Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0633 12:49:39
EUR 34.5483 12:49:39
USD 32.4693 12:49:39
ALTIN ONS $2370.3050 12:49:39

Konu: Bitcoin / Usdt

Savaş06 ()
Bitcoin

Günaydın hayırlı sabahlar değerli arkadaşlar.

Unutmayın korkudan sattığınız her #Bitcoin i toplayan birileri var

Yorumlar (10)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kolay ()

Benim kademeli alım planım var.30000 den 6000 dolara kadar Btc düşerse kademeli alım yapacağım. Bütün stratejim ve param hazır. Düşüşler beni sevindirir alttan eklerim. Stop koyarsanız pişmanlık yaşamazsınız. Psikoloji bu işin en önemli kısmı eylül ayı geldiğinde bakalım buradaki arkadaşların kaç tanesi kaldırabilecek? Çoğu dahada düşecek korkusuyla maalesef silkelenecek. Ayıya zaman var diye düşünüyorum ama eylülde ayı geldi diye buralarda satış yapan yaptıran olacak ben o zaman Btc alıyor olacağım :) Dediğim gibi bunlar sadece benim düşüncelerim bu şekilde gerçekleşmezse piyasaya göre yönümü çizerim. İyi günler bol kazançlar dilerim.

Mega38 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mega38 ()

Tamamda hocam artık boğanın son demlerini yaşıyoruz 1 yıl oldu zaten, kademeli toplamaya şimdi değil geçen sene 2020 mart ayında başlanmalıydı, şuan temkinli alım satım zamanı, siz bence toplamak için 20 binli rakamları bekleyin, ethereumda da 800 900 doları, ayı o seviyeleri illaki gösterecek bize

Kolay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Öğrendik lakin geç kaldık çok bilinçsiz başladım

0BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

Satmak için alıyorlar yada HOLD için... :))

0BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

Çok teşekkür ederim Hocam. Eyvallah...

Mursa için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Kolay ()

Asla tüm paranızla işlem açmayın yüzde yüz emin bile olsanız bütün paranızı yatırmayın. En fazla yüzde 20-30 alım yapın dijital varlıklara. Elinizde her zaman dolar, Gümüş, altın, platin olsun kar gördüğünüzü mutlaka cebinize alın. Fomoya kapılmayın uçan kaçan birşey yok hergün bir coin çıkıyorsa biri de düşüyordur. Bu emtialarda da böyledir dövizde de. Mutlaka kademeli alın yüksek aldığınızın adedi az, düşük aldığınızın adeti çok olsun. Coinlerde dibi aramayın özellikle trend çizgisinin altına düşmüş coinler bataklık gibidir çırpındıkça batarsınız bu işin sonu yok! Stop koymadıysanız mecburen bekleyeceksiniz(benimde çok güvendiğim ve elimde en az 5 yıl tutacağım coinlerim var onlarda stop koymuyorum hiçbir şekilde satmayacağım bireysel emeklilik gibi düşünüyorum onlara her ay düzenli ekleme yapıyorum üzmeyecek miktarlarda)Son olarak elimde en az yüzde 30 nakit tutuyorum. Umarım yıl sonuna kadar sabrınız vardır o zaman güzel kazanç alırsınız. Mayısta yaptıkları harekettin daha sertini eylül ve ekimde yapacaklar ben bu şekilde düşünüyorum. Araliktan sonra feraha erersiniz inşallah. Yatirım tavsiyesi değildir, kendi yol haritamdır.

mevlutefe için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Toplayacak nakit kalmadıki bi defa yakalandık

1BeğenmedimŞikayet

Kolay ()

Buralardan Btc toplamayan 50-60 bin olduğunda düşsede alsak yarışına giriyor. Mal düşükken kademe kademe toplanır. Stop koyarsınız yüzde 5 ya da 10 bu şekilde devam edersiniz yükseldikçe stopları yukarı çekersiniz.30000 den beri Btc, ether topluyorum. Dünkü ons düşüşüyle birlikte küçük parça altın coin (paxg) toplamaya başladım. Herşeyin zamanı gelecek. Ytd

2BeğenmedimŞikayet

Mega38 ()

O toplayanlarda biryerde satıyor ama :))

0BeğenmedimŞikayet

Mursa ()

Günaydın hocm sabahın ilk like si sana gelsin o zaman:) günümúz hayr olsun

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum