Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0744 22:45:58
EUR 34.6735 22:45:58
USD 32.2499 22:45:58
ALTIN ONS $2308.9550 22:45:58

Konu: Yatırım tavsiyesi değildir. Eğitim amaçlidir.

⭐⭐Rochefoucauld ()
Ons

Daire içerisine aldiğim 1843 önemli. Üzerine çıkamadiği sürece her yükseleni tepe sayarim kirmizi daire içerisine aldiğim rakkamlari test etmesini beklerim.. YTD.

Yorumlar (56)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Kardeşim sen bu işleri bırak ytdlisinden al yat kafana hangisi yatıyorsa ytdlisinden. Yerinde etme bu senlik bi durum deil milleti ters algıya yatırmayı sever bunlar

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Halo sana yemin olsun ben TL ye gecseydim dolar çıkardı alım yapamazdim ama dolara geçtim bak dolar nasıl düşüyor en azından alttan alırdım ama daha yeni kurtarıyor makası vergiyi ama TL olsaydım beş kuruş alttan alacaktım ortalama düşürmek için.

Halo27antepli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Rica ederim kolay gelsin dikkatli alımlarda fayda var

Sezgin_md için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sezgin_md ()

İnşallah. Teşekkür ederim bilgi için.

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Kardeşim benim beklentim çalışmama göre 184xlar. Ytdlisinden

Sezgin_md için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sezgin_md ()

Halo yukarısı nereye kadar olabilir, değerlendirmen varmı.

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Yukarı denemesi sonrası olabilir kardeşim.. ytdlisinden

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Aşağıya inmezmi diyorsun

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Bugün denemeyi yapacak yukarıda ytdlisinden...

0BeğenmedimŞikayet

Aresn ()

Demeli neymiş baskılanan yatırım araçlarına verilen sayılara burda itimat etmeyin grafiklerin hepsi tutarsız ve işlemsiz siz siz olun bu baskılama piyasada kimseye itimat etmeyin

Akın3535 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Doğrudur grafik kardeşim şu an izlemedeyim hala umut var 1808-1812 ordan bi sıçrama bekliyorum hala

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Grafiği yorumluyorum halı sanada soruyorum :) yanlışım varsa duzelt

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Kısmet kardeşim hayırlısı Allah tandır

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Halo 1843 önemli demekki her asmadiginda bir alt kademeye gidiyor en altta ise 1762 var

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Eline emeğine sağlık üstadım.

0BeğenmedimŞikayet

Akın3535 ()

Hani agustos zirve aynıydı böyle giderse dip ayi olacak

0BeğenmedimŞikayet

gokderya61 ()

Bu dediğiniz yada öngören rakamlar kısa vade de mi gelecek

forexprajna için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Emeğine sağlık üstad. Gelir veya gelmez, HEDEFİN NET en azından.
Benim düşüncem 618in 184*-185* dahi gelmesini beklemiyorum ama getirecekler sanırım. Sonra 1580-1640 yolculuğu.

forexprajna için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

forexprajna ()

Üstadlar @Rochefoucauld @Kriyt
Önce 184x-185x var sonra 171x devamında onslar uzun süre yukarı bu da benim analizim.. saygılar..

Rochefoucauld için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rochefoucauld ()

Teşekkür ettik konuyu kapattik dostum. Saygılar.

Kriyt için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Dostum ben senin ön görüşlerine ve ya çalışmalarına bir Şey demedim. Ben sadece 1750 kırılımı hakkındaki yazımdan dolayı yazdım sana. Ben 1854 e kadar gidebilir de grafik aslında 618 destekliyor ki 1845 bile beklemiyorum dedim. Mevzu bu değil de mevzu ben 1750 kırılımını dile getiriyorum. Bu yüzden bana da demişsin gibi düşünerek yazdım sana dostum. 1900 lerde de yazdım. Düşecek küçük bir tepki ile tekrar 1750 kırılımı bekliyorum. Mevzu bu. 1600 lere gidecekse zaten herkes 1750 kırılmadan gitmeyeceğini biliyor. Velhasıl ben senin hedeflerinden dolayı değil 1750 sözünden dolayı yazdım. Senin hedeflerin veya gidip, gelmen, kaybolman, hep burada olmanla ilgili bir durumum yok dostum.

Rochefoucauld için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Rochefoucauld ()

@Kriyt, Bu grafiği paylaşali 4 hafta olmus 1820 test edildiğinde paylaşmiştim. Ve biz alttaki kirmizi daireyi gördük.

Bir çok kez 1750 altinda kalmadikça sorun olmayacağini dile getirdim. Ne zaman getirdin dersen bu grafiği attiğimda getirdim. Buda benim öngörüm dostum.

1BeğenmedimŞikayet

Rochefoucauld ()

Grafikte göstermiştim. 1750.25 dönmüş. Ve alttaki kirmizi daire içerisindeyiz.

0BeğenmedimŞikayet

Rochefoucauld ()

İkinci kirmizi daire içerisinde.

0BeğenmedimŞikayet

Rochefoucauld ()

İlk kirmizi daire içerisine girdik..

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Eline emeğine sağlık üstadım.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum