Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0782 02:02:00
EUR 34.8006 02:02:00
USD 32.2538 02:02:00
ALTIN ONS $2338.0050 02:02:00

Konu: ayı tuzağı ve boğa tuzağı

Yorumlar (68)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Hope12 ()

Aynen oyle ya tekrar aldığımda full islem yapmadan bu sefer kademeli gireceğim çünkü nereye gideceği de belli değil feyk cikislar mi onuda anlamadım gitti

derya0 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hope12 ()

Olmadi yarin acikista alicam bende kademe abi

ÇANCILAR_PET_SHOP için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Yüzde 50 satıp dolar alacağım

dogrusubende24 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hope12 ()

Merhaba canim aldim da 7.16 dan ama tekrar sattim birde altin var elimde gumus yok eğer olmazsa pazar gece duruma göre alacağım ama 5 temmuzda 28 temmuz arasında mutlaka dusus olur ise orda tüm alımları tamamlicam sanırım çok git gel olacak bu süreçte 14 mb var tüm dünyada faiz arttirken biz nasıl düşürcez bilmiyorum olasi ogun bir geri çekilme olursa diye tl bulundurcam

gumuscuanne için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

derya0 ()

Tşk ederim gerçekten alsak sıkıntı satsak stres artık hayırlısı bakalım pazartesi görürüz

Hope12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

7.5 dediğin nedir 8.40 hedef ytd şef

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

Şef şu gereksiz Çelik adlı şahsı konuşmaktan bıkmadınız :))

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Artık 7.50 ye gider sonrası muamma

Py ler de. Sonrası. ; )))

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Ben aldım 7.36 ve 7.37.

7.50 bu hafta bakalım gelir diye düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

8.64 dolar mı ? Efendim

NİLSUDE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gulsoy ()

Aceleci davranmışsın; )bereketli olsun

0BeğenmedimŞikayet

gumuscuanne ()

Merhaba canım nasılsın sen TL demi bekliyorsun almadınmı hiç gümüş

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

7.64 Düzeltme.

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Selam Pet. Ne zaman 8.64 den kar edilir efendim?

0BeğenmedimŞikayet

Hope12 ()

Bende girmedigime uzuldum belkide sen doğrusunu yaptin

0BeğenmedimŞikayet

Hope12 ()

Abi selam nasılsın. Naptin ya ben gumusu al sat yaptim 7.16 dan alip 7.29 dan sattim daha alamadim sence yarin acilista alayimmi

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Çancı şu anki grafik bize göre ayı tuzağı, Çelik'e göre boğa tuzağı bakalım kışa doğru belli olur yön, ytd

0BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_35 ()

Bu konularda çok mazimiz var tecrübe etmek sakalarımızın yarısını beyazlattı kardeşim :) Her şeyin hayırlısı diyelim

1BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Doğru tespit edilmiştir; )). Hemfikiriz kardeşim

Uslanmaz_35 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_35 ()

Öncelikle hoca değilim ama çoğu hocalardan da eski bir üyeyim. Bakın son olarak içiniz rahat olsun diye şu konulara değineceğim. Bazı hocalarımız yükselirse şuraya düşerse şuraya der terstekilerde panik yapar ve şurdan satıp alttan alayım der ve az aşağı salıp anında tepki ile ivme yapar ve yükselişe hızlı başlar ve çıkanlarda korku ile alamazda. Ayrıca fedin faiz artışı konuşmalarını fiyatladılar lakin şimdi ise faiz artışı yok denildi yani yükselişe başlayacaktır çünkü bu düşüş kar satışı için bahane oldu. Ayrıyetten delta varyantı var piyasada bu haberleri sıklaştırdığına göre alttan alan piyasa kurucuları şimdi ise yükseltmek istediğine işarettir. Her şey gönlünüzce olsun

0BeğenmedimŞikayet

derya0 ()

Beklerim hocam sorun değil tek korkum daha aşşa düşmesi en azından tahminde olsa şuan bir düşüş yok olsada kısa mesafe
Çok teşekkür ederim. Allah razı olsun

1BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_35 ()

Şöyle düşünün. Gümüş 0.1 tl iken şimdi 8 lere yaklaşmış yani nereden alırsan al elbette zararını kurtarırsın. Sadece tek şey zamandır. Zaman kısa sürede sizi aşırı kar da bile yapabilir. hafta sonu kapanış için verdiğim değerler geldi. 1780 üzeri ons kapanış, 7.37 7.38 üzeri gram gümüş kapanış demiştim ama son dakika dolar panik satışlarıyla 7.36 üzeri kapattı bu da olumludur. Biz de çok terste kaldık ve beklemek kara geçirir beklemezseniz çıktığınız yerden de alamayabilirsiniz. Ben teşekkür ederim sakince izleyelim

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

bilmukabele

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Şimdi @celik2119 beni engellemiş engellediği kişileri edepsiz oldukları için engelliyormuş neyse ona göre bizim 2020 den bu yana gelen yükseliş dalgası aslında düşüş trendi olarak görülüyor. Merak ettiğim konu şu aynı grafiğe biz yükseliş görürken o neden düşüş görüyor ? Örnek vereyim bizim baktığımız grafikte 4 saatlik ve haftalık grafikten görebilirsiniz. 17temmuz 2020 yükseliş dalgasının altından bu zamana kadar olan dalgalara bir çizgi çizildiğinde yönün yukarı gittiği belli aynı şey üstten çizildiğinde de kademeli düşüş var. Ama aslında genel bakarsak daralan bir üçgen var. Yani daralan üçgende üstede atabilir, altada inebilir. Biz enflasyona göre şartlara göre yükselişin dahada aratacağını düşünüyoruz bu yüzden yukarı atmasını bekliyoruz grafikte bunu doğruluyor. Ama şartlar değişirse altada atabilir kışın yada seneye çünkü haftalık grafik orta uzun vade bir grafik. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Bu arada @celik2119 ben bildim bileli düşüş olacak der ona kalırsa krş TL yükseltemezsin oda ayrı :))

0BeğenmedimŞikayet

derya0 ()

Allah razı olsun hocam tek adresim belirli kişiler adaşımdasınız likler sizlere benden

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

derya0 ()

İnşallah cok kişi terste bende çıkış aramaktan tersteyim
İyiki varsınız panik yapınca sizlerden cesaret alıyorum tşk. ederim

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

şuan sıkıntı yok bence panik olmasanız:)

0BeğenmedimŞikayet

derya0 ()

Ben yine acele ettim sanırım 7.37 girmekle :(

0BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_35 ()

bu dolar kuru ile 7.69 yapar. Benim tahminim 7.67 idi. oraya yakın değerlerde elimdekileri göndereceğim.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum