Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0720 04:16:54
EUR 34.8924 04:16:54
USD 32.5276 04:16:54
ALTIN ONS $2324.1650 04:16:54

Grafiği gönderen: Benim_ciğerim_

Onursal5377 beyin grafiği

Eylül 2021 de hedefte 33 dolar
4 saatlikte desteğimiz
25.57
Ana desteğimiz 24.92
İlk direncimiz 26.15
Kar satışı direncimiz
27.88 ve burası gecilir ise hedefimiz 33 dolar eylül 2021
24.90 aşağı kırılır ise formasyon iptal olur
YTD

Yorumlar (58)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

1 hafta önce yazdığım alt yorum açıklaması tekrar hatırlatma olsun. 26,15 direnci kırılma durumu şu anda %30

Onursal5701 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

25 seviyesi olarak baz aldım ben o kısmı. Aslında hep görmesini istedim orayı. Fakat kırılmayan fay hattı gibi hep enerji dolu kaldı:)

fizik3846 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Bu alt grafikte açıklama kısmı ve yazdığım yorumlarda @fizik3846 arkadaşım, belki size cevap olabilir
Kısaca günlükte 5 -6 temmuza kadar süresi var . Bugün tekniği temele uygularlar belki.

11BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Şimdi bu yorumu okuduktan sonra grafiği şöyle biraz büyütülmüş bakınız. Bunu sadece grafikten anlamadığını beyan eden akadaşlar için yazıyorum. Beklentim nedir? Bundan sonra ne olabilir? Cevabını veriyorum.
Sol omuz yazısının omuz'un o'su üstüne denk gelen mumların sağ tarafa doğru yukarı ilerleyişini alın getirin şimdi grafikte sağ omuz yazısının m harfinin üstüne zihinden yerleştirin. İşte beklenti o olacak.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Geçersin toprağım, biz ne zorluklara ve sıcaklara katlanıp kış ayına ulaşmış bir halkız.

Adaist0134 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Eline emeğine sağlık toprağım inşallah tez zamanda artıya gecerim bende

7BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Burda o ters yeşil üçgenlerin en sağ tarafında olan üçgen gördüğünüz üzere sol çizgisi üzerinde aşağı doğru uç noktaya gitme çabasında. Bu uç nokta ons gümüş için şimdilik 25 seviyesine tekabül ediyor en fazla tolerans 24,94e kadar verilir iğne atma olayı ile. Bu durum gerçekleşti diyelim ve 24,9xlı rakama indi ve 4 saat içinde tekrar 25,5 rakamına çıktı veya 4 saat ortalaması 24,9x seviyesi olmadı ise yukarı sağ taraftan çizgiyi takip eder. Eğer tersi durum olur ise , bu sefer formasyon iptal olur ve başka durumlara bakarız.

3BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Bugün açıklanacak veri sonrasında, bu alt grafiği ve grafiğin açıklama kısmında yazanların daha belirgin şekilde ekrana yansıması olacaktır.

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Hocam 27.88 de yeter bana bu temmuzda gelirmi sizce

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

@celik2119 bak bende hedef ne imiş. İstersen o yorumu al yapıştır bu grafiğin altına. Boşta olduğu zaman bulunmaz ilerde. Fakat o hedefim tobo ya bağlı.

1BeğenmedimŞikayet

M_060606 ()

Hızır yetişti çok sükür

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

@gümüssilver alt yorum ve bahse konu grafik.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Gümüş için Fatih001 (1 gün önce) Cevap yaz
Selamunaleyküm hayırlı hafta sonları dilerim onur abi
Gümüşte tobo var demiştin
Burda 25.00 ın aşağıya gitmemesi lazım değil mi
Yada tobonun iptal olmaması için kaça kadar düşmemesi lazım
Tesekkür ederim

Gümüş için Onursal5701 yorumu (21 saat önce)
Günaydın aleykümselam kardeşim sağolasın. 25,59 seviyesi 4 saatlik hiç ortalama yapmaması lazım ve şimdilik 25,06 seviyesi aşağısına 2 saatlikte bile gelmemesi lazım. Bu rakamlar üstünde durduğu her mum olumlu olmaya devam edecektir.

https://altin.in/onursal5701/2

5BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

5gün önce bu grafiği yollattım. İstifamı güya 8 bekliyordum ve gelmedi diye yaptığımı söyleneyen karakterler vardı sayfada. Tobo beklentisi mevcut ve aöıklamayı yaptım nereye gelir ve dönerse devam eder diye. Sabahta bu grafiğe yönelik açıklama yaptım. Şimdi bu ons değerlerini takip etmek bana düşer çünkü ben para kazanmak istiyorum. Demek ki para kazanmak isteyen takip edecek kendisi bu onsları. 25,57 destek demişim , 24,92 ana destek demişim. Bugün kaçtan döndü? 25,79dan. Peki ne oldu yani döndü de? Formasyon devam edecek.

-1BeğenmedimŞikayet

Vuslat32 ()

TSK kardeşim seni yeni tanımaya başlıyorum allah yolunu acık etsin seni seven cok

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Vuslat32 bu alttaki de devamı

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Vuslat32 altta yorum.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Çok fazla yorum aldım. Pireleri yuvalarına yolladım, yorgan lazım bize.

Mali_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mali_06 ()

Efsane geri döndü hiç dönmezsin diye korkmuştum abi çok şükür

0BeğenmedimŞikayet

KAFKASHANÇERİ ()

İnşallah, temennimiz de umudumuz da aynı. Dün gece şiir bile yazdırdı bu gümüş bana :)

7BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

4saatlikte desteğimiz25,57 demişim iki gün önce. Bu desteği 2 gündür aşağı kırmadığı için artık destekten geri döndü diyebilirim.
2 gün önce yine sizlerş yalnız bırakmadığım ve düşünce kaçtı gitti iddialarına karşı, yine bu grafiği yollattığım zaman ne demişim.
26,15 ilk direncimiz olacaktır demişim.
Bu dirence 2 gün içinde bugünün ilk testini saymazsak 2 kere geldi. Fakat anında geri döndürüldü. Buranın geçildiğini söylemek için henüz hiçbir teknik gerekçe yok. Haftaya 26,45 üstünde bir günlük mum kapanışı yapmış olursa geçti derim. 26,6 ile 27,8 arasında işlemler seri olmaya başlar

3BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Grafiğimde öngörü ve beklenti yukarı yönde. Günlükte bir tobo oluşumu olacak mı sorusunun cevabını bekliyoruz. 33 dolar beklentim mevcut. Burada gün verilmiş ve bu sadece tobo oluşumundan sonra baş omuz çizgisi arası mesafenin , tobonun onay alacağı yerden itibaren iz düşümüne denk gelen ortalama bir tarih. Tobonun sonrası 33 dolar beklentisi mevcut olacak.

2BeğenmedimŞikayet

utpx ()

Kardeşim yorumuzu arkadaşa ilettim
bana hitaben şöyle bir cevap yazdi.
Bu konuda herhangi bir israrim yok, tabiki sizin karariniz ancak size iletmenin uygun olacağını ve belkide fikrinizi değistireceğini düşündüm :)
Hayirli geceler

@levent06_
"Çok teşekkür ederim sevdiğim bir abimdi canı sağolsun ne deyim."

Benim_ciğerim_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çermik ()

Kardeş TL bazlı bakmak her zaman yanıltıcı.
Platin ons 1380 civarı iken 288 TL idi.
Ben ful USD yapmıştım.
Dolar o zaman 7,26 civarı.
Gümüş ons 30 idi.
Gümüş TL ise 7,05 gibiydi.
Orada USD yapmak mantıklı.
Şimdi dxy yüksek ve onslar aşağıda.
Ons yükselmesini sabırla bekliyecekler.
Ben elde Platini yarıya indirdim.
TL yaptım, ona da kazma kürek, çapa, biçki, makas ...
Aldım.
Bahçe işine devam)

1BeğenmedimŞikayet

Umutöz ()

Onur Bey e selamlar inşallah en kısa zamanda aramıza tekrar döner

1BeğenmedimŞikayet

Eftalklc ()

teşekkür ederiz. Onur beye selamlar. O'nla açtık gözümüzü, O'na alıştık, bamtelinin vızıltısını O'ndan alabiliyoruz. iletebilirseniz memnun oluruz. size de bereketli ticaretler dilerim.

1BeğenmedimŞikayet

Ferzan01 ()

Çok teşekkürlerimizi iletin gittiği halde bizi analizlerinden mahrum bırakmıyor. sevgiler saygılar hocam

0BeğenmedimŞikayet

Babadayı ()

Tmm dostum sagolasin

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum