Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0653 03:10:15
EUR 34.7172 03:10:15
USD 32.5678 03:10:15
ALTIN ONS $2376.6500 03:10:15

Konu: Negatif Uyumsuzluk (Bearish divergence)

⭐⭐USTAMM ()
Gümüş
@yaseminnisa

Yorumlar (38)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Hracar ()

Fikri takibiniz için Teşekkür ederim efendim. Hayırlı cumalar herkese. İnşallah 7.40 ı bugün geçeriz de neşemiz yerine gelsin.
Onursal hocam hoşgeldiz

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Bu bilgiyi hocalarımıza teyid ettirdim. Trendin devamını sağlamıyormus efendim. Trend formasyonun başladığı şekildeki gibi devam ederse formasyonun iptal oluyormuş. Bu düzeltmeyi yapayım istedim. Hayırlı kazançlar dilerim.
@Hracar

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Rica ederim. Bu arada Tobo ve Obo fm lerini çalışırken (sabahtan beri 3 4 video izledim) her zaman beklenen hareketi vermiyor. Yani bazen trendin devami şeklinde de hareket ediyor. Düşüşle başladı ise düşüş, yükselişle başladı ise yine yükseliş şeklinde gibi. Bir sürü örneğe denk geldim. Aklınızda bulunsun. Ytd.
Bol kazançlar başarılar dilerim.

Hracar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Evet herkes grafiğe aç herhalde. Eğitim grafiğine bile hemen itibar ediliyor. :)

0BeğenmedimŞikayet

Hracar ()

Kusura bakmayın lütfen ben de sizin gibi öğrenci sayılırım kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Bence de Tobo ya benziyor. Neyle olacaksa olsun ama olsun istiyorum. Bu endexle biraz zor gibi düşürmemiz lazım. Ben teşekkür ederim. Saygılarımla.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

@USTAMM aynı dertten muzdaribiz:( eğitim amaçlı çalışmalar belirttigimiz halde yanlış anlaşılmış.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Arkadaşım yorumlarınal altına ve alt yorumlara da bakın lütfen. Eğitim amaçlı paylaşılan bir grafik için sormuş olduğum bir soru idi. Tobo Obo formasyonlari üzerine çalışıyorum. Ogrenciyim. O yüzden soruyorum benzerlik varmi diye. Mevcut durumla ilgisi yok. Teşekkür ederim.

Hracar için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ARI_KAN ()

@USTAMM demişse gelir gelmese de olur 30 haziran olmaz 1 temmuz olur:)

Hay_Hacamat_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Yani 26.20 üstüne çıkıp orda 4 saat kalcak yani

Of ustamm of cok zor

Bu daha 26.20 gelemedi yakıt bitti

Uçak geri dönüyo he

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

Einsten resmi gördükçe aklıma 30.50 geliyor:)

1BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

@USTAMM 30 Haziran a 6 gün kaldi. Ons 26.20 yi aşamıyor. Hedef 30.50 de ısrarcimisiniz? Eğer gelirse mucize olur 6 günde. 2 gün tatil var önümüzde 4 mesaisi kaldi.

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

26.20 üstünde değiliz ki

Azra35 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

7.31xx direnç.
Ytd

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Teşekkür ederim Dostum

kasaryaza için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Ustamm bu 26.20 üstü icin 4 saat dolumu acaba

Dolmadıysa yön aşağı mi

1BeğenmedimŞikayet

Saka_ ()

:=) eyvallah hocam

1BeğenmedimŞikayet

kasaryaza ()

hoşgeldin dostum

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Bu grafik güncel değil. Sorunuzu da anlamadım. :)

Saka_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Arkadaşım bu eski ve bugünle ilgisi olmayan eğitim amaçlı bir çalışma idi. Sorum da öyle... grafiktede yazıyor. Bunlar öğrenmek amaçlı sorulan sorular. Konuyu farklı anlamissiniz. Alim satım tavsiyesi veremem.

Sefer42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sefer42 ()

Siz böyle deyince bı parca daha satacaktim satamadim

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

İnşaallah yükselir full gümüşteyim

ÇANCILAR_PET_SHOP için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ustamm güzel örnekler, inceledim
tek tek benim için de tekrar oldu :)

0BeğenmedimŞikayet

Hracar ()

Keşke öyle olsa ama onun için bize ciddi bir haber akışı(Biden hasta, füze saldırısı gibi) veya çok kırmızı bir veri olmasıya da güvercin bir Powel lazım

0BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Sanırsam yükseliş olması lazım dı

Ama olmadı diye anladım ; ))

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Saka_ ()

ustamm bu şimdi boyun çizgisini az inmiş gıdıklayıp oradan bir gıdı alıp yoluna bakarmı dersin :=)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Düşüş mü olur

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Sagolun. 1-2 örnek daha vardi.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

nerdeymiş tobo:)

0BeğenmedimŞikayet

Sefer42 ()

Yukselismi yani

Guneyy35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Guneyy35 ()

Kısaca çıkış

Sefer42 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum