Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1164 09:13:58
EUR 38.1653 09:13:58
USD 34.1635 09:13:58
ALTIN ONS $2659.4050 09:13:58

Grafiği gönderen: __Deniz__

⭐⭐__Deniz__ ()
Platin

Yorumlar (11)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

291 iken grafik attım Siz benim grafimi görmediniz mi .. tekrar guncelledim bı arkadas için .. profilime bakın

sanatsanat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sanatsanat ()

platinin voltaliesi yuksekti 295 ten gureyim dedim mal gibj baktim sadecr

__Deniz__ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

beni nolur öncelikle yanlış anlamayın arkadaşım .. sizler grafik okuyup çalışan bilenlerdensiniz birde bizlere gelelim bilmeyip bakanlar ve 267 gören napar 292 almaya ürker 100 gram aldım korkudan sonra başlarım bu işe değip 200 gramda 295 ten aldım ..3.. az gibi görünsede ortalama düşürmek için uğraşana fazla :) zaten 328 325 323 319 ve aşağıya kadar varken... elbet işin bir mantığı var vede tarihi ama bilmeyen için eşleştirmek inanın zorr... bir grafik atılıyor hoppp 1 çizik en derine olmaz olmuyor :) benimde çokk şükür uzmanlık alanlarım var inanın bilgilerimi paylaşırken temkinli istikrarlı yardımcı olmaya gayret ederim kaş yapim derken mazallah göz çıkarıp günaha girmeyeyim diye :)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Benim grafimde 267 kadar gitme ihtimali vardı lakin mantıken düşündüm .. niye dedim o kadar ucuza versinler.. ons olmuş 1027 .. 310 dolar düşmüş .. günlük ve haftalık göstergeler yerin dibine girmiş.. bu artık döner dedim .. ve döndü şükür .. ama geçen sene 80 lira düşmüş öyle düşünürsen 260 yapiyo.. ama bu pahalilikta herşey artarken niye platin o seviyeye düşsün .. dussede çabuk toparlardi gibime geliyo manipülasyon olurdu .. düşükten almak isteyenlere

Pasa67 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Valla ne deseniz haklısınız o zaman niye söylemek aklıma gelmedi sanırım biraz moralim bozuktu :) fazla girmiyordum sayfaya ..

sanatsanat için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

ben 292 ve 295 ten korkarak aldım açıkçası nedeni 2 kişi çizdiği grafiklerde ooo dahada düşüş işaret etti... olasılık olabilir ama ben bu tip keskin hedeflere karşıyım açıkçası bir gün gelebilir ama ne zaman sonuçta çelik hedef vermiş 260 diye bir arkadaş yazdı ondan gördüm... ben gümüş al sat yaparken sadece slave takip edip sonrası kendi kararımı verirdim .. pilatin öylemi yıldızlı kişiler derin düşüş değince kalakaldım 288 kademe alınabilir yazılar okudum :( ki ilk alımım 328 bide üstüne üstlük

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

sanatsanat ()

bu tiyoyu yukselincemi veriyorsujuz :)

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

290 gelince niye almadınız ki.. bir tiyo vereyim emtialarda ki aşırı düşüşlerde ilk toparlayan platin oluyo ilk onu aldım o yükselince düşükten aldiklarimi sattım gümüş aldım mesala.. gümüş aşırı düştümu hemen toparlayamiyo .. yükselir gibi yapıp yine düşüyo

Hope12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hope12 ()

Tsk ederim hocam boşa 290 beklermisim bunu yazmasanız,

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

306 diyelim düz hesap üzerinde durdukca olumlu.. 315 kadar gidebilir .. 315 üzerinde kalıcı olursa 327 kadar gidebilir.. ordan yukarısı için şimdilik yorum yapmicam çünkü orası gelirse tekrar degerlendirim.. devam mı tamam mi

Hope12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hope12 ()

Hocam grafik anlamiyorum acaba ne anlama geliyor bende platin almak istiyorum ama anlayamadığım grafi yardımcı olabilir misiniz, zahmet vermessem

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum