Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 11:15:08
EUR 34.7748 11:15:08
USD 32.4684 11:15:08
ALTIN ONS $2337.9850 11:15:08

Grafiği gönderen: hakan7038

Her birey kendi riskini alır.Değerli arkadaşlarım, elinizin Altın da olsun istedim.Sevgiler saygılar.

Yorumlar (35)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

50mg ()

İnşallah çıkar herkes tersten kurtulur. Hakkımızda hayırlısı olsun.

Serra16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serra16 ()

Hayırlısı olsum hakkınızda bende 7.29lardan biraz cıktım sonra dahada yükseldi suan alamadım dün 7.38leri görünceful çıkmayı düşündüm cesaret edemedim

50mg için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

50mg ()

Evet efendim

0BeğenmedimŞikayet

Serra16 ()

NAsıl fulmü tldesiniz suan

0BeğenmedimŞikayet

50mg ()

Ben tl ye geçtim. Ben biraz tez canlıyım verilerin durumuna göre fiyatlandıktan sonra giricem. Kimseyede tavsiye etmiyorum. Veriler gelmeden çok düşersede girebilirim.

0BeğenmedimŞikayet

Serra16 ()

Meraba siz naptınız zararına sattıgınızı tekrra yerıne gram arttırarak koyabildinizmi? önce yükselsin diyordunuz ama yükselmedi malesef

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Temkinli olalım inşallah zararsız şekilde atlatırız

0BeğenmedimŞikayet

SAKARYA_lı ()

Şahsen az once 7.33 ten sattigim gümüşü 8.6706 dan full $ yapip kendimi saglama almak istesim
Bu abd verileri istedigi gibi de calistirabilir manipülasyon soylem ile piyasayi baskiladigi gibi

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Önemli veriler öncesi, teknik anlamda hazırlıklı olmayı, temel anlamda da iki, yönlü strateji oluşturmayı doğru buluyorum. Dedikleriniz çok doğru ve farkındayım. Dalga boylarının uzaması ve kısalmasında , temel desteklemezse, indikatörler tepkiyle sınırlı olur. Ama sizin öngörünüze yarın bir de veriler eşlik ederse o zaman tadından yenmez:)))Sevgiler saygılar.

Hedef_12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

50mg ()

Okudum abi eline sağlık. Malı boşaltıp veriden sonra mı alsak bilemedim. Hayırlısı olsun hakkımızda

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Vallaha aynen

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Sayın hocam teşekkür ederim arada bende sizi orada iadeyi ziyarete gelirim artık.

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

50mg ()

3 kr yukarı tepki verecek diye bu riske değer mi bilemedim. Korkuttu beni.

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Hocam, ben uzun süredir, gümüş alıp satıyorum. Ancak gümüş sayfası çok gergin ve tartışmalarda fikirler üzerinden değil kişiler üzerinden olduğu için gram sayfasında bulunuyorum. Senin gibi kıymetli dostları görünce ve ortalıkta sakinse uğramadan da edemiyorum. Sevgiler saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Vallaha aklımı okuyorsun değerli kardeşim profilimdeki kişisel bölümüne ekledim genele düşmedi atmaya çalıştım okumak istersen. ytd

0BeğenmedimŞikayet

50mg ()

Yarın ki veriler Amerika ya dolara yarayacak izlenimi oluşmaya başladı. Sizin beklentiniz nedir hocam? Fed toplantısına dönmesin?

0BeğenmedimŞikayet

Hedef_12 ()

Üstad parabolik sar gümüş onsta günlükte al yakmaya yaklaşmış dxy onsları frenliyor dxy biraz sarkarsa onslara alım gelebilir

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Estafurullah bizler sizleri takip ediyoruz sevgi ve saygı bizden sayın hocam sizde iyiki varsınız arada uğrayıp güzel sohbetinizden bizi mahrum bırakmadığınız için çok teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Bilmukabele Mehmet Bey. Hayırlı akşamlar dilerim.

Mehmet_0666 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet_0666 ()

Teşekkür ederim hakan bey.
Yazınızı görmedim. sayfanızdan bakarım şimdi. iyi akşamlar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Çok değerli hocam, ne demek, bir eksiğimiz ya da yanlışımız olduğu zaman senin gibi değerli dostların düzelteceğini bilmenin verdiği güvenle rahatça paylaşım yapıyorum. İyi ki varsınız. Sevgiler saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

İlginizden dolayı asıl ben teşekkür ederim. Sevgiler hürmetler.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Mehmet Bey, sayfamda üç saat önce, değerli bir arkadaşımın sorusu üzerine yorum yazmıştım. Tekrara düşmemek adına oradan okursanız çok sevinirim. Yinede aklınıza yatmayan bir şey olursa sorun, aklımın ve bilgimin yettiğince cevaplamaya çalışayım. Sevgiler saygılar.

Mehmet_0666 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Sayın hocam hoş geldiniz Emeğinize sağlık harika bir çalışma olmuş notlar oldukça faydalı olacaktır çok teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ellerinize sağlık. Teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

yabangülü_17 ()

Teşekkürler hocam sevgi saygı bizden size.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

bilmukabele

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet_0666 ()

Emeğinize sağlık hakan bey.
Verilerin olumlu yada olumsuz geleceği konusunda bir tahmininiz varmı?
Kolay gelsin

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Hocam, seninde sitede emeğin çok. Rabbim zorunu kolay kısın inşallah. Sevgiler saygılar.

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can kardeşim, çok teşekkür ederim. Hatırın var olsun. Senin nezdinde @Kadimdost74 @yabangülü_17 @Fatih001 hepinize sevgi ve saygılarımı sunarım.

Nur_71 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum