Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0873 19:56:19
EUR 35.0000 19:56:19
USD 32.1660 19:56:19
ALTIN ONS $2384.1800 19:56:19

Konu: Dolar getiri kıyaslaması

⭐⭐M_Carleone ()
Dolar

Bu getiri kıyaslaması neden senelerce dolar ı tercih ettiğimin rakamsal ispatı.
Bazıları 1.5 inme durumu var derken ben Çift hane dedim ki şuan burada üzerime oynayan 3 gereksiz o ideolojiden onlar da bu kıyaslamaya iyi baksın.

Yorumlar (127)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ali_kral ()

Kazanc yok

KANO1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mennan_usta ()

Ne
Arzdır, nede talep
Tamamen Çin denen fabrika ülkesinde üretim maliyetlerini yüksetip
Tüm küreselde, hiper enflasyon, maksimum faizdir Amaçlanan!

Bu gibi metellerde Açıga satışta yoktur
Örnek bakır

Saygılarımızla

KANO1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tuttu_Fırlattı ()

Mal alan kazanır deyip tasdik etcen aaa olmadi bak şimdi bu

M_Carleone için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_Carleone ()

Ben 2.3 tlden aldım hesapladım.
2021 daha bitmedi ve belki de 65.500 dolarım 9.5 tlden satıp araba parasını da çıkarabilirim. :)

500 bin değeri olduğu söylenen eve 450 bin versem benim ki benim ikna kabiliyetim iyidir 430 bine bile alırım o evi.
Sana araba kıyaslaması da yaptım orda da aslında kur daha karlı ev ve araba değeri efsanesi sözde kalıyor.

WassAbi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mennan_usta ()

Yolu uzun
Demir fiyatlasının

Not
Malesef daha Zor günler ilerde
Bunlar sadece Filimin
Kısa metrajlı, fragmanları!

Saygılarımızla

Karapara06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tuttu_Fırlattı ()

Krediler vasitasi ile yarınları ipotek altina alma yolu var olduğu müddetçe ev fetişizmi her daim devam edecektir

M_Carleone için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_Carleone ()

Dediler zaten :D

Ben de alan kişi kendi oturuyor kiraya vermemiş yazdım. :)

Madem bu kadar ev meraklısı var niye dolar alıyor onu da anlamadım.

Konu başlığına grafik koydum rakamlar yalan söylemez.

Tuttu_Fırlattı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_Carleone ()

Alan kişi kendi oturuyor evde kiraya vermemiş. Üstelik 6 sene içinde ev değeri arttığı kadar eskiyor da. Yani ev alanlar biz dolardan daha fazla kazandık demesin kazanan vardır ama öyle büyük farklar yok. Ben grafik koydum konu başlığına orda getiri ölçümü de var zaten.

Bay_Bayburtlu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Birss ()

Çok doğru hocam like

Bay_Bayburtlu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Birss ()

Aynen öyle kardeşim like

0BeğenmedimŞikayet

ali_kral ()

Küçük olanlar çıktı. Yapanlar hala yapıyor. Senin dediğin zamanda cebinde 500 k olan müteahhit oluyordu. Onlar çıktı. Büyük firmalar hala devam ediyor

0BeğenmedimŞikayet

ali_kral ()

Al sat yapar

0BeğenmedimŞikayet

ali_kral ()

Aynen öyle Yozgat'ta çalıştım 4 yıl. Gurbetçiler birbirleri ile kim daha güzel villa yapacak diye yarışırdı. Sadece senede 20 gün oturmak için. Ev çürürdü

Kayserimanisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayserimanisa ()

Gurbetçi mantığı çok farklı kardeşim. Çoğu yoksulluk içinde büyümüş ve yurtdışında ağır şartlarda yaşamış. Bir çok Anadolu kentinin dağ başı köylerinde milyon Euro'luk villalar gördüm. Adamlar gösteriş uğruna elindeki sermayeyi öldürmüşler.

ali_kral için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bay_Bayburtlu ()

Kimin yazdığı ile alakalı bir durum...
Burada yatırım yapan ev alan bir arkadaşımıza ahmak diyen bir kişiye ben cevap bile yazmam...
Konu biraz nitelik ile alakalı..

0BeğenmedimŞikayet

ali_kral ()

Ticaret yapanlar alabilir. Normal vatandaşta alabilir. Lakin her şeyin ne zaman alınıp satılacağı yeri bilmek lazım. En iyi yatırım ticarettir.

0BeğenmedimŞikayet

ali_kral ()

Zaten şu anda hiç ev yapılmasa ülkeye 5 yıl yetecek ev var. Bu fazla ev alan tipler bir daire bağışlasa herkesin evi olurdu. Zenginleri doyuramadigimiz için böyleyiz. Adam Gurbetçi kur yüksek olduğundan 10 daire alıyor. Kendi 2 dairesi boşta senede bir ay kalmak için geliyor.

Mennan_usta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Birss ()

Kimi tarla alır kimi döviz kimi daire Ahmaklık demiyelim şehir bölge şartlar değişken

ali_kral için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

82ahmet42 ()

Aynen birde mevki tutura bilirse mesela ben yeni şehir hastanesi yakinindan aldim 250bine şuan yanimiza yapilan bir site var agizlarini 750binden aciyorlar :)

MC_GRAGER için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum