şimdiden teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

teacher45 ()

Ne kadar bilgi dolu yorum helal sana hocam like like like

1BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Saygilar. Hocam sağol

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

COMP/USDT BİNANCR grafiğine göre şuan haftalık MA20 seviyesi olan 465$ cok önemli görünüyor bu seviyenin üstünde kapanışlar yapması orta vade de yeniden en son test edilen seviyeye doğru önce 750$ sonrasında ise (911$)'a doğru gidişatı tetiklemesi olacak.. Günlük görünümde ise 300$'in altında kapanışlar yapmadığı sürece üstseviyeleri hedeflemesi beklenebilir ve şuan görünümde hala pozitif.. Günlük görünümde 404$'in üstünde kalır ve tutunursa şayet, haftalık 465$ ve ardindan günlük 480$ seviyesi önemli direnç konumundadır.. 404$'in altında kapanışlar yaparsa şayet, 367$'da önemli destek sağlaması beklenebilir.. Kısa vade de 1-4 saatlik görünüm şuan pozitif durumdadir..

Ayse1903 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

MATİC/USDT haftalık görünümde pozitif 0.86$'in altında kapanışlar yapmadığı sürece sıkıntı yok.. Günlük görünümde ise 23 Mayis'ta 0.74.5$'a düştükten sonra toparlanmış ve 3 gün sonra 2.44$ seviyesine kadar ivmesini yükseltmiş görünüyor ve sonrasında ise aşağı yönlü düşüşüne devam ederek 22 Haziran'da 0.928$ ve ve ardından 1$'in altına hiç düşmemiş olduğudur.. Günlük gorunumde şuan 1.04$ önemli destek konumunda bu seviyenin üstünde kaldığı sürece 1.20$ ilk hedef ve bu seviye üstünde özellikle 2 gün net kapanışlar yapması durumunda 1.47$'akadat ivmesini yükseltebilir.. Geçtiğimiz hafta MATİC ile ilgili bilgiler ve analiz yorumum mevcut orda ki desteklere bakabilirsin bilgine..

Sinmaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayse1903 ()

Merhaba comp hakkında yorumunuz nedir acaba

1BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Hocam matic bi inceleyebilir misiniz?

3BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

@Atakan_07 SNX'te yükseliş ivmesi aslında DeFi ekosistemine dönüşünün bir parçası olarak ortaya çıktığı görülüyor.. Mesela, SNX- Bal- Aave- Maker'de altjetonlari % 20 ile % 64 arasında artışlar kaydetmiş..

Defiler arasında en büyük yükselişi ise Compound yapmış % 64.6..

Defi projeler için bir tür güvenlik katmanı olarak görev yapan ETH'da 2.389$'a kadar çıkarmış.. ETH'da Defi'deki artışın arkasındaki sebeplerden sadece biri..

Özellikle hepsinin aynı anda takip edilmesi önemlidir bilgine..

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günlükte MA20 seviyesinin üstünde kaldığı sürece pozitif beklentinin devam etmesi beklenebilir 7.40$ günlük görünümde ve bu seviyenin altında kapanışlar yapmadığı sürece sıkıntı yok ve bu seviyenin üstünde adım adım 9.52$-10.63$-14.45$-15.63$ en önemli direnç seviyeleridir.. 18 Mayis'ta en yüksek 25.837$ seviyesini gördükten sonra BTC'nin aşağı salınımıyla birlikte en düşük 22-26 Haziran'da da 5.55$ civari seviyesine kadar düşmüş olduğu ve burada bir çift dip patern modeli oluşturmuş kısacası ve buralardan şimdilik toparlanmış ve bir destek tabanı oluşturmuş diyebilirim.. 1-4 saatlik görünümde şuan pozitif ve 3 gün önce de en düşük 6.41$ seviyesini test etmiş 7$ ve civarinda da 1-4 saatlik görünümde önemli desteklere sahip 7$ aşağı kırılmadigi sürece ve altında 4 saatlik kapanışlar yapmadigi sürece günlük görünümde ki dirençlere adım adım gitmesi beklenebilir.. DEFİ ile ilgili bağlantısı mevcut sanırım anlaşma veya herhangi temel haberler BTC'den bağımsız ve yukarı yönlü ivmesine yardımcı olacaktır.. Haftalık görünümde en önemli direnç 11$ bu seviyenin üstünde adım adım 15$ ve en son test ettiği 25.831$ hedef hedefi beklenebilir..

Atakan_07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Hocam Snx dünden beri %25 %30 arttı destek direnç neresi çok çılgınca hala artıyor

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Zor birşey değil grafik çizmek ve FiB'o eklemek önemli olan grafiği okumayabilmek ve değerlendirip analiz yapılmasıdır ben adım adım süreçleri söylerim herdaim..

Ateş_serbest için cevaplandı (yorumu göster)

6BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler dostlar şimdilik grafikte ki FiB seviyelerini ve HO'lari takip edelim % 0.382 FiB seviyesinin üstüne kısacası düz hesap 4 Saatlik görünümde ki 33.960$'in üstüne atar ve tutunursa yeniden saatlik görünümde ki k. rengi çizgi MA20'ye doğru gitmesi sözkonusu olacaktır..

@ersoy33 @Bufalo3434 tşkler dostlar..

@lord_of_the_attack ulaştı Halil İbrahim silebilirsin..

Algerden için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Algerden ()

bence Codex' in tüm paylaşımlarına bir göz at :)

1BeğenmedimŞikayet

Mursa ()

Emeğinize sağlık teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Hocam yazım size ulaştı mı? Cevabınız olumsuz ise kaldiracagim bildiri kısmını

0BeğenmedimŞikayet

Algerden ()

şaka mı yapıyosun?

1BeğenmedimŞikayet

ersoy33 ()

ellerine emeğine sağlık değerli kardeşim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum