Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 12:35:21
EUR 34.8238 12:35:21
USD 32.3379 12:35:21
ALTIN ONS $2301.8900 12:35:21

Konu: BTC Grafik Genel Beklenti ve Görünüm

btc fiyat seviyesi olarak gergin ve sıkıcı bir hal içinde olsa da bu hafta boyunca her rahatlamasinda bile ve yukarı yönde ivmesi, rallisine satışlar çoğunlukta geçtiyse de bu klasik bir ayı piyasası tepkisi ve aceleyle bitmesi sözkonusu değildir, olmayabilir de.. Bununla birlikte, mevcut fiyat hareketi sizleri endişelendirmemeli, çünkü dip oluşumunda harcanan süre ve zaman zarfı ne kadar uzun olursa, bir sonra ki yukarı doğru hareketin ve ivmenin bir sonraki ayağı için tabani da o kadar güçlü olarak dönmesi beklenebilir.. BTC, 30.000$'ın Altın a düştüğü bu hafta ve ardından yukarı sıçrasa da dün itibariyle tekrar kritik destek alanının sınırına dayandı.. BTC, bu hafta 28.600$'ı görmesinin akabinde 35517.22$ bandına kadar tırmanmış ve nefes aldırmıştı ki, BTC yeniden haftasonuna düşüş eğilimiyle başladı ve dün görülen 30082.79$ seviyesini test etmiş görünüyor olduğudur..

2021 yıl sonuna kadar olan en yüksek beklenti ve olasılık dahilinde ise 59.000$-60.000$ aralığı olabilir.. BTC'nin tabii ki teknik açısından değerlendirirsek şayet, son test edilen 41341.57$ ve düz hesap grafik üzerinden 42.000$ ve civarı seviyesini bölgesini aşması, tutunması gerekir.. Bu bölgenin üstü ise hacmi muhakkak arttıracaktır ve güçlü alımlarla birlikte BTC boğalarinin gücüne güç katmasi bile beklenebilir.. 51K-52K$ bölgesi üstü zaten söylemeye gerek bile olmayabilir, son ATH'sini yeniden denemesi şeklinde beklenebilir..

Sabırlı olanlar bu yolda daima ayakta kalacak olanlardır..

Yorumlar (33)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Onu blacksin nickinden önce bile tanıyorum çok muhabbetim yoktu öylesine sordum bi eyvallah

Rodriguesx42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rodriguesx42 ()

@vedatblg07 müdürüm Vedat kardeşimiz diyor ki beni neden engelledi yanlış bişey mi dedim husumetmi geçti diyor

Sherloch için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rodriguesx42 ()

Valla hiç bilmiyorum Vedat kardeşim sorarım kendisine

vedatblg07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Bu sherloch nie beni engelliyor her hesap açtığında merak ettim :) bi husumet mi geçti aramızda yada yanlış bişe mi demişim kendisine anlamadım

0BeğenmedimŞikayet

Rodriguesx42 ()

Yükseltecek ve biz o yemeği güzel yiyeceğiz :)

1BeğenmedimŞikayet

Sherloch ()

:) btc 1 vites daha yukseltti mi. O zaman yemede yaninda yat olur.

1BeğenmedimŞikayet

Rodriguesx42 ()

Müdürüm şuan formun tadı nasıl tadını tuzunu ekledigimi dusunuyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Bunu yazmıstım @CoDeX© düştü mü size?

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Niagara ()

@Oxygenn hocam ismi

mefeefe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nuri5 ()

Hocam düşen trend çizgisi kaçtan geçiyor

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mefeefe ()

nerede nikotin hoca isim aynimi

Niagara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Trend cizgisini cektim ama oboyu göremedim seni yoruyorsam kusura bakma...

Bu arada düşüşlerde OBO olmaz diyenlere de cevap oldu bu yazın TEŞEKKÜRLER...

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

41341.57$'dan gelen bir trend çizgisi mevcut şuanlik onu takip ediyorum ve düşen trend çizgisinin altında saatlik kapanışlar yaparsa şayet aşağı yönlü bir kısa obo oluşumu daha bekliyorum ama bu olacak diye de bir kaide illa ki yok haftalık 50 MA altında bir iğne daha olabilir mi bugün haftalık bir kapanış ve 3 gün sonra da aylık kapanış var stopları patlatmak ve fake bir düşüş olması yeniden sözkonusu, aylık kapanış yapması halinde işin seyri belli olacaktır..

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

MATİC/USDT BiNANCE grafiğine göre haftalikta hala pozitif görünümde 0.76$'in altında haftalık kapanışlar yapmadığı sürece sıkıntı yok..

Günlük görünümde ise 0.98$'da 100 günlük MA desteğinin mevcut olduğu, bu seviyenin altında günlük kapanışlar yaparsa risklerin aşağı yönde uzatması beklenebilir ilk kısa altta ki destek0.92$ bu seviye 22 Haziran'da en düşük test edilen seviyedir.. 1.32$ günlükte ki önemli direnç noktası bu seviyenin üstünde net başarılı kapanışlar yapması halinde yeniden üstseviyelere ve dirençlerine gitmesi beklenebilir 1.48$-1.70$ gibi..

Dün kü en düşük seviyesi olarak 1$ göze çarpıyor ve 4 saatlik görünümde 1.10$ üzerinde 2 kapanış yapması tepe seviyelerine doğru 1.18$-1.25$ ilk hedeflerdir..

ankara55 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Ben anlatamadım ustad kusura bakma. Hani yükseliş alanında 4 tane ücgen var ya, sağ tarafda da 3 ücgen var.. bir ucgen daha mı bekliyorsunuz onu sormak istemiştim...

1BeğenmedimŞikayet

ankara55 ()

Hocam iyi akşamlar acaba matıc ile ilgili bişey diyebilirmisiniz

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Sevgili @LostPassenger , örnek veriyorum senin de iyi bildiğini biliyorum ve yükselen 3gen formasyonu ve hedefi tespit edilirken 3genin yüksekliği ölçülür.. Formasyon tamamlandıktan sonra bile hedeflenen fiyat seviyesi 3genin yüksekliğinin boyu kadardır..

Teknik analizde böyle ve, asla gelecekteki sonuçların garantisi zaten değildir, olamaz da.. Ancak traderlara, altkoin veya BTC alan satanlara ve analistlere en yüksek olasılıklı sonucu tahmin etmelerinde yardımcı olacak sadece bir araç olabilir.. Temel teknikte BTC'yi etkileyen bir durumdur.. Yüklü satışlar aktarıldığı zaman bile hepsi hemen de satilmaz, satilmayabilir de, parça parça da olabildiğini bilmek gerektiğini biz yine de teknik açıdan önümüze bakmamız daha sağlıklı olacaktır diyerekten en azından kendi adıma böyle düşünüyorum diyelim..

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Yok Mustafa neden yanlış anlayayım şaka yaptım değerli kardeşim, emeğe saygı gösteren her kişiye her daim yardımcı oluruz, seninde yardımcı olacağından hiç şüphem bile yok ama dediğin gibi formun eskisi gibi tadı tuzu pek kalmamış..

Bende ne yapayım haftasonu klasiği işte çoluk çocukla uğraşıyorum evle ilgili sıkıntılar var haftaya yıllık izin alabilirim biraz değil bayağı yoğun işlerim de var onları halledeceğim bakalım, sen neler yapıyorsun? ..

Bu arada;

Seninde burada emeğin çok bir nikotin bir Ramazan kadar insanlara para kazandırdın emek verdin..

O yüzden seviliyorsun kardeşim..

0BeğenmedimŞikayet

Niagara ()

@Sherlocks nikotin hocada döndü hocam, sizde dönün artık , grafik içinde herkes beğeni yağmuruna tutar sizi, kısa sürede alırsınız

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Ben cizilen ücgenlere takılmıstım da ondan merak ettim ustad. Eline sağlık hayırlısı olsun hakkımızda...

1BeğenmedimŞikayet

Sherloch ()

:) olur tabi ki başkan neden olmasin. Yasaklarda kalkıyor şükür.

patmehmet için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

Sherloch ()

Müdür :) yanlış anlaşıldım burada anlatmak istediğim gösterdiğin harcadığın büyük emek.

Kendimi saklamıyorum. Sadece formun tadı yok. Niyeti bozuk çok kişi mevcut..

Bir de eskisi gibi analiz yapmiyorum.

Sadece eos alip satıyorum müdürüm.

Sen neler yapıyorsun?

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Şimdilik takip edecegimiz seviyeler az çok belli akümüle süreci biter ve trend nereye dönerse burada olduğumuz sürece gün gün değerlendireceğiz.. 2017 Aralık'ta 19.666$'i gören BTC ve sonrasında CME vadeli işlemlerin başlamasıyla ayı sezonuna girdigini de unutmamak gerekir, şimdilik ve kısacası bu iş burda daha bitmedi diyebilirim..

3BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Fırsat ve zaman bulduğumuz sürece sıkıntı yok değerli @Savaş006 , arkadaşların da sonuçta haftaiçi yoğun mesaide çalıştığı bir işleri ve bir ailesi, sevdikleri var her daim burada olacaklar diye bir kaide yok ki olamaz da..

Emeği geçen ve yardimci olan tüm dostlara ben içtenlikle kendi adıma tşk ederim..

Savaş006 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

patmehmet ()

Selam dostum döneri boşver bi yer bulda alabalık yiyelim ytd

1BeğenmedimŞikayet

Sinanx_ ()

Burdan ne anlıyoruz 41k 42k üstü geçilmeden alımdan uzak duruyoruz heleki altlardan kesinlikle kısa trendi btc kovalanabilir

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler toprağım, okumayı sevmiyorsan okuma sanki başına silah dayiyorlar, :) @Blacksin, kendini gizlemene gerek yok artık dostlarını ve seni seven kişileri yanlız bırakma..

3BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Rabbim cümlemizden razi olsun değerli kardeşim, şimdilik adım adım ve sağlıklı bir şekilde gün gün ve BTC'de gözüken her ne kadar 28.600$ ile 41341.57$ arasında gidip gelse de trend döndüğü zaman herşey daha netleşecektir.. Şimdilik bu seviyeler arasında gidip gelen ve akümüle sürecinde olan BTC bildiğiniz gibi insanin sabrı, psikolojisiyle oynadığını da hatırlatmakta fayda var..

baskatip35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

baskatip35 ()

Emeğinize sağlık hocam. Bu bilgileri dışarıda millet saklıyor, paylaşmıyor, parayla satıyor. Allah razı olsun sizlerden.

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Yılbaşından sonraki gibi 4. bir dalga daha mı bekliyorsunuz?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum