Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 20:20:15
EUR 34.8238 20:20:15
USD 32.3379 20:20:15
ALTIN ONS $2301.8900 20:20:15

Konu: Gümüş - Negatif Uyumsuzluk

Merhaba arkadaslar gümüş tl de negatif uyumsuzluk var bilginiz olsun.

Yorumlar (52)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

ya işte bir de bunlar var dolar ve onslar negetif uyumsuz maalesef

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kısıklı ()

Negatif uyimsizligim sebebi usd tl esas ons usd de uyumsuzluk yoksa senin soyledigim yükseliş hayal olur

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ablacım bugün 22 Haziran ve özellikle Gündönümü ve haftasını görmeden alım işi sakat olabilir demiştik bilirsin. Ben demiştimci gibi olmasın da :)) takılıyorum tabi.
He ayrıca Fed günüymüş de. Böyle günlerde intikatörler genellikle yüksek oranlarda yanıltıcı, fake sinyaller uyumsuzluklar üretiyor böyle günlerde indikatörlere pek güven olmaz, bu kısmı hatırlıyor olmalısın :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Sefer42 ()

Ben şahsen parça almayı bilmiyorum sabır yok satarken de alirkende sonuç bu fazla hırs maalesef

Sefer42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SonsuzNur ()

Ne demek oluyor negatif uyumsuzluk ve 3 yükseliş oldu mu

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Zararkese karşıyım. Şiddetle:) onun bile kuralı var. Paramız o kadar kıymetsiz olmamalı

Sefer42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Benim grafik sistemim sizinkiler farklı bende rakamlar üzerinden takip edilmiyor mum takibi yapıyorum cok farklı benim tarzım

0BeğenmedimŞikayet

Sefer42 ()

Haklısınız ne zaman zararkes yaptım hep kaybettim bunun sebebi de yok şuraya düşecek vs

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Düşüş trendi bende 25.50 altında kalıcılıkla başlıyor.
Umarım olmaz ve Umarım %50 tepki çalışır. Kontrollü bir şekilde çıkış yakalarız o da bende 7.52- 55 gibi görünüyor. Siz ne dersiniz? Ytd.

Ons_Bükücü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Altın gümüş platin hepsimi ümitsiz vakalar

0BeğenmedimŞikayet

Hope12 ()

Eyvallah hocam tsk ederim

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Bilemez ki kimse nereye gideceğini sadece yon takibi yapabiliriz destekmis direncmis bu tür şeylere fazla itibar etmeyin ( ana destek dirençler haric)

Hope12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Evet haklısın güzel kardeşim. Bugün bende hem altın hem gümüş icin grafikler yayınladım. Ama daha önce gördüğüm örnekler vardı. Her fm yada oluşum çalışmıyor malum. Bizim gerçekten hacimli mumlarla hızlıca 26.3 uzerine atıp ilerlememiz lazım. 1 temel haber herseyi değiştirebilir biliyorsunuz. Bunu bekliyorum. Aksi takdirde elimizde malla beklemekten baska çare yok. Teknik görüntü can sıkıcı farkındayım:( ytd.
Ellerinize sağlık bu arada:)

0BeğenmedimŞikayet

Hope12 ()

Hocam sizde dip rakam nedir acaba

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Lakin böyle FED toplantısı günlerinde falan sinyaller yanıltıcı olabilip ve genellikle fake sinyaller üretebiliyor bilginiz olsun. ytd tabiki

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Dusus trendinde 3 yukselis buyuk dusus yaşanır bunu unutma

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Yani bu durumda nasıl yükselecek bu gumus biri açıklasın anca tepki yukselisi alir 1 dip yapar tepki yukselisi alir 2 dip yapar tepki yukselisi alir 3. Dip yapar yine tepki yukseli alir sonra büyük dip yer kendisi de biliyor bunu

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Evet bende gördüm bugün:(

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

@SLAVE usta sen bu grafigi gordun mu?

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

240 seviyesinin üzerine çıkıp tutunmasi laxim tutunamazsa sorun büyük olur

Antika1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Tam o anlamda değil soyle olacak yukselisler tepki yukselisi olarak kalacak dikkatli olun

Antika1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Antika1 ()

Yani daha çok düşecek doğru mu anladım

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum