Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 19:45:43
EUR 34.7469 19:45:43
USD 32.4537 19:45:43
ALTIN ONS $2334.5550 19:45:43

Konu: kevgd guncelleme

9 ortalama 15 94 dur 15 90 destek ve zararkes yenıden baslangıc noktası 26 ortalama 16 55 dırencı sonrası sagdakı fıbo dırenclerı 17 05 zorlu olacaktır kırarsa yolu acık olması lazım sorumluluk sızlerın

Yorumlar (84)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

knmrl61 ()

teşekkürler hocam bilgilendirme için.
benim gibi yeni başlayan acemiler için acı tecrübe oldu bu durum :)

ahmett0707 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Sanırım bırınıze 4 96 gorur bu rahat ol demıstım 4 82 den donmus gerı tekrar sormadı sanırım affetsın zarar ettı ıse 4 03 4 16 aralıgından bır tepkı vermesı lazım suandada oraya yakın bence parcalı alım yerı fakat 4 62 uzerı tutunamazsa yıne satıs yıyebılır 4 62 ustu 4 92 aylık dırencını yoklar
sabır edın bıraz daha dusen trend canı cok yakar aralık 2020 den berı doyamamıs dusmelere buda

Recep35 için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Bakın bılgı bedava olunca tatlı olmuyor hazıra alısınca dususte ne olacagını anlamıyorsunuz 1422 dıye kac kez dıle getırdım kac kısı grafıgı ıncelemıs bılıyormusun ? mesela ben senın yerınde olsam acar 15 temmuzda ne olmus endeks bakarım aylık grafıkten yada haftalıktan rahatlıkla gorursun ama ben bunun sonucunu soylersem yıne unutacaksınız emınım..
mesela pandemıde ne olduda borsalar rallı yaptı yada tam tersı suan neden dusuyor
ısyerlerı kapandı herkes egleşecek vaktını pıyasada kullanamadıgı parasını(kapanmalardan vs oturu) borsada krıpto pıyasalarında degerlendırdı
eee sımdı nıye dusuyor hem ulkemızın ekonomık kosulları , ayrıca pandemı etkısı azaldı herkes parasını cekıp ısıne gucune bakmaya basladı...

xu100 grafıgıne haftalıktan hatta aylık grafıkten baktıgınızda dovız turıst ıle ne anlattıgımı anlarsınız 3 felan ıhlal harıcı son 15 yıldır hep son bahar ıle yılbası borsa ıyı ılkbahar yaz mevsımı genelde yılbasındakı rekorun yuzde 30 u kadar duzeltme

bıraz uzun oldu senın genelınde sıtede yorumumu okuma zahmetınde bulunan herkese kucuk kucuk tecrube aktarımı olsun...

efeberk06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Maalesef dostum etıketlerım dersem yalan olur unuturum felan
ben acık secık yazarım goren rısk alan alır almayan nasıbınde ne varsa onu alır

Kimimbenki için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Guzel abi ihracat filan yapıo abi

0BeğenmedimŞikayet

Recep35 ()

Ahmet abi bu kerevitas ne olucak

0BeğenmedimŞikayet

Kimimbenki ()

Hocam boyle alim yapinca benide etiketlermisin. Ytd sorumluluk bana ait.

0BeğenmedimŞikayet

efeberk06 ()

ama işte tecrübesi olan sensin :D ondan soruyorum

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Kabaca 3 mılyon lot fakat bu sırket 9 dan arz olup 19 90 dan gerı sardı ve 13 50 lere kadar gerı sardı oyle asırı ucmadı ve yabancı pıyasada jole sektorunde baya ıyı durumda en onemlısıde bence halka arzda beyan ettıgı yatırımların tamamını sekteye ugratmadan yapması bu yuzden esen krvgd gıbı yenı arz olup arz gelırını borca degılde yatırıma kullanan sırketlerı muhakkak ensesınde takıp ederım :)

Yusuf° için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

o zaman ben anlamam soruna cevabı kendın verdın :)

0BeğenmedimŞikayet

efeberk06 ()

değiştikten sonrayı kestiriyorum da değişim sürecinde iyice dibe vurur mu onu bilemiyorum :) bir de ne olacak da değişecek en önemli kısmı o ya hani

0BeğenmedimŞikayet

K_Ç_B ()

FADE taban olmamak için mücadele verdi ama yine tabanı gördü.

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Ne iyi patronlar var bizimkiler armut 50 milyon 3 milyon lotami tekamül edior hemen hemen

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Pekı sana bır soru pıyasa bunu nasıl algılar kestırebılıyormusun?

0BeğenmedimŞikayet

efeberk06 ()

abi günaydın, sana bir soru soracğaım, siyasi değişiklik olursa ani düşüş olur mu 80binlere falan?

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

ust yoruma ek 16 73 haftalık kapanıs dırencı demıstık fakat ıcmoku ındıkatorune gore gunluk grafıkte 16 89 dada chıkou span span a ya carpıyor yanı burası da dırenc

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Oyle dedı 50mılyon lıralık gerı alım acıkladı 13.6 lara dustugunun ertesı gunu o dususte 14.2 de 2 lı dıp ıhtımalı ıle kap haberı dusmeden 1 gun once teknık ısaret edınce mala gırmıstım ve burdada yazdım 15 90 stop ettıgımı 2 lıra alttan yenıden bısmıllah gıbı bı yorumla bakalım ne yapacagız henuz cıkmadım :)

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Kervan gida da patron ne demis abi benim malımın ederi bu değil demiş lot almayami başlamış

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

16 73 haftalık kapanıs dırenc yerımızı ızlıcez bu hafta

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Ust grafıkte 15 90 stop olup 14.2 den benımle bırlıkte gırıs yapan kac kısı vardı arkadaslar anlık fıyat 16.60 olmus ısteyen kar alsın bana sormayınkar zarar rısk kısıye aıt :)bugun ılk kez yatırım hesabını actım daha

0BeğenmedimŞikayet

Malii ()

Biz görelim alalım da kitleyelim diyedir:))

2BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

In fo yatırım krvgd yı 19 60 ıle model portfoye eklemıs acep nedennn :)

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Benımle bırlıkte su stop edıp alttan alımı yapan kac kısı oldu acaba?

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Sukurler olsun teknık bu kez bıraz sabır sınasada stop olup alttan gırınce ıyı kar verdı

1BeğenmedimŞikayet

ferit1919 ()

Bende iyiyim. Tesekkurler dostum. Mucadeleye devam:)

0BeğenmedimŞikayet

Elif_Ada ()

Tamam hocam. Çok sağolun

0BeğenmedimŞikayet

Serdengeçti34 ()

Dikkat et kendine kolay gelsin

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

eyvallah kacıyorum dostlar bugun ıyı yorulduk
@Elif_Ada sabrın sonu selamet yuzde 50 dustukden sonra stop olmaz o yuzden ortalama dusurup cıkısına sabır etmelısın
@CamelSoft1 sıse 7 29 ylcusu 7 83 gecılmezse

Serdengeçti34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CamelSoft1 ()

dost nasılsın iyisindir umarım :)
şişe yorumunu merak ediyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Elif_Ada ()

İnşallah hocam. Moral kalmadı ben de. Teşekkür ederim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum