Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0692 13:57:56
EUR 34.7940 13:57:56
USD 32.5190 13:57:56
ALTIN ONS $2316.6600 13:57:56

Konu: Altın ons

Ben atana kadar ons saldı bile :)
Ons Altın da zirveden dibe fibo çektiğimizde fiyatın fibo 0.618 dolayından döndüğü görülüyor. Daha önce düşeni kıran ons geri dönerek kırmızı yükselen trende doğru yöneldi 1777 trend desteği diyebiliriz. Ayrıca son dipten son tepeye fibo çektiğimizde ise fibo 0.618 seviyesi 1768 tır. Burası aynı zamanda haftalık span b desteğidir.

Yorumlar (40)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

1777 de takıldık mı ne :))

0BeğenmedimŞikayet

Horozgol ()

Eyvallah. sagolun

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bunlar uzun dönemli tahminler. Ben ons 2070 dolar iken 1525 dolar olur demiştim. O arada 1680'e düştü, tekrar 1910'a çıktı, tekrar 1770'e indi. Yani 1700'ün altı bir hafta sonra ya da 1 ay sonra gelmeyebilir.

Altın düşüş trendinde. Tekrar 2070 dolara çıkmadan önce dip yapmasını bekliyorum. O dip de 15xx'lü rakamlarda olur bence.

Horozgol için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Horozgol ()

Yani beklentiniz 1700 dolar altı. Gram alacağım. O sebeple soruyorum. tesekkurler

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

aleyküm selam teşekkür ederim dünya hali birşeyler ile oyalanıp gidiyoruz, allah tez zamanda kavuştursun mu demek gerekir şimdi bu durumda :=)

Metizm01 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Metizm01 ()

Selamünaleyküm abi nasılsın? İşler nasıl? Uzun zamandır görüşemiyoruz keyfin sağlığın sıhhatin iyidir inşallah? Bu arada 485i Dört gözle bekliyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

aynen gartleyde kesme ihtimalide var

Dielife için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

:) yada gartley :)

0BeğenmedimŞikayet

ali_kral ()

Teşekkürler

Beyzax için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Çok haklısınız bu konuda

ali_kral için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ali_kral ()

Ok. Hedeflere ulaşınca satmak lazım. Sonra ciksa da üzülmeyeceksin. Mesala ben gramdan geçen sene Kasım'da 505 den çıktım. Herkes 600-1000 dedi. Su diye biri herkesi gaza getiriyordu. Sonra 540 dan 396 ya çakıldı

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

merhaba 485 takip edilmeli buradan dönme ihtimali var, kırılırsada bir alt desdege gider bunu şimdiden konuşmaya gerek de yok zaten.

Horozgol için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Satmamakla demek istedim uygulama düzeltmiş

0BeğenmedimŞikayet

Sezerw ()

Aradada yükselişten haber verin baride:))

0BeğenmedimŞikayet

ali_kral ()

Saymakla derken

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Satmamakla

1BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Ben önceden girdim ama saymakla büyük hata ettim

0BeğenmedimŞikayet

ali_kral ()

Tek yatırım alanı altın değil. Birde en az 6 ay - 1 sene beklemen lazım. Bugün 1 kg altın alan var. 500.50 den benim mesajlarımı oku. 1799 altına girecek yazdım. Almayın dedim. Şimdi aldığı zamanki zararı çıkaracam diye bekleyecek. Hem vergi hem al- sat farkı. Ne gerek var dedim. At vadeliye keyfine bak. Şimdi vadeliden de kazanamayacak. Tümden zarar

0BeğenmedimŞikayet

Horozgol ()

Merhabalar. Sizce Düşüş nereye kadar devam eder?

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Ne yapalım zaten paramız değer kaybediyor bir de olumsuz bu sözler gelince insan tahammül edemiyor

0BeğenmedimŞikayet

ali_kral ()

Tam tersi fisekciler seviliyor. Düşecek deyince hemen mesajlar ardı ardına geliyor. Akın Hocam doğru demiş

Sezerw için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

yükselişin sonuna gelindiginde söylüyor olmayayım.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

hayır dogru ama ordan başlıyan yükseliş dalgası içinin analizin başlama noktasını belirtim yani oraya gelicek demek isdemedim..

efemes için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sezerw ()

Yanlış anladınız düsecek diyenler hos karşılaniyor. tabiki dusecekte cikacakta ama heryorumu düsecek öngorusunde bulunanlarda dikkat cekiyor.

0BeğenmedimŞikayet

SARISEVMEZ ()

onlar mutlu olduğu için kahvesini yudumlayip izlio dayi sen terstekilerle ugrasiosun :)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

alım yapmak için bekliyene yada ilave alım yapıcak olana güzel haberdir bu düşüşler de

SARISEVMEZ için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

10 yıldır bu sayfadayım ben herkez burada yıllarca fikirlerini paylaşıyor ama degişmeyen tek birşey var düşecek diyenler hiç hoş karşılanmıyor. ne deyim yani desdegin kırıldıgını göre göre yükselicekmi demeliyim bazıları gibi..

1BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Sen öngörünü paylaş dostum yararlanmak isteyen bakar aklında kalır.

1BeğenmedimŞikayet

Sezerw ()

Dikkatimi çekti yanlíş anlamayın

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum