Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0755 09:08:48
EUR 34.7268 09:08:48
USD 32.2655 09:08:48
ALTIN ONS $2316.2100 09:08:48

Konu: Ters flama Onursal beyin grafik

Yorumlar (111)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

SONEREN ()

bunu söyledim ! 25.50 ötesi yok

SONEREN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

baloğlu2929 ()

Teşekkür ederim üstadım

Onursal5701 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Cuma günü. yarında öncü verileri açıklanacak ADB tarafından.

baloğlu2929 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

İndikatör kısmına hiç geçmeyin o kısımlar üst basamaklar bacağınızın açısı yetmez atlamaya o basamaklara. Direnç belirli zaman aralıklarını baz alarak 4 saatlikte günlükte haftalıkta aylıkta yıllıkta gördüğü en yüksek seviyelere ve en çok geçemediği seviyelere denir. Destek ise düşerken tutunduğu yer en fazla neresi ise ona denir.

gumuscuanne için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

baloğlu2929 ()

ABD nin Tdı verisi ne zaman açıklanacak onursalll üstadım

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Arkadaşlar 4 saatlik grafiğimizde tobo (ters omuz baş omuz formasyonu) "yukarı yönlü beklenti formasyonudur" devam ederken bu formasyona ek olarak içerisinde birde ters flama formasyonu meydana geliyor. Büyük ihtimalle bu flama ABD'nin TDI verisi ile şekillenecek ve ordan teyit alacak. sence yön ne olur onursal ? Sorusunun cevabını analiz etmedim.

Onursal5701 (1 gün önce) Cevap yaz
Aşağı kırılma yeri 25,5 seviyesi ve burada mutlaka 4 saatlik takip edilecek. Daha düşer mi demeyin,4 saat orda durur ise düşer. Yukarı kırılmada 26,52 seviyesi olur ise 4 saatlikte olur.

Benim_ciğerim_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gumuscuanne ()

Peki bunu nasıl bir yöntemle öğreneceğiz yani destek ve direnç şeklinde zaman zaman paylaşımları görüyoruz birde bu indikatörler var onların doğruluğu ne derece etkin önerileriniz nelerdir acaba

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Ben grafik öğrenmeniz lazım demiyorum. Sadece verilen destek dirençleri takip ediniz diyorum. Burda birçok kişi destek direnç teknik boş işler diye yazıyor. İnanmayın onlara. Temel haberleri bile öncesinden tahmin edip , teknik grafiği ona göre ayarlıyorlar. Sadece çok önemli temel haberler misal Fed faiz kararı, MB faiz kararı v. s. kararlar öncesinde tam belirsizlik oluşabileceği için ya önemli desteğe çekiliş olur yada dirence yükseliş olur. Haber açıklaması bittiği zaman ise artık kendi dinamiklerine döner emtialar.

0BeğenmedimŞikayet

gumuscuanne ()

Zamanla öğreneceğiz inşallah çokta isterim öğrenmeyi fakat malum çok vaktimizde olmuyor malesef

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Ama o grafikte de en sade şekilde rakamları yazıyorum aşağısına da yazıyorum . Para kazanmak için lütfen hep hazır istemeyin biraz takibi de yapınız. Bu illa benim yazdığım olacak diye birşey yok. Kaç kişi desteği yazıyor, nasıl kırıldı denilir o da yazılıyor.

0BeğenmedimŞikayet

SONEREN ()

25.50 çok sağlam duruyor en fazla oradan seker bu dolar kuru ile 7,14 görür başka yok

vatansever1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

7100 TL zor ihtimal.7150 TL den aşağı düşeceğini sanmıyorum.

Muratbjk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold_Miner20 ()

Ard niyetli abi bunlar, çekememezlik var :(

0BeğenmedimŞikayet

Muratbjk ()

7.15 7.10 gelirse gumus 30 kilo alirim sonra pusuda bdklerim sence iyi olurmu

0BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

Boş ver usta keyfine bak

0BeğenmedimŞikayet

gumuscuanne ()

Onur bey çokk teşekkür ederiz kızmayın ama bize böyle gelin biz grafik bilgimiz olmadığı için böyle açık yorumları bekliyoruz yanlış anlaşılmasın ben kendi adıma düşüncelerimi dile getirdim

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Aynen,
Gölgelerin gücü adına
Güç bizde artık, Himen

Gold_Miner20 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

82ahmet42 ()

ABD tarım dışında çalışanların sayısını ve bordroluların sayısını açıklayacaklar.

Tahminler çok yüksek geleceğini söylüyorlar.
Bizdede doların mb baskılandiğini var sayarsak 7,15 biraz aşagısı olabilir sanki

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Hemen 3 dizlayk atmışlardı. Bu kadar da bir açıklamaya bunun yapılması resmen kötü niyet

Gold_Miner20 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold_Miner20 ()

like verildi, gücü yetmez onların :)

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Like verildi, destek...
Tam testek... onurun onuruna

3BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Alt yoruma dizlayl atıp yorumu kaldırtmaya çalışan kötü niyetli kişiler mevcut. Ayıp

23BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Kendi kendine karar vermek isteyen ama neyi takip edeceğini bilmediği için burada yazılan abartılı rakamlara inanan arkadaşlar. Sizlere neyi takip edeceğinizi ve nasıl bir hareket yapacağınızı söylüyorum. Bakınız yarın ve cuma günü ABD tarım dışında çalışanların sayısını ve bordroluların sayısını açıklayacaklar. Buna tdı verisi diyoruz tarım dışı istihdam verisi. Bu veri doları etkiler. Yüksek gelirse dolar artış yapar, düşük olursa dolar endeksi düşer. Şimdi gümüş gram alan için bu fazla bir etki etmez bizim fiyatlara. Ons düşer ama dolar çıkacağı için gram fiyatı pek fazla zarar görmez. Ama bizim ons artışı daha çok işimize yarar ne de olsa Türkiye iç piyasasında zaten dolar artıyor. 25,5 seviyesine gelirse 4 saat sonra ne durumda bakılır, eğer 4 saat sonra ons 25 seviyesine düşmüş ise ve buranın altına gelmiyor ise alım yapın ama elinde zarara emtia olan kesinlikle zarar satışı yapmasın. Şimdi 25 ons ile tahmini dolar kuru 8,87 olsa 7,15 gibi bankadan gümüş alınabilir. Ytd

1BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Kardeş gümüşte düşüş beklentim kısa vadede gelebilir, ama kesin düşecek diye bir şey yok.
Gümüş ons 24700 düşer ise sağlıklı sağlam yükselişler gelir... Nedeni bu seviyelerden alanları terste bırakma planları olabilir.. Bunu piyasa yapıcı karı iyi yapıyorlar. ytd

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Dalgana bak dostum...
Altını çamura atsalar bile altın yine altındır... sadece o çamurlu altını su ile yıkmak gerek... Sataşanları konforluyorum... Zaten sizin gibi değerli hocalarımızı burdan gitmesine sebeb olan bunun gibi şahıslardır.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Orta vadeyi bilmiyor ki. Kısa vade bile burada sabah başlayıp ertesi akşam sona eriyor:)

1BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Teşekkür ederim

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Bu şekilde hangi yoruma denk gelirsem geleyim, ister bana, ister başkasına yazılsın önemi yok, ne olursa olsun, ister takipçim olsun hiç kusura bakmasınlar engeli atarım. Fakat düzeyli bir şekilde muhattap olduğu üye ile münazara yapması, tartışması, fikir tezatlığı olsa bile bu fikirlerini illa ki karşı tarafa empoze etmeye çalışmadan bilgisi ile analizi ile öngörüsü ile karşısındaki kişinin tezini çürütme yönünde yazdığı yorumlar elbette sayfanın olmazsa olmazı olur. Bu iki kişi arasında yapılan yorum trafiğine araya girip hakaret eden kişilerde engellenecek.

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Teşekkür ederim dostum..
Allah çok şükür, kimseye al demedim sat demedim..
Kısa vade ile orta uzun vade beklentilerimi karıştırıyorlar.. Orta uzun vadede her zaman olumluyum. , ama şuanki kısa vadede olumsuzum. Okumak ayrı, anlamak ayrıdır...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum