Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 03:31:23
EUR 34.9839 03:31:23
USD 32.2051 03:31:23
ALTIN ONS $2414.8350 03:31:23

Konu: Gümüş Gram

⭐⭐USTAMM ()
Gümüş
Gümüş Bey üçgene tekrar girmezse hiç bir şey olmazsa bile bir şeyler olabilir. )
YTD

Yorumlar (58)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş7 ()

Çok teşekkür ederim cevap için

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

hayır o çıkarımı yapamayız. desteğin fazla test edilmesi de iyi değildir. :)
YTD

Gümüş7 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş7 ()

Hocam kaç gündür 7.15 kırılmadı. Bu durumdan 7.20-22 sağlamlaştı diyebilirmiyim

0BeğenmedimŞikayet

Sefer42 ()

Garip bı adamdı engelci

Uslanmaz_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Estagfirullah. Soran Elbruz Dağını aşmış; sormayan Konya Ovasında şaşmış derler. :)

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_35 ()

Ben o adamın yalanlarını ortaya çıkarmıştım kendi yorumlarıyla. Alıp satmadığını bile düşünüyorum. Tamamen onslara yarayacak verilerle aldım diyor ve 3 5 krş kar gördüğünde sattım diyordu ve bazen yorumlarda şaşırıp pot kırıyordu. Ak_sakallı nickim engellendi o profilimde vardı

Sefer42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sefer42 ()

Fanatik vardı bı ara onu takip etmek için siteye kaydolmustum onunda bı engelleme hastalığı var mesela sizinle yazıyorum engel sizde hakkınızı helal edin çok kafanızı agrittim hg

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Teşekkür ederim. Hakkını helal et. Çok soru soruyorum:)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

7.15 kırılırsa aşağıda 7.03 ve 6.97 var
ytd

TEVEKKÜLLÜ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

bu arada 7.31 direnç zor demiştik. 7.31 temasi ve ret yemesi grafikte görünüyor.
ytd

0BeğenmedimŞikayet

TEVEKKÜLLÜ ()

Yav zaten üçgene girince 715 e dogru gidiyor hocam bide asagi kirsa Allah gostermesin 6.90 lara gelir aç gollerini dur önünde hocam üçgene sokma:)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

üçgene tekrar girince her şey bitmiş olmuyor. ama üçgenin aşağı kırma ihtimali doğuyor
@Yaseminnisa

TEVEKKÜLLÜ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

TEVEKKÜLLÜ ()

Hocam engel ol bu bermuda seytan ücgenine dokma gumusu yaziktir gunahtir :)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

evet
YTD

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

Aşsın gitsin artık ustam . Roket olup uçarsa artık terfi ettirip gümüş beyefendi diyecem ona.

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

saygılar bizden. :)

falcon38 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

falcon38 ()

Eyvallah anladım ustam teşekkür ederim
Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Robin_Hood55 ()

Ustam hayırlı geceler

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

estagfirullah. ama böyle söylemeniz yerine kendi grafiğinizi paylaşmanızı beklerim. ama çizgi çekmek bir sanattır. trend oluşturacak şekilde çizgi çekilir. en uçlardan çekeyim derseniz her zaman trend oluşturamazsınız.

falcon38 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sefer42 ()

Tmm hocam hg

0BeğenmedimŞikayet

falcon38 ()

Ustam hakkını helal et eleştirmek maksadıyla değil sanki üçgenin üst çizgisi kaldıraçların üst noktasında değil demek istediğim şu an üçgen içinde gibi sanki

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

mültecilere harcadığımıza göre AB nin verdiği vereceği para devede kulak.
swap anlaşması da doğrudan yabancı yatırım gibi kayda değer bir etki doğurmaz. faizle borç alıyorsun sonuç olarak.
YTD

Sefer42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sefer42 ()

Hocam svap anlaşması için ne dersiniz ilerleyen zamanlarda birde dışarıdan mülteciler için para girişi vs

3BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

boşa mı diyoruz dostum,7,51-7,59 önemserim diye:)

2BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

:)
senin matematiğin iyiymiş :)
YTD

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

7,57 gibi mi:)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ellerinize sağlık. Alçalan üçgen fm bozulmuş dimi burda? Tekrar üçgene girerse fm devam denir mi ?

Birde bugün sizin bu söylemi sayfanın sahibi kullanmış; ) diyecektim fırsat olmadı:) sözleriniz ekolll

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Üçgene girmezse yükseliş devam eder mi hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum