Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 00:59:47
EUR 34.9839 00:59:47
USD 32.2051 00:59:47
ALTIN ONS $2414.8350 00:59:47

Konu: Btc nin sınavı

yeşil alan alıcılı bölge yeşilin üstünde kaldıkça hedef kırmızı bölge üzerinde kapanışlar oluşmuş oboyu da düşen trendleri de kırar. btc nin bu zorlu sınavı geçeceğine inancım tam yarın pazar olsa da ufak çekilmeler olacak olsa da özellikle etherium sxp den özel performans bekliyorum bu hafta etherium 3k yolculuğu başlıyacak bu haftadan itibaren

Yorumlar (37)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Guclu0 ()

Kardeş valla insanın nefesi kesiliyor yeme içme alışkanlığı kişilerle olan diyaloğu ve uyku düzensizliği üç aydır bende olan septomlar var artık yeter biraz rahatlayalim inşallah

lord_of_the_attack için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

İbrahim Hocam eth 3k mehter marşıyla da gelse son durakta bekleyeceğiz

Zaten el mahkum aldıkça düştü düştükçe aldık mal bulmuş mağribi gibi bakalım en sonunda kâr cebe mi girecek cebimizi mi delecek.

0BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

Aynen öyle önceki stresim yok 250 K içerdeyim yola devam :)

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Ya canım kardesim rahat olun yok öyle batacak bitecek muhabbeti keyfinize bakın olur böyle BTC düşer akumule olur yatay seyredir direk 250 bin dolar olacak hali yok ya

Yörük16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

Devran dönecek sabır

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Aynen ole 1 gün beklesem burdan alcaktim aldim gibi %10 daha içeri girdim son alımdan resmen

2BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Valla ben rahatım sadece sıkıldım beklemek hoş değil ama yapacak birşey yok satsam ne alacağım ki? Tüm piyasalar böyle sadece kripto değil ki

KRAL001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Yanı abi cikacaz dimi yukari valla sifirlamaya gidiyoz bıktık artik

1BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

İşte burada buna bakarsanız alıcılı bölgede olduğumuzu görürsünüz

0BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

oradaki tepkiye göre, kapanışlara göre tekrar bakılır, kısa vade, al- sat önermiyorum, ytd

ankara55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

Yüksek kazancın bir çırpıda bir tek shib den geleceğine inandığım için her daim shibteyim ve miktar arttirmaya caba gösteriyor bos vaktimde. Gerci her koin alan aldığı koin icin beklentisi o yönde ama her gün 1.000 ile 5 bin kişi alim yapip elinde tutmaya devam ediyor. 580 bin kusur bugun yarin 585 bin olur. 6 ay sonra kac milyon kişi olur! Biyle hizli piyasada başka hiç bir koin yok. Bir ateşlenme baslarsa bu ateşi bir kaç gün kimse söndüremez. Ben beklemedeyim. hep birlikte göreceğiz...

0BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

al- sat tut tavsiyesi vermiyorum, sizin yatırım anlayışınıza, risk vade ve karınıza göre karar vermeniz daha sağlıklı.

0BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

alt market 5 trilyon ideal :) )

Rodriguesx42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rodriguesx42 ()

10 trilyon piyasa ve çalışmalarımdan ötürü makul söyledim :)

legend84 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

20 çok, makul olalım :) )

Rodriguesx42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

İşte bunun ötesine dokunmaya çalışan kişiye lord of the attack diyorlar kanka bu piyasada:)

Şaşkın1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

kesinlikle, :) )

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Söz konusu etherium ise neden olmasın :)

0BeğenmedimŞikayet

Rodriguesx42 ()

Hayır 20 :)

0BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

41100 geçmeyen btc nin yükseleceğini, 32100 asagisina düşmeyen btc nin düşeceğine inanmam. 9k gap var bu arada vurkac yapabilirsek. Ne alâ.. 32100 gelen btc den elimde ne varsa satarim. 19/22 beklerim tekrar alim icin. 41100 gecen btc de elimde avucumda ne varsa girerim. ytd

1BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

15k bu yıl görürüz :) )

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Etheriumda oluşmuş bir lopring var malum pazara da giriyoruz etherium rokete bağlamadan önce son bir ufak sirkeleme yapacaktır aynı şekilde BTC de ufak bir düşüş yapabilir. Sonrasında etherium da ramplalar hazır bana gore 3k gelsin

0BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

tabi ki hocam, bence bir cisim yola çıktı ; ) :)

İscoin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Düşeceğine inansam düşecek derim başkan merak etme. Söz konusu ben isen iki şeye dikkat et bir düşecek dediysem dikkat bir de çıkacak dediysem:)

0BeğenmedimŞikayet

İscoin ()

Hocam yükseliş yönde gaplarda çalışır mı o günleri de görürmüyüz:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum