Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 12:42:17
EUR 34.7748 12:42:17
USD 32.4684 12:42:17
ALTIN ONS $2337.9850 12:42:17

Konu: Yatırım tavsiyesi değildir.

⭐⭐Rochefoucauld ()
Ons

Yorumlar (39)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

omubu ()

Gümüşün ipi wudu nun amcasında. tek lafını bekliyor. yeşil demesi yeterli")

heros için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Feyk çıkış altındaki ondan dolayıdır azizim
")) bugün 1803 altı kapatir ytdlisinden.

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

gumusteki bu isteksizlik niye ki ?
")

Rochefoucauld için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

omubu ()

EyvAllah dostum

1BeğenmedimŞikayet

Rochefoucauld ()

Grafikte, 1808 üzerindeki rakkamin üzerindeki direnci aşar ise beklediğin rakkam test dostum.

omubu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Emeğine sağlık üstadım.

1BeğenmedimŞikayet

omubu ()

Bu yoğunluğun arasında vakit ayırıp gelmen senin yüreğinin güzelliği. sende sağol:)

1BeğenmedimŞikayet

Rochefoucauld ()

Senin yüreğine sağlik dostum:)

omubu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

omubu ()

Emeğine sağlık dostum:)

1BeğenmedimŞikayet

Rochefoucauld ()

2 numarali daire test edilmiştir..

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Bulaşmasın kardeşim niye yanlış anlayayim.

Halo27antepli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Ben sana her halükarda kazandırırim ALLAH'IN izniyle o konuda sıkıntı yok başkan ama şöyle bi durum var beni yanlış anlama bunların parası senin helal parana bulaşmasın benimkine bulaştı zamanında başıma geleni biliyorsun diyeceksin bana söylüyor kendisi yapıyor işte ben kuruşu kuruşuna yazmışım kuruşu kuruşuna alacağım son gün geldiğinde fazlası kalırsada alır bir caminin tuvaletinin temizliği için kullanılması için veririm o kalanı parama katmam yani ytdlisinden.

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

İnşallah kardeskm kurtulursun. birak bu işleri insallah

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Kazancın hayırlı ve bereketli olsun ben vakti zamanında bunlara para kaptırmasam bende girmem kardeşim artık bu işin afedersin değmemiş kulak dibi kalmış misali ben adettim bunların benden aldıkları parayı kuruşu kuruşuna alacam sonrada bu işe bulaşmayacağım diye arazi arsa işi bana yeter ALLAH'IN izniyle son 3 yıl var ölmezde sağ kalırsam kurtulmama inşaallah ytdlisinden

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Emir değil kardeşim ne emri estağfurullah

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Kendimi frenliyorum Halo ben. yoksa bilmez miyim nerede para kazandığımi. en büyük yemini ettiğim için istesemde ne borsa ne Forex oynamam. seytam nekadar durtsede evlatlarım aklıma gelince yapamam. bilerekte öyle yemin ettim ki oynamamak için. yokse diğer türlü gider oynardım borsa olsun başka bankalar olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Başkan emrin olur senin sen ne istersen öyle yaparız başkan en ytdlisinden.

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Yok kardeşim ben nasıl açayım bilmemki sek buy. bu sefer eldekide gider.

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Sen bir tane aç hesap 2 sel bir buy sonra al parayı kitle kasayı ama bak alışırsan duramazsın senin emrin olur usta sen ne zaman dersen senin zarar kâra döner en ytdlisinden...

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Halo ben senin ibana para atayım bugün benim zararı cikarirsin sen. iki tane buy sel yapsan biter. olmazmi

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Ozaman aramızda sen varsın bende diyorum bu ons dünden beri niye geri gidiyor:)) hahahaha kardeşim canını sıkma ALLAH'IN izniyle yarın 182xler var ytdlisinden sabırla helva koruk olur az düşer az kalkar bu yaw 185xde önümüzde sabır sabır başkan...

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Halo bak aldım dün yukarı yukarı dedin gör bak düşmezse . ben almam düşmez alırım çıkmaz.

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Ben alım tarafı tercihindeyim kendi şahsıma bugün 1805-1795 gibi bir bantta tutarlar ytdlisinden yarın benim hedefe yol almak için yola çıkar ALLAH'IN izniyle azizim
")

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Başkan kimse bisey görmedi bugün beklentim buydu zaten kırmızı kapatacak kısa bi yatay yol takibinde olur ytdli azizim
")

0BeğenmedimŞikayet

Rochefoucauld ()

Saygi bizden aleyküm selam

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

halo asya ( cin ) ne gordu ki
onsu buraya cekti
ne dersin
")

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Üstadım hoşgeldin. saygı ve selam olsun

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

gumus ne olabilir?

0BeğenmedimŞikayet

Rochefoucauld ()

Ons, Dün belirttiğim noktada bir kapaniş yapamadi. 1794.89 takipteyim bakalim neler olucak.

0BeğenmedimŞikayet

Rochefoucauld ()

Daire içerisine aldiğim dirençten red yedi üzerinde kapanişlar önemli.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum