Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0686 16:56:47
EUR 34.8454 16:56:47
USD 32.5868 16:56:47
ALTIN ONS $2381.4950 16:56:47

Grafiği gönderen: Invincible_lion

Yorumlar (42)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Herkes kendi yatırımından sorumludur @Abbas_usta bizimkisi sadece bilgi amaçlıdır. Bu konuyu kendim zaten inceliyorum grafikte ama genelde verilere göre hareket ederim, grafik sadece alım yerlerimi belirliyor. ytd Eğer 25100 yada 24900den dönerse yukarı yeni bir çıkış kanalı oluşacak, o kanalda nereye gider bilinmez ama 30,000 ons ye kadar çıkabilir. ytd Tabi bu şöylede olabilir gene 28000 olur geri çekilir tekrar çıkar gibi onun nerden döneceğini kestirmek zor ama bu çizgide gittiği sürece ama bu yıl ama öbür yıl 30bin ons ye ulaşacak ytd. Dolar bu kur seviyesinde olursa baya yukarlarda olur TL bazlı o seviyeye geldiğinde ytd vade sorunu yoksa bence zararkes yapmanında anlamı yok ytd

Abbas_usta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

Başkan şuan için bu tip bilgiye gerek yoktur sakin kalmayanlar daha da düşecek diye panikle zarar kes yapar sonra hooop bi yukarı atmaya başladımı arkasından baktırır bu gümüş okuyan bu tip yanlış hareketler yapabilir yinede sen bilirsin ama vebaldir sonuçta ytd

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

valla grafikte düşeceği bir nokta olursa kardeşim, oraya düşene kadar zorluyor. Artık onu ekonomik olarak ülkeler nasıl ayarlıyor orasını Allah bilir ama oluyor işte illa o dibi görecek ordan dönecek :) ytd Dua edelimde en son gideceği yer tahmin ettiğim yer olan 24900 ile 25100 arası gibi bir rakama denk geliyor. ordan da dönemezse 23,800 e kadar gider ons ytd sadece bilgi amaçlıdır illa oraya kadar inecek diye bir şey yok. ytd

sabır için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

dostum bu sanırım 25100 yada 24800 e kadar düşüp ordan yeni bir yükseliş kanalı yaratacak. ama günlük gafiğin düşüşünü tamamlarsa 23800 e kadar yolu var. ytd bu düşüş durmaz bence çünkü bir kere başladı artık oraya gitmeden gelmez bu. milletide korkutmak istemiyorum ama görünen köyde kılavuz istemez malasef korktuğum erken başıma geldi. oraya gidecek deseler bu hafta gitmez derdim yalan yok, ay sonu deseler gider ama beklenti dahilindeydi. ytd

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sabır ()

7.70 ben de bekledim ful çıkmak için gelmedi . Anlamadığım gümüş çok ciddi baskilaniyor sebebi ne

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Ben yazdım profilimdeki kişisel bölümüne fed ile ilgili kısmı

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

valla forumuda uyardım bizzar bu ay sonu artık düşüş başlar dikkat etmek lazım diye, ama ay sonuna kadar düşüş beklemiyordum :) hatta en son aldıklarımıda bekleyim kâr yazsında öyle çıkayım. 7,59 ve 7,63ten aldıklarım kaç kere 7,70 küsür oldu çıkmadım fed sonrası fırlar diye, ne oldu etti adamlar düşürdü. işin garibi herşey beklediğimiz gibi geldi. neden düşüyor anlayan varsa açıklasın ytd

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Ne yapalım hareket berekettir vade sorunum yok beklerim :))

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

lion alımı yaptın ama bu ons kötü yerlere gidiyor ytd

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_beyfendisi_06 ()

Senin üç yildizin olmasi lazim

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_beyfendisi_06 ()

Sen bu sayfanin degerli hocasisin

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_beyfendisi_06 ()

Bereketli olsun ustadim

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun kıymetli kardeşim sayın @ASRİ6327 hayırlı geceler

ASRİ6327 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

bereketli olsun abim

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Aleyküm selam kıymetli kardeşim sayın @ASRİ6327 profilimde ekledim en üstte gram altın be gümüş aldım hayırlısı vade sorunum yok nasip diyelim artık

ASRİ6327 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

s. aleyküm iyi geceler abim ne yaptın aldın mı. ? ytd

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah sizinde en güzel yerlerden olsun

çaylak1617 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

çaylak1617 ()

Alımınız hayırlı olsun. Günlerdir bu düzeltmeyi bekliyordum artık rahat rahat parça parça alırım. Son dakikalarda alıma yetişemedim. Emir girdim bende inşallah alır.

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Rica ederim altında aldım onuda attım saygı duyuyorum elbetteki görmek isteyebilirsiniz hayırlı akşamlar

Gümüş_beyfendisi_06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun ferdi hocam

Ferdi_Tyfur için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gümüş_beyfendisi_06 ()

Bereketli olsun sayin hocam

0BeğenmedimŞikayet

Ferdi_Tyfur ()

Bereketli olsun inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Amin inşallah çok teşekkür ederim Allah razı olsun kıymetli kardeşim sayın @Ahmetsaim

Ahmetsaim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Tl kalmadı düşerse düşsün nasılsa vade sorunum yok problem yok yani benim için

Kocaeli_4141 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Amin inşallah çok teşekkür ederim Allah razı olsun hayırlı geceler kardeşim benim

RG58 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ahmetsaim ()

Kardeşim Allah hayırlı, bereketli kazançlar versin inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli_4141 ()

Hocam ful girdiniz mi yoksa düşüş bekliyormusunuz

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Teşekkürler gardaş hayır geceler

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun yaptım evet nasip artık gerisi

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

hayırlı olsun en sonunda alımını yapmışın lion :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum