Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0747 14:23:46
EUR 34.9815 14:23:46
USD 32.5284 14:23:46
ALTIN ONS $2329.0800 14:23:46

Konu: gümüşte gartley formosyon oluşumu! ytd

1. grafik formosyon oluşumu 2. grafik formosyon oluşması halinde takip edilecek fib değerlerini içerir!
oluşması durumunda hedefi 31,32 $
oluşum grafiğinde fib 0,236 veya 0,382 değerlerinden dönmesi muhtemel iki yer...
kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !
bende sizler gibi oluşacak mı oluşunca çalışacak mı takip ediyor olacağım.
hayırlı akşamlar bereketli haftalar dilerim

Yorumlar (43)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

sen bir de devamını gör:)) hadi kardeşim işine bak...

Volarr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

iyi sallarım ben öyle derler:))

Volarr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Volarr ()

Ne sallamişsin be ya

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

sanki bu formasyon çalışacak gibi bir his var içimde:))
@Yaseminnisa
bak nerelerdeyken çizmişim! yt

0BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

Evet sizin şu sihirli rakami yada en azindan 24.95 i bi an önce bayram tatilinde görelim. Bu hafta bitesiye görüp haftaya olmadi Ağustos ayinda artik çıkışa geçsin Inşallah. Şu mübarek bayram gecesi dualarımız kabul olsun. Daha fazla düşüp bayramda bizi üzmesin. Herkese bayram olsun bu bayram.

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

24.8 e gidiyordur:)
Ne kadar çabuk o kadar iyi:)

Hay_Hacamat_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

Teşekkürler Mehmet bey. Sizin ve sizin nezdinizde tüm altin in gümüşcülerin bayramını kutlarim. Bozmadığınız tl ye geçmediğiniz surece zararda değiliz. Tek zarar geçen zaman. Inşaallah en tez zamanda dümeni yukarı kırar. Ben bunlari yazarken bile aşağı doğru gidiyor:)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

@Hay_Hacamat_ alt yorum

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

24,8 yeni bir şey değil 25,7 den dönmezse 24,7-8 leri deneyebiliriz diye iki ay önce de yazmışız zaten
çünkü grafikler günlük olduğu için bakılan hedefler 1-3 ay arası geçerli olur..

0BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

Vayy Mehmet bey. Aşağı mi gidiyoruz! Yapma Mehmet abi. Biz kaldik terste. Tersin daha çok mu tersine gideceğiz? 25.7 dedin geldi. 1 dolar daha mi düştünüz? Yetmez mi 25.7? Çıkalım artik. 31 dolara gitmek için illa 24.7. ye değmek mi lazım?

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Tarihe bakarsanız bu grafiği 27 Haziran'da paylaşmıştım:)
En iyimser olarak 24.7-8 civarından döner! ytd

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

26.7 den döndü o kısmı geçtik bu grafiğe göre:)

0BeğenmedimŞikayet

Yalçın6060 ()

Günlük bir kişiye 3 beğeni verilebiliyor hemserime 3 like benden

ARI_KAN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

Şimdi bu grafiğe göre önce bi 27 ye gidip ardindan tekrar 25 onsa inecek ordan da 31 e mi gidecek Mehmet hocam?

0BeğenmedimŞikayet

Hope12 ()

Ben geri dönük verdim ama 3 hakkım var gece 12 den sinra yine veriyom

1BeğenmedimŞikayet

ARI_KAN ()

Elinize saglik hocam

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Ben atarım onun grafiklerini yetki alana kadar:)

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Üçten fazla veremiyoruz iki gündür dünden beri 6 tane verebildim:)

1BeğenmedimŞikayet

ARI_KAN ()

Mehmet hocam sizde de yıldız bol size zahmet @LosAnarquista_60 kardeşimizin beğeni butonuna 10 adet beğeni alabilir miyiz grafik yetkisi istiyoruz

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Biliyorum bu güzel çalışmanı. Her zamanki gibi. Teşekkür ederim güzel dostum:)

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

@Yaseminnisa al sana umut:)
İmdadına yetiştim yine:)
24.8 den döner bakarsın:)

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hayırlı bereketli sağlıklı günler haftalar olsun Mehmet Hocam
yeni gördük gmş tek parça birde terste kalınca buraya 3-5 saatte bir bakıyoruz idare edesin )

0BeğenmedimŞikayet

zeynep01 ()

@Periyot iyi günler elimde biraz nakit mevcut gümüş almayı düşünüyorum tl bazında alım için hangi rakamlar uygundur.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

valla bende takip ediyorum

yabangülü_17 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

yabangülü_17 ()

Hocam böyle olsun hiç bozmayın:)

3BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

ons grafiği bu
muhtemelen! buradan 26,8-27,5 e gitmesi lazım oradan dönüp 24,8 lere gelip 31,32 ye gitme ihtimali olan bir grafik! çalışma senaryosu bu şekilde olması lazım...

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

evet en azından oraya bir yukarı düzeltme gr tlye göre bekliyorum:)ytd

Kaos8181 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kaos8181 ()

Yanlış hatırlamıyorsam sizin bahsettiğiniz 7.50 lere kadar çıkış, sonra bir geri gelme daha sonra yukarı hedeflerine çıkışın grafiği bu mu hocam

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Eyvallah hocam
Cümlemize hayırlı haftalar bereketli kazanclar dilerim
İyi ki varsın

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum