Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0849 11:31:39
EUR 35.0529 11:31:39
USD 32.2861 11:31:39
ALTIN ONS $2384.0250 11:31:39

Konu: Deathcross Gerçekleşti. Gardınızı Alın

⭐⭐LostPassenger ()
Bitcoin
Deathcross GERÇEKLEŞTİ.

Gardınızı alın...

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş7 ()

@LostPassenger evet vade sorunum yok bekleyeceğim. Teşekkürler ederim

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Gard zaten asagı yönlü alınır abi.

Yükselirse hepimiz bayram ederiz :)

Harme5634 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

%50 büyük rakam. Vade sorunu yoktur diye düşünüyorum gumuscu oldugunuza göre. Beklemekten baska care yok gibi

Gümüş7 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş7 ()

@LostPassenger ne yapabilirim %50 zararda bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Harme5634 ()

Ne tarafa alalım gardi kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

sadettiin88 ()

benim bi grafigim var 2019-2020 e göre acıklamalı oradaki olayın olasılıgı olabilirmi sence
super al sat yaptırır once dip sonra 2x artış ardında yine dip yine 2x

0BeğenmedimŞikayet

Equal_ ()

Ben 63.000'e düşüşte çıktım ama trendi kıracağını tahmin etmiyordum ara ara tekrardan 51.000 civarında girsem de girmemle çıkmam 1-2 saati aldı. En son 33.000 iken alt coinlere ufak bir miktar yatırım bıraktım... Çünkü nereye gideceğini belli değil yukarı çıkarsa alt coinlere sıra geldiğinde daha iyi kar bırakabilir diye düşündüm. Hoş şuan bakıyorum o miktar bile yarıdan aşağıya inmiş... Piyasa herhalde Mayısta herkesi tatile gönderdi. Ekim'de tekrar başlayacak :)

0BeğenmedimŞikayet

Büyükgümüşgün ()

Teşekkür ederim, ayı sezonu nedir diye nette bir araştırma yaptım, % 20 ve daha fazla fiyat düşüşlerini ifade eden ve piyasanın alım yapmadığı, durgunluk zamanlarını ifade eden ve ne zaman biteceği de belli olmayan, bazen bir kaç hafta bazen yıllar süren bir piyasa durumunun tanımı olarak ifade ediliyor. Bu tanıma göre biz 19 Mayıstan bu yana ayı piyasasındayız.

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Cok sağol kardeşim. Amin cümlemizi...

Günlükde death vermesi çok şey değiştirir diye düşünüyorum

mevlutefe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Literatüre göre öyle oluyor... Dünya çoğunluğu ayı demek için bunu beklediklerini söylüyordu

Büyükgümüşgün için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Ben bildim demiyorum farkındaysanız...

Olabilecek senaryolardan bahsediyorum ve önlem alın diyorum

Suskun0001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Büyükgümüşgün ()

Ayı piyasasına geçtiğimiz tescillendi diyorsunuz,

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Dost dün kaza yapmışsın geçmiş olsun Rabbim uzak eylesin

0BeğenmedimŞikayet

Emre_bey_ ()

Günluk grafikte gerçekleşmesi ne kadar başarılı olur dostum

0BeğenmedimŞikayet

Suskun0001 ()

Bu piyasa biliyorum diyeni bilmez eder sükût'a düçar eder bilesin

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

İstemesek de geliyor gibi... ben diyeceklerimi 1 hafta 10 gündür diyorum... Temkinli olun dikkatli olun önleminizi alın olur yada olmaz ama ÖNLEM alın dedim defalarca...

Yazık ki önlem almak yerine coğu kisi gaza gelmeyi seçti...

Hakkımızda hayırlısı artık ne diyim

Menekşe_3544 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Menekşe_3544 ()

Senin büyük resim geliyor desene :)

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

1 aydır bas bas bağırdığım AYI piyasası tescillenmiş oldu. (Geriden takip edenler için)

Yazdığım gibi gardınızı alın çarşı karışabilir karışırsa da pis karışır... Ytd

Menekşe_3544 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Menekşe_3544 ()

Şimdi ne olacak doğucum
Günaydın

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum